Dá se otěhotnět bez spermie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 20:55
Dá se otehotnit bez spermie?

Ahoj, spala jsem se svým klukem bez antikoncepce a s kondomem, prasknul nám..hned co nám prasknul tak ho vyndal a nebyl udelanej(naštěs­tí)jen jsem slysela ze se dá otěhotnět i z ty vody či co..jaka šance je ze jsem těhotná? docela mám nervy..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 8540 příspěvků 16.01.19 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj, spala jsem se svým klukem bez antikoncepce a s kondomem, prasknul nám..hned co nám prasknul tak ho vyndal a nebyl udelanej(naštěs­tí)jen jsem slysela ze se dá otěhotnět i z ty vody či co..jaka šance je ze jsem těhotná? docela mám nervy..

Ahoj,

jmenuje se to preejakulát a i v něm jsou spermie. A bez spermie neotěhotníš.

Elath
Kecalka 233 příspěvků 16.01.19 20:59
@Anonymní píše:

No ono i v tý kapičce(preeja­kulační tekutina) nějací spermouši jsou. A preejakulační tekutina je vždycky. A jak je jednou spermouš, těhotenství je klidně možný.

Pravděpodobnost je sice malá. Ale furt je…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 21:06

I když nemam poledne dny?@Elath

Enmamma
Závislačka 3390 příspěvků 16.01.19 21:06
@Anonymní píše:

Bez spermie v celých dějinách lidstva otěhotněla pouze Panenka Marie. Tak pokud nejsi její inkarnací, tak myslím, že bez spermie těhotná nebudeš. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 21:07

Jen se chci ještě zeptat po jaké době si mám udělat těhotenskej test?a když dostanu teď MS tak je to nepravděpodobné? @chs.jasmin

Malike
Extra třída :D 14087 příspěvků 16.01.19 21:08
@Anonymní píše:

No jen voda ti dítě neudělá :roll:
Nevim,ale neučili vás že k životu potřebuješ spermií a vajíčko?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 21:09

Jo učili ale jen jsem to slysela ze to jde i tak..tak nekrut očima @Malike

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 21:11
@Anonymní píše:

Jakože do tebe nalil vodu? :nevim: Pokud do ní nikdo neejakuloval, pak je těhotenství naprosto vyloučené :nevim:

Malike
Extra třída :D 14087 příspěvků 16.01.19 21:12
@Anonymní píše:
Jo učili ale jen jsem to slysela ze to jde i tak..tak nekrut očima @Malike

No kroutím… :mrgreen: to se fakt neda.

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 16.01.19 21:13

promiň ale těh. nejsi. A zvaž určitě i jinou ochranu aby jsi nemusela vyšilovat, když nechceš přijít do jiného stavu. Mimochodem i s kondomem se to musí umět ale šance, že ti praskne je vážně velmi malá, ale ok stalo se. Jak sama vidíš, máš ponaučení ;)

Elath
Kecalka 233 příspěvků 16.01.19 21:13
@Anonymní píše:
I když nemam poledne dny?@Elath

A víš stoprocentně, že nemáš poldné dny? Dělala sis pravidelně ovulační testy, abys měla jistotu, kdy je máš a kdy ne? Navíc zdravá mladá spermie si umí na vajíčko počkat i 5dní ;-)

Pravděpodobnost je vždy. I když si myslím, že v tvém případě malá. Co ti zbývá? počkat jestli dostaneš měsíčky. Pokud je normálně dostaneš, test si dělat nemusíš. Pokud bude hodně slabá, nebo budeš mít spoždění, prosě si udělej test. Nic jinýho než čekat teď nemůžeš…

Malike
Extra třída :D 14087 příspěvků 16.01.19 21:14
@Anonymní píše:
Jakože do tebe nalil vodu? :nevim: Pokud do ní nikdo neejakuloval, pak je těhotenství naprosto vyloučené :nevim:

Ne,myslela tím že jeho penis měl na sobě preejakulát..takova průhledna tekutina.
A myslí si že jen z vodičky bez spermie může otěhotnět.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 16.01.19 21:16
@Anonymní píše:

neboj, pravděpodobnost je malá, navíc není jasné, jestli tam vůbec nějaký prejakulát byl, ono dost záleží na tom jak dlouho jste to dělali a chlap cejtí i jestli je něco na cestě..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 21:18
@Malike píše:
Ne,myslela tím že jeho penis měl na sobě preejakulát..takova průhledna tekutina.
A myslí si že jen z vodičky bez spermie může otěhotnět.

O preejakulátu já něco vím :lol: Jen to není voda :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >