Dá se naučit být splachovací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 17:29
Dá se naučit být splachovací?

Ahoj holky, základám raději anonymně, jelikož se bojím, že mě někdo pozná. Jedná se o mou povahu a práci. Věc se má tak, že jsem docela dost vztahovačná, dost si toho beru, pokud někomu nesedím jako člověk. Pracuju ve svém oboru již deset let, kde je potřeba fungovat jako tým. Ve své práci jsem vcelku dobrá, vedení je se mnou spokojené, pracuji v jedné firmě rok a půl. A teď jde o to, že mi prostě přijde, že mě tam kolegyně nechtějí. Stále na mě hledají chyby, dělají z komára velblouda, řeší kraviny a já jsem z toho hotová. Díky mojí povaze ty školácké chyby fakt začínám dělat, připadám si neschopně. Vedení už taky kouká, co blbnu. Zvažuji, že si najdu něco jiného, i když se mi tam jinak líbí. Jenže, jinde to může být časem stejné a já se prostě musím naučit s tímto pracovat a házet věci za hlavu, nebýt vztahovačná… Možná to ani naučit nejde, spíš jsem chtěla trošku uklidnit, možná dáte i rady a tak

Reakce:
Netopirek
Extra třída :D 10226 příspěvků 14.07.19 17:30

Nedá se naučit. Lepší změnit práci.

Lisdoonvarna
Kecalka 151 příspěvků 14.07.19 18:22

A co se sverit nekomu z vedeni, komu duverujes? Funguje u vas nejaky koucing? Lze to probrat s personalistkou?
Chyba neni na tvoji strane, je tam povahove treni a to je pak v tymove praci problem. Svoji povahu nezmenis, maximalne se muzes snazit nebrat si veci osobne, ale v tom by ti mohli pomoct prave v praci. Dej na me a res to primo s lidma z prace. Dostanes objektivni nazor a treba se najde nekdo, kdo te podpori! Drzim palce.

Váš příspěvek
Reklama