Reklama

Dá se obnovit mléko v prsu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 20:46
Dá se obnovit mléko v prsu?

Dá se obnoviv mléko v prsu?

Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat před 5týdny se mi narodil předčasně chlapeček. Ze začátku měl problémy, takže dostával jídlo sondou přímo do žaludku a já tedy musela mléko každé 3hodiny odsávat pomocí odsávačky(mléka jsem měla opravdu hodně). Pak po 14dnech ho poprvé přiložili, ale bohužel mu to moc nešlo a tak pil z flašky. Domu jsme byli také propuštěni s tím, že pije z flašky. Teď tak týden jsme se konečně rozkojili, ale nějak mi prostě zmizelo mléko z pravého prsu. Je to opravdu viditelné, že mam jedno prso větší o 1velikost než to druhé. Už ze začátku jsem měla v 1více mléka než v druhém, ale nalévali se mi obě, až teď co jsme doma se to stalo a nalévá se mi pouze jedno prso. A tak bych se chtěla zeptat zda se to také někomu stalo? A zda jde nějak obnovit mléko? Jsem z toho docela zoufalá :,( Moc děkuji za rady :kytka: ;)

Reklama

Reakce:

Dreezy
Kelišová 5347 příspěvků 29.01.17 20:59

Určitě bych kontaktovala dobrou laktacni, nejlépe z Mamily, tím rozhodně nic nezkazis. To prso zaroven stimulovat, zkoušet maleho prijladat i tam, roztahat to odsavackou.

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 21:07

Stávalo se mi, že se mi jedno prso nalévalo výrazně více než druhé, ale vždy tam trochu mléka bylo. Já si to způsobovala tím, že se mi z levého prostě lépe kojilo…když se mi to stalo vždy jsem prioritně nějakou domu kojila z toho méně baletého a zase se to srovnalo. Určitě se obrať na laktační poradkyni a vydž, bude líp :hug:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 29.01.17 22:26

Dá. Velkým pomocníkem je odsavačka a malého pokud možno co nejčastěji přikládat. Klidně po chvikách, ptž pokud je nedonošený, asi nemá ten správný tah a potřebuje pít častěji. Hodně důležité je přikládat v noci, kdy je tvorba mléka největší (hormonálně).Si­tuace by se měla vylepšit postupně, první úspěchy čekej zhruba během dvou dní.

tini
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 5 inzerátů 29.01.17 22:49

Mela jsem to u obou dcer, ale vzdy jsem ho nejak udrzela, u prvni do 9.mes,pak az do 2 let jsem jela z jednoho. U druhe, rovnez nedonosene, take bylo jedni slabsi.Ja tedy musela zustat u odsavani, odsavala jsem 9 mes a v tom slabem prsu to kolisalo, byly dny, kdy jsem odsala malinko, skoro nic, pak se to dohnalo apod.Tak ho porad zkousej.Dej ho jako prvni, pak druhe a jeste se k nemu vrat nakonec

Miam8
Povídálka 29 příspěvků 01.02.17 07:03

Stalo se mi to stejné ale jen díky mě lenosti, z toho jednoho prsa mi to bylo prostě pohodlnější :roll: pak jsem byla nešťastná když sem se na sebe podívala a viděla ten velikostní rozdíl. Tak jsem si hlídala střídání prsů a přikládat, přikládat a přikládat a vše se srovnalo :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama