Jak rychleji otehotnet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baru.v
Stálice 70 příspěvků 02.02.09 07:12
Jak rychleji otehotnet

Dobre rano, vsem snazilkam preposilam (podle me) uzitecny odkaz: http://www.forexample.cz/view.php?…. Narazila jsem na to rano, tak treba vam to k necemu bude :-) A zaroven se chci zeptat tehulek a maminek, jak dlouho vam trvalo snazeni o miminko? My jsme se poctive snazili sedm mesicu :-)

Přečtěte si článek: Rady, jak otěhotnět co nejdříve

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.09 08:56

Ahojky,
tak ja vy:,–(ila HA koncem brezna-MS prisla zacatkem dubna a potom az do cervna zadna MS,dostala jsem 2× vyvolavavacku a po ni zase zadna MS…A to uz byl v brisku nas chlapecek!
Takze pokud nepocitam cyklus po HA tak se povedlo pri prvni MS,ale na mesice +- 2 mesice a antikoncpeci jsem brala skoro 7let bez pauzy! :-)

Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 02.02.09 09:15

Ahojky,

nám to trvalo dva cykli a doufám, že podruhé to bude to samé :lol: Nejsem moc trpělivá :D :lol:

suvik
Nadpozemská drbna 26527 příspěvků 02.02.09 09:22

Jéje tak to zas bude, to už tu bylo několikrát jak rychle kdo otěhotněl, jeden měsíc, dva, tři.

Tak já prosím 3 roky jo?! :lol: :lol: :lol: Ať vám tu statistiku trochu vyspravím!

Prosím vás, do půl roku se opravdu nic neděje, když to nejde, po půl rooce bych začala cyklus sledovat podrobněji případně zašla na radu k lékaři, po roce už klidně i Centra asistované reprodukce, záleží jak se vám věnuje váš gynekolog, některé věci zvládnou v pohodě i oni, záleží jak dobře jsou vybaveni a jak se vám budou ochotni věnovat.

Šance na přirozené otěhotnění je v jednom cyklu mezi 16-20%, pokud je pár zdravý a má přiměřenou frekvenci pohlavních styků.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 02.02.09 11:14

No, to teda fakt je užitečný odkaz :twisted: :twisted: :twisted: .

Otěhotněla jsem rychle a doufám, že se takto bude dařit i nadále, dokud jsme mladí, protože chlop si v práci celý den sedí na kulách, ta plodnost nevydrží věčně a taky zdaleka ne každé těhotenství dopadne.

Nesouhlasím s bodem čtyři. Bez nohou nahoře to rozhodně vyteče :lol: .

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 02.02.09 11:21

Tak u nás to bylo tak, že jsme se začali snažit a hned po dvou měsících jsem si zlomila nohu, takže jsme museli rok vynechat snažení kvůli rentgenům.Nu a po uzdravení jsme se začali snažit nanovo a po roce jsem si říkala, že se poradím s gyn na dalším postupu. Nu ona mi předepsala hormonální tabletky, ale ono už to ani nebylo potřeba, prostě ačkoliv to ještě nešlo poznat, tak už jsem byla v tom :)
Brzy začnem pracovat na sourozenci, tak jsem zvědavá , jak to půjde rychle.

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 02.02.09 20:39

Ahoj holky, tak já mám vysaenou HA už skoro 7 měsíců a stále nic.

Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.09 08:23

Maja
niceho nic se neboj,ono to je u kazdeho jinak!
Hlavni je klidek a preji co nejdriv mimiska v brisku!
O to vic si ho budete vazit :wink:

tygr
Kelišová 5264 příspěvků 03.02.09 09:39

Tak já vám jdu taky nabourat statistiku :D
13 měsíců… :wink:

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 03.02.09 10:34

Tak my jsme se snažily předtím s přítelem a víc jsem chtěla já, a nešlo to ani po roce a hodně velkou roli hrála psychika :(
Teď s manželem stačilo odjet na dovču a bylo zaděláno, takže co jsme si nedávaly pozor, tak 3. měsíc :wink: Jsem ráda, bála jsem se a byla jsem smířená, že to nepůjde a trošku jsem s tím počítala, že projdeme nějaký vyšetření atd. Manžel není z nejmladších a předtím s přítelkyněmi si taky nedával pozor a nic. Prostě k sobě patříme :D :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 03.02.09 10:41

Tak to naši k sobě asi taky patřili, když na mě maminka čekala přes 15 let a s tatínkem si mě udělali úplným omylem :lol: (bohužel tak to není, že děti plodí ti, co k sobě patří, ale myšlenka je to krásná :D ).

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 03.02.09 10:43

JJ myšlenka to je krásná, a já si to tak někdy říkám, je to hezký, ale určitě to tak nefunguje, znám spoustu párů, který mají děti a absolutně k sobě nepatří. :)

mamuša
Kecalka 240 příspěvků 06.02.09 13:01

Ahoj tak já se snažím o třetí(tedy snažíme).

Mám dvě děti o po vysazení HA jsem dostala MS a pak za 26 dní další MS a pak se mi podařilo díky pravidlnému měření bazální teploty a sledování hlenu jsem otěhotněla v době první ovulace.

Pak jsem měla dostat opět 26dní MS a to už jsem byla těhotná.

Takže díky této metodě jsem tak rychle otěhotněla.

Mám holku 2003,kluka 2005 no a teď bych chtěla holku.
Našla jsem si na webu tuto adresu http:/www.poh­laviditete.cz a tam je možnost ovlivnění pohlaví.

Tak uvidíme.
Napište co na to říkáte a jaké máte zkušenosti.

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 06.02.09 13:06

Tak mi cekali 2 roky (bez mesice) od vysazeni ATK. Ale to cekani stalo za to a bylo to jenom o psychice.Jednou jsem na to nemyslela (trochu si dala vinka),nedavala nohy nahoru po sexu atd. a myslela si hlavne,ze to byl neplodny den a je z toho TOMIK.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.09 17:21

U nás to byl 3. cyklus a to jsem si myslela, že to bude mnohem delší cesta, protože dva roky předtím jsem měla docela problémy (kyretáž, cysta). No a povedlo se. Říkala jsem si, že tomu první půl rok necháme volný průbeh, takže jsem nic neměřila a tak, jen jsem hned po sexíku nevstávala z postele, ale to jsem nedělala ani dřív. Je to asi fakt o štěstí. Tak držím všem snažícím se palce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >