Jedno prso větší?

Anonymni
27.4.07 07:34

Jedno prso větší?!!

prosím o radu, je mi 38 let mám 3 leté dítě, které jsem kojila do roku. Nevšímla jsem si rozdílnosti prsů v té době. Před rokem jsem absolvovala z důvodu myomu odstranění dělohy..vaječníky ponechány. Asi před půl rokem jsem začala pociťovat, že mě pobolívá levé prso a má také více uzlin a žláz než pravé. Před měsícem jsem si zašla pro jistotu na mamograf a ultrazvuk a bylo mi řečeno že v pohodě že je to jen zhuštěná tkáń a mám přijít za rok na ultrazvuk. Ale stejně mě to prso pobolívá někdy méně někdy více a opravdu je větší určitě o číslo. Jsem z toho nešťastná, z podprsenky samozřejmě vyskakuje, připadám si jako cvok když jdu a stále si tu jednu stranu spravuju. Menzes nemám tak přemýšlím nad tím je to možné že to dělají hormony, tu velikost i občasnou bolest?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Tattiana
27.4.07 08:43

:D :D ahojky mám jedno prso větší už od dob kojení prvního dítěte a je to taky poznat, mám těsnější košíček podprdy, ale zkrátka jsem se s tím smířila … Je takové jakoby plnějšího tvaru :oops:

Taky mě občas pobolívá, ale beru to jako součást hormonů při a před menzes. V tvém případě fakt nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
26786
27.4.07 11:22

Ahoj, taky je mám nesouměrná. Podprsenku kupuju na to větší, většinou takouvou tu, kde se dají vyndat ty vycpávky. V jesnom košíčku je nechám a v druhém vyndám, popřípadě dám obě do toho, kde je to menší.
S bolestí ti moc neporadím. Pořád ještě kojím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
27.4.07 19:28

jsem na tom stejně, po 1.dítku jsem byla také na mamografu i na UZV, nakonec mi dr. také řekl,že mám prostě víc žláz a zhuštěnou tkáň, a že to tak prostě je u někt.žen normál. , tad je to ještě rapidnější rozdíl,ale nic nenadělám a tak nějak to neřeším.

• Citovat
  • Upravit
jullls
19.8.12 08:36

Ahoj holky… mám problém… :D jaksi… kojím dceru 9měsíců, od narození. Ale poslední 6měs. jen levým prsem, v pravým nic neni a nejde ani roztahat, nenalévá se.Ted kojím už jen v noci. Gyndař mi řekl at to neřeším… :D ale to se mu řekne, je mi dvacet a nechci jen jedno prso. Pohledem z boku se dá říct že to levé mám o 10cm větší než pravé. :( Chlap je s tím docela v poho, nebo dělá že to nevidí, ale já už asi pomalu…zkrátka mě to se*e :D nemůžu ani do plavek, jsem jak kyklop… :D
Ráda bych znala váš názor… :) o případnej operaci… protože se nebráním…

• Nahlásit
  • Citovat
35461
19.8.12 08:43

Když kojíš, stejně ti operaci nikdo neudělá. Nejdřív bych počkala, až dokojíš. Taky jsem jako kojící měla jedno prso nejmíň o číslo větší a pak se to vrátilo do normálního stavu. Jestli chceš další děti, tak bych zatím asi o operaci neuvažovala - necháš se řezat, dáš spoustu peněz a za 2 roky to budeš mít s druhým prsem? Potom bych zvážila, jestli je to fakt tak hrozné a nedokážu s tím žít a zvažovala operaci. Nejsem proti vylepšování vzhledu, ale štěstí to nikomu stejně nepřinese.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
19.8.12 08:44

Ahojky, mám to tak úplně stejně!!! Takže jsem zvědavá, co ti kdo napíše a poradí.. Mně každý říká, že až přestanu kojit, že se to zase srovná a ten rozdíl nebude tak vidět. Já jsem vždycky měla levý prso větší, ale teď je to rozdíl tak dvou velikostí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Naima
19.8.12 08:45

Pokud pořád kojíš, co chceš řešit? Až dokojíš, tak se ukáže pravý stav věci a eventuelně můžeš něco řešit (pokud bude vůbec co k řešení). Plastický chirurg by ti neřekl nic jiného a poslal by tě domů.

• Nahlásit
  • Citovat
jullls
19.8.12 09:01

Právě že chci přestat kojit, ale je naučená usínat u prsa, takže to bude řevu jako blázen :) Jinak jestli se to vrátí do původní velikosti což je moje pravý prso, vel. tak 0.5 :D

• Nahlásit
  • Citovat
57588
19.8.12 09:25

Pokud ještě kojíš, tak to neřeš. Já taky kojila nakonec jen z jednoho prsa, zdálo se mnohem větší a jak jsem přestala, tak se to srovnalo a rozdíl není vidět ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
19.8.12 14:05

Kdyz kojis, tak to prso je nality mlikem a je vetsi. Ja si taky vsimla, jak se mi prsa zvetsuji a zmensuji podle toho, jak z nich malej upiji. Ted s tim nic nenadelas, pockej, az dokojis a uvidis, jestli se to srovna. Melo by. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.19 02:34

každé prso jiné

Dobrý den, mám takový problém. je mi skoro 16 let a mám jedno prso viditelně menší než to druhé. jde to hodně vidět v podprsence, jeden kosicek v pohode sedi, ale u druhého je skoro polovina volného místa. jde to docela vidět i přes tričko. strašně se za to stydím, a bojím se, že až budu mít přítele, tak to bude velký problém. poprosila bych o nějaké rady co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama