Reklama

Dá se žít s takovým chlapem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 19:37
Dá se žít s takovým chlapem?

Téma zakládám anonymně, nemusí o mně vědět všichni co a jak a mám tady rodinu.
Před cca rokem jsem se rozešla s přítelem, dlouhodobě nám to nefungovalo, vztah se po několika letech tedy rozpadl a jsou to čtyři měsíce, kdy jsem potkala jiného muže. Už jsme měli - podotýkám jen menší výměnu názorů, žádná velká hdáka a on se naštval po tom, co jsem mu sdělila svůj pohled na situaci, na několik dnů se vypařil z mého života, nebydlíme spolu, jen jsme o tom zatím mluvili, když jsme mu volala, telefon nezvedl, tak jsem to nechala být, on se teď ozval - po pěti dnech, že potřeboval být sám, urovnat si v sobě myšlenky.
Když jsme se seznámili, tak byl po rozvodu s bývalou má dvouletého syna, když jsem se ho na začátku vztahu zeptala, proč se s manželkou rozvedl, tak mi řekl, že se pohádali, taková hloupost, kvůli hádce rozvod. :zed: :zed: :zed:
Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale nyní mi vše dochází. S takovým člověkem se žít nedá, že ne a já byla hloupá. Naštěstí je to s námi teprve v začátku a já končím, tohle nemám zapotřebí. Potřebovala jsem se vypsat, děkuji.

Reklama

Reakce:

BaraNem
Stálice 96 příspěvků 04.02.17 19:41

:palec: konecne poradna zenska, co se nesere a nedava milion jedna sanci, kdyz uz to na zacatku vztahu nevypada dobre! Vic takovych jako ty! :potlesk:

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 04.02.17 19:45

Jestli bude takto řešit každou výměnu názorů, pak se bude rozcházet a rozvádět co půl roku. :) Zřejmě má problém v komunikaci, a nesnese sebenší kritiku na svoji osobu.

Editte
Kecalka 484 příspěvků 04.02.17 19:53

Připomíná mi to mého ex 8) Ten nesnesl jen malou hádku/výměnu názorů. Dal mi kopačky, pak jsme se k sobě vrátili a kvůli blbosti opět konec. Neuměl řešit problémy.
@nostress Ano, tito lidé mají potíže s komunikací a zřejmě s malým sebevědomím.

Moniňoň
Závislačka 4465 příspěvků 04.02.17 20:06

No, taky jsme poslala do riti chlapa, kterej mi udelal scénu kvuli firemnimu vecirku na vanoce a to podotykam, že jsem s dotycnym hysterikem nic nemela. Libil se mi, ale tim to uplne zabil

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 04.02.17 20:44

Urážlivej chlap je zlo, hlavně, první roky máte být zamilovaní a bez hádek. Jestli se hádáte dřív než vůbec vztah jako takový vzniknul tak není co řešit. Rozhodně bych v tom nepokračovala.

Venetia
Vesmírná mluvilka 34897 příspěvků 04.02.17 20:53
@Editte píše:
Připomíná mi to mého ex 8) Ten nesnesl jen malou hádku/výměnu názorů. Dal mi kopačky, pak jsme se k sobě vrátili a kvůli blbosti opět konec. Neuměl řešit problémy.
@nostress Ano, tito lidé mají potíže s komunikací a zřejmě s malým sebevědomím.

taktéž mi to přípomíná můj první vztah po rozvodu, kdy jsem dostala kopny po prvním problému

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 04.02.17 21:10
@Venetia píše:
taktéž mi to přípomíná můj první vztah po rozvodu, kdy jsem dostala kopny po prvním problému

asis nebyla dost dobrá :nevim:

Venetia
Vesmírná mluvilka 34897 příspěvků 04.02.17 21:39
@jakanas píše:
asis nebyla dost dobrá :nevim:

zřejmě :D

Petája
Kecalka 432 příspěvků 04.02.17 21:54

Udělala jsi dobře, zavání to citovým vydíráním hned na začátku…

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 04.02.17 22:22
@Anonymní píše:
Před cca rokem jsem se rozešla s přítelem, dlouhodobě nám to nefungovalo, vztah se po několika letech tedy rozpadl a jsou to čtyři měsíce, kdy jsem potkala jiného muže. Už jsme měli - podotýkám jen menší výměnu názorů, žádná velká hdáka a on se naštval po tom, co jsem mu sdělila svůj pohled na situaci, na několik dnů se vypařil z mého života, nebydlíme spolu, jen jsme o tom zatím mluvili, když jsme mu volala, telefon nezvedl, tak jsem to nechala být, on se teď ozval - po pěti dnech, že potřeboval být sám, urovnat si v sobě myšlenky.
Když jsme se seznámili, tak byl po rozvodu s bývalou má dvouletého syna, když jsem se ho na začátku vztahu zeptala, proč se s manželkou rozvedl, tak mi řekl, že se pohádali, taková hloupost, kvůli hádce rozvod. :zed: :zed: :zed:
Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale nyní mi vše dochází. S takovým člověkem se žít nedá, že ne a já byla hloupá. Naštěstí je to s námi teprve v začátku a já končím, tohle nemám zapotřebí. Potřebovala jsem se vypsat, děkuji.

no hlavně to neukončuj, to snad přeci teď momentálně nic neznamená, snaž se z něho dostat, conejvíc…ukonči to, až později, až opravdu nebude sdílnější, tohle nemusí nic znamenat…každý má své problémy a hned je nikomu jen tak na lusknutí prstu nevypísnou na čelo..dej mu šanci, každej by jí měl v životě mít ;)

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:25
@Anonymní píše:

Zřejmě není zvyklý na ženy, které mají vlastní názor :roll:.
Určitě se nerozvedl kvůli jedné hloupé hádce. Bude dělat potíže pokaždé, když se s Tebou pohádá. Takoví se nemění. :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama