cytologycké stěry

574
16.5.07 13:29

cytologycké stěry

Ahoj holky,

prosím o radu.

Před 3 týdny jsem byla u svého gynekologa na cytologyckých stěrech a dneska jsem si volala na výsledky. Sestra mi řekla, že v těch papírech píšou"chronický zánět endo......." to endo ještě pokračuje, ale zbytek slova jsem zapoměla. Nemůžete mi některá napsat, co by to mohlo být za slovo a co to je?

Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

468
16.5.07 13:48

napada me „endometria“, ale to je delozni sliznice, tak nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
16.5.07 13:53

nejspis se jedna o Endometriozu.........

je tady o ni diskuze
https://www.emimino.cz/modules.php?…
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
16.5.07 14:32

přesně jako katku mě napadá endometrioza, už ti dávala i odkaz na diskuzi, takže snad ti tam poradí, není to nic hroznýho, ale pokud bys chtěla otěhotnět, tak je velice problematické, co vím od mé kamarádky a i od jiných holek, co o ní tady na e-miminu psali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
842
16.5.07 14:33

přesně jako katku mě napadá endometrioza, už ti dávala i odkaz na diskuzi, takže snad ti tam poradí, není to nic hroznýho, ale pokud bys chtěla otěhotnět, tak je velice problematické, co vím od mé kamarádky a i od jiných holek, co o ní tady na e-miminu psali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
16.5.07 20:27

No já nevím, endometrioza se nedá zjistit jen stěrem, ne? 8O Co když to „endo…“ znamená endotelu, čili těch buděk na čípku, když se jednalo o stěr z čípku. Na čípku může být chronický zánět, který změní buňky a to se pak pozná na cytologii. Já bych asi počkala na kontrolu u dotkora, co přesně řekne. Ať se tou endometriózou zbytečně nenastrašíš :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
16.5.07 20:36

To co psaly holky, tak ten název to není.

XYZ ty jsi to 100% tipla. Je to ono.

S čípkem mám potíže od mládí. Mám prý na něm nějaké bílé krupičky.

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
16.5.07 20:37

A ani s otěhotněním problémy nemám byla jsem těhotná již 2×.
Jednou úspěšně a jednou se nevydařilo.
Mám 4 měsíce od potratu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama