ČZV PF UK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Msby
Nováček 2 příspěvky 17.06.19 16:35
ČZV PF UK

Zdravím. Hlásil jsem se tento rok na PF UK a bohužel jsem nebyl přijat. Musím teda sebekriticky dodat, že jsem se na scia připravoval minimálně kvůli nehorázné vytíženosti. Samozřejmě jsem neváhal a hned jsem donesll do podatelny žádost o přijetí do kurzu ČZV. Znám kritické smýšlení lidí na tento kurz a jsem si vědom všech rizik s ním spojené. Zajímá mě tu jediná věc. Jak je to s přijímáním (ne)studentů do tohoto kurzu? Je ta hranice 200 lidí vždy zaplněná, či je tam čistě jen tak pro okrasu, aby se neřeklo? Samozřejmě bych uvítal jakoukoliv radu, poznámku či kritiku, která bude mít hlavu a patu, ohledně ČZV. Předem děkuji.

Reakce:
admin
Extra třída :D 12144 příspěvků 19.06.19 12:47

@Msby Zdravím, jen jsem nakoukla, že ještě nepřišla odpověď. Dívala jsem se, jestli tu nejsou nějaká existující témata na téma celoživotní vzdělávání, a našla jsem například Studovat dálkově VŠ nebo celoživotní? nebo Celoživotní vzdělávání. Zkuste se poptat tam, případně ještě ve vyhledávání se zkuste zeptat přímo na pedagogickou fakultu.

Držím palce v budoucím studiu, :mavam: Monika

Msby
Nováček 2 příspěvky 19.06.19 23:31

@admin děkujii moc:man_raising_hand_tone3:

Váš příspěvek
Reklama