Cysta na vaječníku, problém s menstruací

24.9.19 15:35

cysta na vaječníku, problém s menstruací

Ahoj, chci se poradit.
S manželem se snažíme o miminko, ale tento měsíc mi gynekolog našel pravém vaječníku cystu 3,5cm. Menstruaci jsem měla od 11-14.9 a dnes, to je 24.9 jsem ji dostala znovu. Může to být způsobené tou cystou nebo je problém někde jinde? Doktor mi na cystu předepsal B komplex forte a já sem k tomu dnes začala brát kapky Gynex 3× denně 5 kapek a kyselinu listovou. A za 2 a půl měsíce mám přijít na kontrolu. Ví, že se snažíme o miminko. Děkuji za Vaše rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48228
24.9.19 15:39

Jo, mně cysta s MS hodně cloumala, taky jsem ji měla po 14 dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 15:47
@ugluk píše:
Jo, mně cysta s MS hodně cloumala, taky jsem ji měla po 14 dnech.

strašně mě to dnes vyděsilo a nevím co s tím. Takže myslíte, že je to běžné, že to tak naruší menstruační cyklus a že se nemusím nějak moc bát? A za jak dlouho se Vám to vrátilo do normálu? Myslíte, že kapky gynex nemůžou uškodit s kombinací s těmi vitamíny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48228
24.9.19 15:59

Já teda jednorázový úlet v cyklu nikdy moc neřešila, ale prostě je fakt, že cysta mi v tom dělala bordel. Poté, co nemizela, jsem ji nechala odsát a cyklus se zase srovnal. Jinak sice nejsem doktor, ale béčko a listovka v normálním dávkování jsou celkem běžné vitamíny - listovka se doporučuje užívat při plánovaném otěhotnění a béčko (to slabší) dávám školnímu dítěti. S gynexem zkušenosti nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.19 16:02
@ugluk píše:
Já teda jednorázový úlet v cyklu nikdy moc neřešila, ale prostě je fakt, že cysta mi v tom dělala bordel. Poté, co nemizela, jsem ji nechala odsát a cyklus se zase srovnal. Jinak sice nejsem doktor, ale béčko a listovka v normálním dávkování jsou celkem běžné vitamíny - listovka se doporučuje užívat při plánovaném otěhotnění a béčko (to slabší) dávám školnímu dítěti. S gynexem zkušenosti nemám.

A za jak dlouho jste otěhotněla i s problémem s cystou? A jak dlouho jste ji měla a jak velůkou? Já jsem z toho úplně rozhozená, že se mi udělala zrovna, když plánujeme to mimi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama