Dá se otěhotnět 4 dny před menstruací ale tu MS už nedostat?

Anonymni
17.1.09 22:23

Dá se otěhotnět 4 dny před menstruací ale tu MS už nedostat?

Ahojky holky.Dotaz dá se otěhotnět 4 dny před menstruací ale tu menstruaci už nedostat? Doufám že jsem to napsala pochopitelně??!!! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.1.09 22:35

myslím že otěhotnět by se dalo,ale ms by přišla,ale ta další už né.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
17.1.09 22:36

:) i 3× ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.1.09 22:41

3× ? To jsem asi nepochopila ?? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.1.09 22:45

Tak mrkni na ty 3 Lesininy metříky. :D

Magrátka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.1.09 22:53

tak to se omlouvám nějak mi to uniklo už jsem asi zralá jít si lehnout děkuju moc všem.dobrou

• Nahlásit
  • Citovat
9867
18.1.09 00:40

No jo :) Třikrát :)
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
18.1.09 08:09

Dá a MS už nepřišla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
18.1.09 10:34

:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
18.1.09 11:21

Dá se otěhotnět všelijak a kdykoliv :).
Jinak mi dr. říkala že je 25% šance otěhotnět týden před MS;). Ale to jsem se zmínila jen proto, že v tu dobu minule přítel jaksi nestihl ;) tak jsem čekala že by mohlo být a nic … takže jednou nám to nevyšlo ;).

• Nahlásit
  • Citovat
20000
24.3.09 09:17

Opravdu to jde? Aby MS už nepřišla? Není to za moc krátkou dobu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20000
24.3.09 09:20

A pokud ano, tak to asi nemůže být vidět ani na testu, že? Po nějakém týdnu vynechání MS :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.14 00:15

Otěhotněla jsem přesně v den očekávané MS a vím to protože v ten měsíc jiný pokus neproběhl. Zpozdila se mi ovulace, protože jsme měli dvě úmrtí v rodině, mohla za to psychika. Po dvou týdnech zpoždění ještě nebylo nic poznat, protože vajíčko se teprve uhnizďovalo a doktor to počítal už jako čtvrtý týden těhu a říkal, že tam nic nevidí, že to je hormonální porucha a píchl mi injekci, abych dostala MS. Sestry si klepaly na čelo, že jsem si těhu vymyslela. No a za měsíc jsem tam byla už s pozitivním testem. Jenže miminko bylo o 4 týdny menší, než mělo být vzhledem k pozdnímu početí od poslední menstruace, tak se snažili mi vnutit, že se špatně vyvíjí, na konci těhu mi ho chtěli vyvolávat skoro o tři týdny dřív. Ale já se nedala a doktory donutila přepočítat termín podle data početí. Miminko je v pořádku. Menstruaci jsem už po početí nedostala, i když měla dorazit ten den, co jsem otěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 09:08

No to je tedy neco.. pani, ja uz cekam 4den jestli mi prijde MS, ale tim nic tehotensky test jsem si delala uz nekolikrat, ale zatim je negtivni. miminko by u nas nebyl problem, radi bychom jeste jedno do rodiny, i kdyz radeji az za rok. No jsem take zvedava, jak to dopadne u mne. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
29.12.18 22:37

Sanny

@dalmatinka 123 píše:
myslím že otěhotnět by se dalo,ale ms by přišla,ale ta další už né.

A jak často mít sex s přítelem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama