Bolest prsou v 17 během ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 13:23
Bolest prsou v 17 během ms

Dobrý den, dámy a pánové!
Mám takový problém… nejsem těhotná (jsem dokonce panna), neberu antikoncepci a ani se hormonalne nelecim.
Mám už 5.den menstruaci (od 10.7.). Bolest prsou sice polevuje, ale jsem dost vydesena. Ve čtvrtek večer jsem cítila pichani, paleni a těžkost na levem prsu, prisuzovala jsem to srdci (mám arytmii), ale pak bolest přešla do levého prsu. Celou noc jsem nespala. Ráno jsem cítila menší úlevu, ale dopoledne se mi to vrátilo na oba prsy a byla to tak příšerná bolest - pálení, svědění bradavek, tlak, pichani, těžkost a dokonce bolest vystřelovala až do podpaží. Večer se mi ulevilo, spala jsem, menší bolest jsem sice měla, ale zlepšilo se to. Jinak prsa jsem měla v ten den strašně měkká, skoro až tvarohová.
V sobotu mě bolel levý prs, loupala jsem brambory a namohla jsem si ho. Cítila jsem v něm tlak, pnutí, pálení a pridalo se i svědění bradavek.
Dneska už pociťuji úlevu, sice mi tam pne a svedi bradavky, ale to nic není.
Mohlo by to souviset s mesicky? Prsa mi narostla ve 14 a bylo to bezbolestné. Nemůže se jednat o hormonální nerovnováhu? Když se prsou dotknu a přitisknu k hrudi, nebolí. Když mám bolesti v tom jednom a značnou ho, bolí. Nejde mi do hlavy, proč bolí střídavě? Když kychnu, cítím levý prs, jak zabírá. Nikdy jsem nic podobného neměla!
Budu ráda za každou radu! Ve čtvrtek půjdu na gynekologii tak i tak.
Děkuji <3

Reakce:
Dana066
Kecalka 402 příspěvků 14.07.19 13:43

Mě prsa pobolívají během celé menstruace. Bezdětná, přes třicet.

Banane18
Kecalka 263 příspěvků 14.07.19 13:52

Taky to tak mám. Začalo to u mě kolem 17-ti let. Předtím sem nikdy netrpěla ani pms.

Miuska1
Nováček 3 příspěvky 14.07.19 13:59
@Banane18 píše:
Taky to tak mám. Začalo to u mě kolem 17-ti let. Předtím sem nikdy netrpěla ani pms.
@Banane18 píše:
Taky to tak mám. Začalo to u mě kolem 17-ti let. Předtím sem nikdy netrpěla ani pms.

Já měla pms, ale jenom pnutí v prsou. A zvětšila se Vám?

Banane18
Kecalka 263 příspěvků 14.07.19 14:02

@Miuska1
Mě se pokaždé zvětšujou tak, že se mi pomalu nevejdou do podprsenky.
A bolí jako prase.
Jak říkám, kdysi sem to neměla, podle mě to je hormonální vývoj nebo tak něco no.

Miuska1
Nováček 3 příspěvky 14.07.19 14:04
@Banane18 píše:
@Miuska1
Mě se pokaždé zvětšujou tak, že se mi pomalu nevejdou do podprsenky.
A bolí jako prase.
Jak říkám, kdysi sem to neměla, podle mě to je hormonální vývoj nebo tak něco no.

Děkuji Vám :) takže az skončí menstruace, odezní to samo?

Banane18
Kecalka 263 příspěvků 14.07.19 14:06

@Miuska1
U mě to aspoň tak je.
Teď mám 5-tý den MS a když si prsa zmáčknu tak to ještě trochu bolí :).

Miuska1
Nováček 3 příspěvky 15.07.19 09:15
@Banane18 píše:
@Miuska1
U mě to aspoň tak je.
Teď mám 5-tý den MS a když si prsa zmáčknu tak to ještě trochu bolí :).

Já mám teď slabou menstruaci, asi mi končí a svedi mě bradavky. Sem tam nepříjemný tlak, pálení… jakože ulevuje se mi.
Může to znamenat, že mi rostou, nebo v 17 už to je blbost? Mám teď dvojky a na mých 158 centimetrů to je dost :D. Co si o tom myslíte?

Váš příspěvek
Reklama