Dá se chlap utáhnout na zprávy?

1415
7.4.20 11:08

Dá se chlap utáhnout na zprávy ?

Otázka do placu, vedeme s kamarádkou rozepři a ráda bych slyšela i jiné názory.

ženy jsou bytosti citlivé a mnoho z nich (ne každá samozřejmě, ale většina ano) se nechá tzv. utáhnout na vařené nudli. Stačí aby muž 2× do týdne po zprávě popřál dobrou noc, pár srdíček, párkrát se zeptá jak se ženě daří, jednou zase napíše, že mu chybí a je to. Žena v tom plave až po uši, pro muže co chce jen nezávazný š*k ale s jistotou je to velmi snadný a rychlý způsob, jak si ženu namotat a udržet. Nabydou totiž dojmu, že mají vztah, který má však přínos jen pro jednu zúčastněnou stranu.

Náš rozpor je ten, jestli to takto může fungovat i u mužů, pár zpráviček, pár pusinek, nepotřebuješ s něčím pomoct apod.? Můj názor je, že i mnoho mužů se na tohle nechá namotat a časem si k ženě vytvoří nějaký (jakože) „vztah“ m i když spolu oficiálně nic nemají (popřeje mi dobrou noc, vzpomene si na narozeniny, zeptá se jestli něco nepotřebuju, asi jí na mě záleží).
Kamarádka tvrdí, že drtivá většina chlapů jsou cynici a tohle na ně, narozdíl od žen, naprosto nefunguje. Že na žádnýho chlapa takovéhle řečičky nezapůsobí, když opravdu o vztah nestojí. Já teda nevim, trochu mě zklamala tím realistickým pohledem na svět mužů, tak nějak jsem doufala, že je v nich v tomto ohledu kouska citu ještě :lol:

Jen pro pořádek žádného nelovím, jen jsem si myslela, že přeci jen ženy a muži mohou mít něco společného :mrgreen: Co vy na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7578
7.4.20 11:13

Ahoj,
určitě ano. Nejsou všichni muži posedlí jen fyzičnem ženy. Komunikace je pro ně důležitá a pokud žena zaujme třeba prostřednictvím zpráv, tak určitě chlapa,,utáhnout" může.
Vlastně mé dvě nejbližší kamarádky vzešly právě na bázi písemné komunikace…
Ježíš, že bych patřil ke chlapům, co se nechat utáhnout na zprávy??? :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
7.4.20 11:17

Neříkám, že jsem na to manžela přímo ulovila, ale podle jeho vyjádření, byla tohle dost podstatná věc, která rozhodla o našem vztahu. Zájem a starost. Myslím, že je to důležitý pro chlapy, kteří mají úzký vztah se svojí matkou a jsou zvyklí na její péči a zájem i v dospělým věku. Můj ex byl pravý opak, toho to obtěžovalo a i jeho vztah s matkou byl jiný. Toť moje teorie a zkušenost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
7.4.20 11:19

@Premek_Orac a jak to máš s maminkou ty? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
7.4.20 11:20

Ano dá. Jednoznačně ano. Samozřejmě záleží s kým by ten dotyčný měl komunikovat, ale myslím že utáhnout chlapa na vařené nudli by většinou nebylo ani tak těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33981
7.4.20 11:22

@hopsalka Každý clovek touzi po tom, aby se o něj někdo zajímal, měl o koho se opřít, s kým sdílet své starosti :nevim: To chtějí chlapi i ženské.

Chlapi páchají úspěšně sebevraždy z nešťastné lásky častěji než ženy. Protože volí drsnější prostředky, nemají kolem sebe tak silnou sociální síť (mají min přátel), nemůžou se tak nimrat v pocitech, protože společnost jim to neumožní, tak buli doma a pak hopnou pod metro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6835
@hopsalka píše:
Otázka do placu, vedeme s kamarádkou rozepři a ráda bych slyšela i jiné názory.

ženy jsou bytosti citlivé a mnoho z nich (ne každá samozřejmě, ale většina ano) se nechá tzv. utáhnout na vařené nudli. Stačí aby muž 2× do týdne po zprávě popřál dobrou noc, pár srdíček, párkrát se zeptá jak se ženě daří, jednou zase napíše, že mu chybí a je to. Žena v tom plave až po uši, pro muže co chce jen nezávazný š*k ale s jistotou je to velmi snadný a rychlý způsob, jak si ženu namotat a udržet. Nabydou totiž dojmu, že mají vztah, který má však přínos jen pro jednu zúčastněnou stranu.

Náš rozpor je ten, jestli to takto může fungovat i u mužů, pár zpráviček, pár pusinek, nepotřebuješ s něčím pomoct apod.? Můj názor je, že i mnoho mužů se na tohle nechá namotat a časem si k ženě vytvoří nějaký (jakože) „vztah“ m i když spolu oficiálně nic nemají (popřeje mi dobrou noc, vzpomene si na narozeniny, zeptá se jestli něco nepotřebuju, asi jí na mě záleží).
Kamarádka tvrdí, že drtivá většina chlapů jsou cynici a tohle na ně, narozdíl od žen, naprosto nefunguje. Že na žádnýho chlapa takovéhle řečičky nezapůsobí, když opravdu o vztah nestojí. Já teda nevim, trochu mě zklamala tím realistickým pohledem na svět mužů, tak nějak jsem doufala, že je v nich v tomto ohledu kouska citu ještě :lol:

Jen pro pořádek žádného nelovím, jen jsem si myslela, že přeci jen ženy a muži mohou mít něco společného :mrgreen: Co vy na to?

Není problém, ale musí být trochu romantik.. Svoje číslo Ti psát nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

No, já kdysi, když mi bylo 19, tak jsem se potkala s jedním no- klukem.
Protože jsem bydleli daleko od sebe, tak jsme si vyměnili čísla a celý dny si psali sms. (Net ještě úplně nebyl) Kredit jen hořel.
A já se po těch písmenkách neskutečně zabouchla. A měla jsem pocit, že je na tom stejně.
No, pak asi po půl roce jsem spolu začali chodit a prožili oboustranou velkou lásku.

No a po dlouhých letech, když jsem se potkali, jsem tak nějak vzpomínali na ty časy a on mi řekl, že to psaní bral jen jako legraci, že se jen bavil, že se zamiloval až potom.

No, bylo to pro mě i po těch letech jak rána palicí. je teda blbý podle jednoho vzorku posuzovat celou mužskou populaci, ale tohle mě fakt ranilo, takže chlapa na zprávy utáhnout nejde. Aspoň teda já to neumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37465

Myslím si že normální chlap by naopak cuknul, protože by to pro něj byl jasný signál. Chci tě dostat k oltáři. A myslím si, že už z podstaty věci je nesmysl takhle lovit chlapa do postele. Toho ulapis lehce právě tím, že hledáš jen nezávazný sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6835
7.4.20 11:25
@inkakřivák píše:
Myslím si že normální chlap by naopak cuknul, protože by to pro něj byl jasný signál. Chci tě dostat k oltáři. A myslím si, že už z podstaty věci je nesmysl takhle lovit chlapa do postele. Toho ulapis lehce právě tím, že hledáš jen nezávazný sex.

Cuknul, to je otázka. Osobně bych to bral jako srandu, vážně rozhodně ne. Flirtík no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
7.4.20 11:26

Da, stejne jako u zen a pokud pridame dalsi faktory jako urcite osameni ci socialni vylouceni, slozitou zivotni situaci, zklamani ci ztratu blizkeho, je jen krok k tomu propadnout vlastnim predstavam, ktere si do dotycneho cloveka vyprojektujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
7.4.20 11:27

Můj názor je ano. Znám muže, které jde pár trefnými hláškami „zaháčkovat“. Jsou to takoví dobráci od kosti. Pokud můžou navíc, byť slovně, pomoct „ženě v nesnázích“, cítí se dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66202
7.4.20 11:29

Myslím, že působí…někteří to dokonce očekávají :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6835
7.4.20 11:32
@Zlatývoči píše:
Můj názor je ano. Znám muže, které jde pár trefnými hláškami „zaháčkovat“. Jsou to takoví dobráci od kosti. Pokud můžou navíc, byť slovně, pomoct „ženě v nesnázích“, cítí se dobře.

Ano, říká se jim převozníčci :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
7.4.20 11:32
@Janli píše:
@Premek_Orac a jak to máš s maminkou ty? ;)

S manželkou? Mám to štěstí, že umíme dobře komunikovat (i souzněním v mlčení, nebo sezením a čtením) a vyhovuje mi i po jiných stránkách. Je to hezká inteligentní a samostatná ženská se smyslem pro humor, prostě si neumím představit na jejím místě lepší ženu. Fakt. Každý den mě s ní baví, každý den se spolu zasmějeme a myslím, že si umíme být vzájemně oporou, když jednoho či druhého potkají horší časy.
Rozcházíme se jen v drobnostech naprosto nepodstatných pro vztah či rodičovství. Byť, soudě dle některých diskuzí, by se i na tom dali vést manželské války :-).
PS: A na tom, kdo koho uhnal se asi neshodneme. Ale na její větu:,,Tak už mě sakra polib" jen tak nezapomenu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat