Komáři 2013

1
22.7.13 09:08

Komáři 2013

Ahojky, plánujeme jet na pár dní do Třeboně s 4m miminkem. Jak to vidíte? Trochu se bojím komárů. Psala jsem do Penzionu a Ti říkali, že komárů je tam letos jako každý rok. Že to po povodních není tak hrozné… Plánovala jsem si, že na chození s kočárkem je Třeboň úžasná, ale mám strach, abych pak spíš nelítala s malým po doktorech. Jak chráníte mimi v kočárku na procházce před komáry? Cucá mi úplně všechno, kam dostane…takže postřik repelentem apod. nepřichází v úvahu. Díky. a všem krásný den. Marťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
22.7.13 09:11

@All2 Síťka na kočár?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
22.7.13 09:13

No tak tomu bych tolik nevěřila, já šla s prckem do lesoparku tady u řeky a byla jsem tak ohlodaná od komárů během pár vteřin, že jsem zdrhala. Nikdy tam nechodí, jen magoři snad… včera jsem šla přes les za mamkou s kočárkem a s přítelem máme oba obrovský nateklý pupence po těle. Bolí to a svědí jak kráva. Natekla mi z jednoho štípnutí trochu ruka. Na prcka teda nelezou, ale já se těmhle porostům, letos fakt vyhnu. Svědí mě i obličej, mám tam 3 kousance a vypadám jak po útoku vos. :( na obličeji jsem nikdy štípanec neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
22.7.13 09:27

Postřik prodávaj i pro miminka a cucat se muže tak proč nestříkat?
Sítku na kočárek, na postýlku.
Bych zase nejančila. Náa jako děti žrali komáři furt a žijem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
22.7.13 09:30

@Kamča.dalmatinka no já bych taky nejančila, jako dítě jsem jich taky schytala a žiju. Ale přijde mi letos, že jsou fakt agresivnější. Takovou reakci na kousnutí jsem nikdy neměla. :( ještě já nevydržim neškrábat, tak vypadám úděsně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9066
22.7.13 09:34

My jsme teď na prázdninách v jižních Čechách, žerou nás nonstop hovada, malá sedí v bazénku, ten je nastříkanej, malá má nastříkanej klobouk, já sedím vedle a vraždím cokoliv, co se pohne :cert: ( kromě Aličky :) ), když večer zalezou hovada, vyletí asi miliarda komančů :cert: ale jestli máte malý mimčo ještě v kočárku, tak bych dala síťku na kočárek a tradá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
22.7.13 09:40

@All2
Chápu tě. Náš malý má už skoro 4 roky a od narození má nějakou podivnou reakci na komáří štípnutí. Udělá se mu tvrdá boule a na ní velký puchýř. Tak bych asi bez síťky na kočáru nevyšla. Totéž na postýlku. A prcek se celý necucá. Takže když se bojíš, že to ojí, tak natři místa kam si nedošáhne. Ono kolikrát stačí namazat část těla a už to těm komárům smrdí a dají pokoj. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
22.7.13 10:56

Boli sme v Třeboni na začiatku července. Všade vlhko, v parkoch stojí voda, komárov všade ako nasr… Hroza. V parkoch, v lesíkoch, na stezkách, i v uliciach v tieňoch, pri stromoch, kríkoch. Celých nás zožrali, a naviac sú tam tie komáre nejaké prerastené, fakt sú veliké a agrsívne. Na kočárek sieťku, kočárek zvonku postriekať repelentom, a malej striekam repelent na zádička, tam sa jej ešte nikdy nepodarilo pocucať :mrgreen:. Do penzionu si určite zoberte elektrický antihmyzín, kúpili sme to teraz v elektre, žiadna chémia, vydáva to nejaký infrazvuk, ktorý odpudzuje hmyz. Ja som mala po predĺženom víkende štípancov asi 100, malá ani jeden :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
22.7.13 11:24

Ahoj, my máme chatu v Klikově, což je asi 20 km jižně od Třeboně. Včera jsme se vrátili z víkendu a musím říci, že jsem nevěděla z koho odhánět komáry dřív, jestli ze mne, nebo 2 capartům. Útoky nepředstavitelného kalibru:-D Navíc mi přišlo, že už jsou imunní i na všelijaký spraye, zakoupila jsem i náramky od Eurony proti komárům a byl to akorát výsměch. V Třeboni jsme byli na kolech a běda tomu, kdo zastavil. Dopoledne na slunci byl od komárů klid, ale to zase útočila letka hovad, tak si vyber :? Rozhodně mimi do kočárku a zabalit síťkou. A vy do neoprenu a bude klid :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
3.8.13 07:36

Holky a jaký používáte odpuzovač nebo repelet pro mimi? Dneska už jsem se fakt naštvala mám 4m dvojčátka, jedna má dva bodance v obličeji, druhá jeden v obličeji a jeden na ruce - a tak to chodí každou noc, máme ložici v podroví se střešníma oknama a v tom horku musíme mít otevřená okna celou noc, a ty potvory k nám furt lezou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama