Dá se naučit lechtivost?

3157
22.7.13 15:52

Dá se naučit lechtivost?

Ahoj vsem,

myslíte si, že se dá naučit být lechtivý, nebo je to vrozené? Přítel mi tvrdí, že když nebudu s malým dělat Vařila myšička kašičku a podobné, že si nevypěstuje ten zvyk se tomu smát a nebude lechtivý :nevim: Ale když on se tomu směje sám, já ho přece neučim, že se má hihňat. Takže podle mě už lechtivý je od narození a přítel to nechce přiznat :lol: Sám lechtivý neni vůbec a považuje to za charakteristiku chlapství. Chce, aby jeho syn lechtivý nebyl, a tak mě nabádá, ať prtě nelochtám. Ale mě to baví :mrgreen: Že mu tím nezvyšuju lechtivost?

Příspěvek upraven 22.07.13 v 16:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6752
22.7.13 15:53

Já bych řekla, že je to vrozené :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
22.7.13 15:54

Zajímavý námět k zamyšlení :D Myslím že se s tím člověk rodí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
205
22.7.13 15:55

Boha jeho, co ti chlapi dokážou vymyslet, to už ani není možný. Charakteristika chlapství, tak to je těch opravdovejch chlapů asi hodně málo, může si potřást rukama a poplácat se po zádech :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5051
22.7.13 16:03

To je blbost :mrgreen: Moje holky jsou lechtivé až až a mladší 6m jsem teda ještě vařila myšička atd… nevařila :mrgreen:

Jediný v mém okolí co znám, že není lechtivý je můj muž a přijde mi to divný :nevim:,že není fakt nikde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 16:03

:lol: :lol: Sám lechtivý neni vůbec a považuje to za charakteristiku chlapství. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
22.7.13 16:07

Lechtivá jsme hooodně ale při plném soustředění se už dokážu ovládnout a nehihňám ani nesvíjím se.. Takže bych řekla, že lechtivost se nedá naučit ale jde ji ovládnout :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
22.7.13 16:18

@Tauriel @Žirafátko No vidí to jako nějakou slabost nebo tak něco :nevim: Chlap se prej něčim takovým, jako je lechtání, nemůže nechat vůbec rozhodit :D
Jinak taky si myslim, že je to spíš výjimečné, že většina lidí přece lechtivých je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
22.7.13 16:27

Mám dojem, že jsem kdysi četla, že lidi jsou lechtiví proto, aby cítili přistání různých hmyzů na kůži a vyhnuli se štípancům a možnosti přenesení nějaké infekce :think:
Podle tohoto jsou pořádní chlapi víc lechtiví, protože ti málo lechtiví vymřeli na malárii a spol. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.13 16:40
@Pipet píše:
Mám dojem, že jsem kdysi četla, že lidi jsou lechtiví proto, aby cítili přistání různých hmyzů na kůži a vyhnuli se štípancům a možnosti přenesení nějaké infekce :think:
Podle tohoto jsou pořádní chlapi víc lechtiví, protože ti málo lechtiví vymřeli na malárii a spol. :mrgreen:
:palec: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
22.7.13 16:42

To je teda blbost :mrgreen: Lechtivost je vrozená… Možná se dá nějak utlumit, ale rozhodně se nedá lechtáním rozvíjet :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
22.7.13 16:43

To je dobrej nesmysl. :mrgreen: A s charakteristikou chlapství si snad dělá srandu, ne? :lol: :lol: :lol: Já bych čekala, že opravdovýho chlapa nerozhodí úplně jiné věci - s citlivostí kůže nemají nic společného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
22.7.13 16:51
@Mrňátko píše:
@Tauriel @Žirafátko No vidí to jako nějakou slabost nebo tak něco :nevim: Chlap se prej něčim takovým, jako je lechtání, nemůže nechat vůbec rozhodit :D
Jinak taky si myslim, že je to spíš výjimečné, že většina lidí přece lechtivých je.

Tak ho polechtej třeba v polospánku, na noze, jestli bude reagovat :lol:

Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, ale jsem od mala lechtivá, kdysi hrozně, teď to dokážu docela dobře ovládat…vzpomeň na Hříšný tanec :lol: Syn lechtivý je a myšičku jsem s ním tak často nedělala, jeho tyhle říkanky moc nebavily ;)
Až přijde chlap domů, hned ho testnu jestli je dost chlapský :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50071
22.7.13 17:18

Dcera nebyla tak do půl roku lechtivá vůbec a teď už celkem je (furt ne zdaleka tolik jako já, ale rozhodně vív než tatínek) tak nevím, vrozené to určitě je, ale jí se to v průběhu života „zhoršuje“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
22.7.13 17:27

No tak já jsem teda lechtivá úplně šíleně a málokdy se dokážu ovládnout a když, tak jen chvíli. Manžel je lechtivý občas. No ale když si vezmu, v jakých partiích je lechtivý nejvíc, tak si radši nechci teda představovat, jak se u nich doma ta kašička vařila :think: :poblion: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama