Kontryhel a křeče

Anonymni
3.2.09 08:57

Kontryhel a křeče

Ahoj holky,
už se Vám někdy stalo po pití čaje z Kontryhele, že jste měly takové píchání v podbřišku na pravé straně jako na vaječnících? Začala jsem ho pít v 2. polovině cyklu po ovulaci, ale chtěla bych ho spíše pít na otěhotnění a to jsem četla, že by se měl pít v 1. polovině cyklu. V té 2. polovině by měl sloužit na úpravu cyklu a aby nebyl takový premenstruární syndrom, tak by ty křeče snad být neměly. Prosím o Vaše zkušenosti s touto bylinkou. Moc děkuji. Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4419
3.2.09 09:01

Ahoj Verčo, já ho pila od konce září a v lednu jsem otěhotněla :wink: . Pila jsem ho z toho důvodu, že je to víceméně bylinka na ženské problémy a já měla šílenej ms cyklus. Pila jsem ho vždy od 1. DC do 14 DC. Po dvou měsících se mi cyklus perfektně upravil a v ten leden, kdy jsem otěhotněla jsem přesně poznala ovulku, byla 18 DC a to jsem měla takové bolení v podbřišku, že jsem si myslela, že to zákonitě musím dostat.
Takže z mé zkušenosti doporučuju pít pouze prvních 14 dní cyklu, pak by měla být zase zhruba 14 dní pauza, ve které by měla být ovulka. Já jí fakt díky kontryhelu poznala podle bolestí v podbřišku. Držím palce, já na kontryhel nedám dopustit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
3.2.09 09:25

Souhlasím s Packou !
Pokud chceš otěhotnět tak by se kontryhelový čajík má pít od 1DC asi do 12DC nebo do 14DC, záleží jak dlouhý máš cyklus!
Po otěhotnění se kontryhel nedoporučuje pít - někde jsem vyčertla, že by v ranném těhu mohl vypudit embryjko a došlo by k potratu, ale byla to nějaká studie, která nebyla 100% ověřená - ono se to úplně zjistit nedá!
Potom se doporučuje pít kontryhel nějak ke konci těhu, ale určitě je víc bylinek, které jsou v těhu vhodnější!

• Nahlásit
  • Citovat
4419
3.2.09 09:35

:lol: Souhlasím s VERONIKOU!
Až bys zjistila těhu, kontryhel nepít, slyšela jsem to samé. O pití kontryhelu v těhu - ptala jsem se svého gyndaře na to a on mi řekl, že s tím zkušenost nemá, ale raději by volil spíš přímo čaj pro těhulky, kde jsou bylinky než samotný kontryhel.
Držím palce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama