Reklama

snažilky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pihule
Nováček 1 příspěvek 02.01.09 17:13
snažilky

Byla jsem tady asi před půl rokem.Snažili jsme se s manželem co to dalo a stále nic.Já počítala ovulaci,měřila teplotu,kupovala ovulační testy.zkrátka vše co se dalo. A najednou se mi nahromadilo hodně práce,stres,byla jsem protivná jak stará panna. Manžel na mě po ráno hupnul,se slovy,že už to se mnou není k vydržení. No a světe div se,bez propočtů a výpočtů jsem v 6.týdnu.Asi opravdu zabírá,když na mimčo nemyslíte jak se všude píše.Vím,že to nejde na to nemyslet.Ale zkuste třeba někam odjet. Holky držím všem všechny své palce!!!!!!!!!!!!

Reklama

Reakce:

kamiŠ
Generální žvanilka 23781 příspěvků 02.01.09 17:20

Ha, rada nad zlato..... :? :? :? :? :? :? :wink:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 02.01.09 18:50

ahoj pihule, věřím, žes to myslela dobře, ale asi by bylo třeba napsat - pro snažilky bez problémů :wink: , jinak je to opravdu rada nad zlato :D a mantra všech snažilek :roll: :D

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 03.01.09 09:56

nikdy bych nebyla těhotná, kdybych na to nemyslela....­........

moje rada je nechat si napřed všechcno vyšetřit, a pak na to třebas nemyslet - což v podstatě znamená nechat si udělat lobotomii

mnohým z nás nemyslením na to utíká cenný čas

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.09 20:52

taktak, souhlasím. Jen nevím Pudlo, co to je ta lobotomie? Luxus nemyslet na to si opravdu můžou dovolit pouze snažilky u kterých je vše v pořádku a opravdu to prostě jednoho dne vyjde. Ale různě komplikovaný poruchy jsou na hovno a tam na to stejně myslíš, už jen protože jako žena si připadáš neschopná. Nechci se nikoho dotknout, je to jen můj názor. Snažím se o mimi již 3 a půl roku, jsem dle vyšetření naprosto ok a jediný co se nám povedlo bylo letos v říjnu mimoděloží těhu ( přirozeně a bez léků ), což opravdu zamrzí snad víc než žádný těhu. Od tý doby jsem neměla normální MS ani po hormonech. Nevím co si mám myslet a začínám mít pocit, že zas tak v pořádku to prostě není.

Jindruš
Nováček 7 příspěvků 07.01.09 21:23

ahojte, jo nemyslet na to nejde, když už se člověk pokouší dlouho, i jsme byli na dovolený, už jsme byli i na všech vyšetřeních, všechno v pohodě, což jsme opravdu rádi,
prej jen vydržet......
tak doufáme a dále zkoušíme a počítáme, že by tenhle rok to vyšlo? :)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.09 19:04

abcdef

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >