PORADITE?

Anonymni
11.1.09 23:06

PORADITE?

Ahojky, mel abych otazečku. Po vysazení anitikocepce jsem začala mit problémy s menstrulací. dostavala jsem ji jen díky Agulutinu 120. po te mi doktorka na:,–(ila Proveru 5mg, kterou jsem brala 3 mesice jenže jsem začala tloustnou (cca20kg) a tak jsem ji přestala brat. posledni mestrulaci jsem mela 18.11.2008 a od té doby ani jednou dneska máme 11 ledna a mestrulace nikde. Tehotenství vyloučit nemohu.tehotensky test jsem si delala ale před 3 týdny a vyšel negativnmi. Bojim se jit k doktorce aby mi nevynadala…že jsem si ji jen tak vy:,–(ila. Jinak často chodim na zachod jak na malou tak na velkou, nekdy me picha v podbřísku časteji na prave straně, mám nejaký velky býli výtok. Bt naspodledy 37,4 C tahle teplota se pohybuje asik tak 14 dni? je to možné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.1.09 23:24

Možné to je a je to i logické. Menstruuješ pouze po gestagenech a když je přestaneš brát, tak prostě nemenstruuješ.

Těhotná být můžeš, ovulace se občas objeví u leckoho. Ale moc bych na to nesázela, absence (ev. velké zpoždění) menstruace je většinou důsledkem chybějící ovulace.

Otázkou je, co chceš:

• chceš-li otěhotnět, změň lékaře, protože potřebuješ vyvolat ovulaci a na to jsou jiné léky (např. Clostilbegyt),
  • nechceš-li otěhotnět, můžeš na MS čekat 2 měsíce, po této době by už měla být vyvolána hormonálně.

Takovéto chybění MS je po dlouhodobém braní HA časté a často přejde samo a někdy ne, také záleží na trpělivost ženy. Mimochodem Provera nasazená před ovulací jí spolehlivě zabrání, takže pokud by jsi měla tendenci mít delší cykly - tak by jsi měla ovulaci také později - a Provera nasazená tak, aby jsi menstruovala po „klasické době“ je docela dobrou antikoncepcí.

Teploty jsem si nikdy neměřila, takže v tomto ať poradí někdo jiný.

Snad jsem to popsala srozumitelně.

Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
35427
12.1.09 07:40

Je to prosté, investuj dalších 40 Kč a udělej si další test.Poví ti to víc, než 1000 rad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
12.1.09 07:45

testík

Ahoj, já bych si udělala ještě jeden test teď, protože před 3 týdny je dost dlouhá doba a teď už by ti to musel ukázat (mě ukázal dvě // ve třetím týdnu) ale jinak ta vyšší teplota je možné těhu já jí měla taky takovou. A bolesti a výtok jsem měla taky, ale samozřejmě to může být náhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.1.09 20:12

Ahojky dekuji za odpoved.....ale ted me trapí neco jinehé mám mesic zpoždení…a hlavne co me trapi je to že se u me rano…obevyl výtok hnedy nevim co stim mám delat da už jsi mám dojit k doktorce…podotýkám že v noci jsem nemoohla spat…mám strašny kašel…a chtelo se mi zvracet. a rano tohle…asik už to nebudu nejak natahovat…radeji jsi tam zajdu co kdybych byla…tehotná..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama