Reklama

Jsem na zhroucení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymnimamka
Povídálka 13 příspěvků 04.02.17 18:13
Jsem na zhroucení

Zdravím všechny,
nemám to komu říct a s kým se o tom pobavit, tak aspoň takhle. Když už mi nikdo neodpoví, tak se aspoň vykecám. S manželem máme 2 děti, jsem na RD se synem, dcera už chodí do školky. Jak už to všude bývá, každý chlap si občas dá doma pivo, nebo si zajde na pivo, nebo doma s někým panáka. Ale já na to začínám být úplně alergická. Skoro každý měsíc jen nadávám, prosím, vyhrožuju. Moji rodiče se rozvedli, protože taťka pil. A já se bojím, aby to tak taky nedopadlo, jenže mám pocit, že odejdu dříve. Na Silvestra se to vyhrotilo, já brečela celý den a prosila ať nás nechá odejít, že už nemůžu, že mu nebudu bránit v jeho životě, když se sám nezmění. Jenže.. nemám kam jít, ani k mámě, ani k tátovi, oba mají svých problémů dost, nemám ani korunu našetřenou. Za to se tak nenávidím, že jsem to dopustila. Pořád jen brečím, myšlenky se mi honí hlavou, jak jsem to mohla nechat dojít tak daleko. Vždy jsem byla strašně samostatná, soběstačná, měla jsem svůj byt (sama ) na hypo ve městě, práci, kamarády.. a pak jsem se odstěhovala tady za manželem na vesnici na barák a vše je v dupě doslova. Nemám už žádnou kamarádku, nikam nechodím, vůbec nikam. Vrchol mé kultury je do obchodu nebo do školky. Syn je totiž skoro pořád nemocný, ale pořád.. kašel, horečky, průdušky. Dcerka to přenáší na něj ze školky a od podzimu sedím doma. Do školky a zpět jí vozí převážně manžel a když nemůže, tak musím i s malým. Nebyla jsem nikde ani nepamatuju. Poslední má akce, byla před 3 lety naše svatba. Od toho Silvestra se snaží, nepil do min. týdne, ani jednoho panáka, ani pivo, snažil se, nedávno jsem měla svátek, byla tu má mamka, pak jeho rodiče, tak jsme si dali panáka a dneska si dal se svým tátou a ve mě to zase vypěnilo. Neudělal vlastně nic tak hrozného, ale pořád slibuje, že se bude snažit, že nedovolí abychom odešli.. ale dal si panáka a pro mě to je totální kolaps.. tehdy na toho Silvestra.. ve mě se něco zlomilo a nevěřím mu. Nic mě nebaví. Z toho stresu pořád nabírám na váze, je mi zle jen se podívám do zrcadla. Jím ale pořád stejně, jen kynu. O sexu nemluvě, ten je z mé strany úplně o ničem už hodně dlouho. Musím se přemáhat a když už, tak to pak obrečím potajnu. Já prostě nevím co mám dělat. S dcerkou se pořád jen hádáme, musí mě už nenávidět. Dělá mi vše naschvál, pořád strašně čím dál víc zlobí a já mám pocit, že jen řvu. Prcek, to je kapitola sama o sobě.. krom toho, že je stále marod, neumí mluvit, bojkotuje jak záchod, tak nočník. Snažím se všelijak, nebude na něj chodit. V květnu mu budou 2 roky. A další kapka je, že nemáme peníze. Snažím se vymýšlet všelijak jak pomoct.. šiju, vyrábím věci, kreslím.. abych mohla říct, jo to jsem zaplatila sama.. bez šance. Manžel dostává výplatu na xkrát, takže to je o ničem, nakoupí se jídlo, poplatí se věci a jsme na nule, když chci jít do obchodu tak mu musím říkat, peníze mi dá pokud má, v pohodě bez řečí, ale já si připadám tak strašně potupně. Nikdy bych neřekla, že ženská na MD se může tak zdeptat prkotinama. Bojím se co bude, pořád jen brečím, nemám možnost nikam odjet, nemám s kým, ani na kafe, vše je na hovno. Když mají v práci u chlapa málo práce, tak i výplata tak vypadá, takže jde do své dílny a pracuje tam.. takže není vůbec doma, dojde z práce, nají se, dá kávu a musí odejít, a já jsem pořád sama s dětma. Tcháni nehlídaji, chodí do práce, moje mamka je nemocná, tam to nejde. A jinak není kdo. Moc bych chtěla ať se něco změní, ale nevím co a nevím jak :-( Za chvíli je jaro, bude chtít chodit na ryby a to je zase něco na mě. Beru to, má koníček, který miluje, ale co já.. já chci taky vypadnou z domu, třeba i jen na procházku bez dětí nebo běhat.. Holky (můžu Vám tak říkat?).. mám pocit, že umírám za živa.. jestli to někdo dočetl až do konce, díky moc jen za přečtení..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 04.02.17 18:20

Ahoj, jak moc Tvuj manzel pije, ze ti to tak moc vadi??

anonymnimamka
Povídálka 13 příspěvků 04.02.17 18:22

Ne moc, ale muselo to být skoro denně 1-2 piva, nebo panák.. neřeknu občas, ale často mi to vadí.. a v létě to je denně xpiv na zahradě. Vadí mi, že jen co vlezeme do obchodu, tak dcerka : nesmíme zapomenout koupit pivo taťkovi..

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 04.02.17 18:25

Ja myslim ze z toho ze jsi zavrena doma, uz zacinas videt problemy i tam, kde nutne nejsou. Rekla bych ze na chlapa spis zarlis, ze on ma svuj zivot, svoje konicky a ty nic. Ze si sem tam da pivo, nebo panaka s navstevou je celkem normalni, to neni zadnej alkoholik. Ze ani ne dvoulete dite nechodi na zachod je taky celkem bezny, nas malej to taky zatim nezvlada a je o neco starsi. Ze nejsou ma rodicovske penize, s tim se musi pocitat, pokud chlap nenosi desetitice… Snazila bych se chlapa presvedcit aby aspon jednou tydne deti aspon na par hodin pohlidal on a ty bys mela cas pro sebe. Nebo se seznam s nejakou maminkou treba tady a chodte na kafe, na prochazky s detma atak. Za chvili uz bude jaro, az se otepli vsichni vyrazi ven s detma na hriste, nebudou tolik nemocny a bude to zas o necem jinem. Ja sem taky na rodicaku jak ve vezeni, chlap od rana do vecera pryc, tak sedim doma, tak 1-2× tydne jdu ke kamardce na kafe, ale i s malym nebo vemu malyho a dem nekam do detskyho koutku, nebo se kouknout po obchodech, uz aby se dalo jit nekam normalne ven na celej den…

Danča_87
Kecalka 322 příspěvků 04.02.17 18:26

No a co mu takhle strcit decka na nektery den o vikendu a jet treba plavat nebo tak neco? Kdyby mi manzel obcas nepohlidal dceru, tak se asi picnu. Nemuzes byt porad jen s deckama doma, to nejde. Ja jsem alespon ve meste. Kdybych byla na vesnici s Tvymi pocity, tak nevim, jestli bych nezdrhla. To je ale asi nadsazene - vse se da resit. Pokud se naucis mit cas na sebe, tak se mozna spravi i manzelsky zivot. Jinak k tomu piti bych jen dodala, ze pokud si da jednoho panaka nebo jednou tydne pivko s kamarady, tak je to v pohode. Ja taky obcas zajdu na tri kousky s klukama nebo si v tydnu zajdu zaplavat, ci na obed s kamaradem, protoze s kamaradkami to je jen o deckach a to me ubiji. :zed:

Příspěvek upraven 04.02.17 v 18:29

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 04.02.17 18:26

Jsi uzlicek nervu. Chces vsechno zmenit/zlepsit a nevis jak. Zasla bych za psychologem. To manzel tolik pije? Ja chapu, ze si da obcas jednoho. Nebo to chapu spatne? Jestli si da obcas jednoho, tak to moc hrotis. A jestli takto hrotis vsechno, tak tvuj muz je taky mozna na zhrouceni :think:.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 04.02.17 18:27

A jako jak často pije? Mi přijde že když si dá jednou za týden panáka nebo pivo, tak to je v pohodě ne? Zvlášť když máš svátek. To i já se napiju častěji. Peníze nevím, to neporadím, my máme společné, každý kartu a platíme co kdo potřebuje, nijak se nehlídáme. Promiň, že to tak napíšu, ale mně přijdeš mírně hysterická, děláš něco jinyho než brečíš? Já chápu, že je toho na tebe moc, děti jsou zahul, taky máme dvě, hlídání taky málo. Ale proč je nedáš manželovi, ať pohlidá a jdi cvičit, pokud nejsou peníze, tak běhat, za chvíli bude jaro, tak na kolo, brusle atd. Musíš si taky odpočinout, pak to všechno možná neuvidíš tak tragicky. :hug:

solip
Kecalka 401 příspěvků 04.02.17 18:32

Prijde mi, ze jsi ve fazi, kdy si ani pomoct nechces. Tak vis co, prestan nadavat na zivot, prekousni to a vzmuz se ;) neni v okoli treba nejake materske centrum, ze by ses tam seznamila s nejakyma maminkama? Nebo plavani, cviceni deti?

Z tveho popisu jsem uplne nepochopila, jestli manzel pije nejak abnormalne moc nebo si sem tam da s nekym pivo? A uvedomujes si, ze kdybys od nej odesla, budes na tom jeste hur? Byla bys v tu chvili na deti uplne sama…

Nejde se s muzem dohodnout, ze bys treba jednou tydne chodila cvicit? Ze bys vypadla z domu, odpocinula si od deti..

anonymnimamka
Povídálka 13 příspěvků 04.02.17 18:33

Já mám, teda měla jsem své koníčky, ale s dětma to nejde. Když chci šít, tak musím samozřejmě i s dětma fungovat, vono to nejde, že bych si jen tak šla šít a tvořit.
Neříkám, že je alkoholik, ale potřeboval to denně. A když to od toho Silvestra vydržel - tak to jen, že byl 3 týdne v kuse marod, jen co došel z práce, tak lehl a spal a byl mimo a na čajíčkách a tabletkách. Tak jsem si rypla, že to je absťák a né nemoc.
Chápu, že má koníčka, ale jsou to i jeho děti, já nemůžu jen tak na pár hodin vypadnout z domu, asi by to tu spadlo, a vlastně nemám kam a s kým. On se staví na ryby po práci, nebo když jdou z práce dřív tak jede na ryby, a napíše mi to za pár hodin. Což beru jako podraz. Ale chápu to, miluje to.

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 04.02.17 18:35

Teda me to jeho piti neprijde tak sileny, aby si z toho byla takhle vyrizena. Nemyslim si, ze je to pravy duvod tvych problemu. Mas toho proste hodne, mela by sis obcas orazit, jak pisou holky, dej mu obcas deti a mej cas na sebe. Kdyz sem nebyla tehotna pila jsem denne temer pul lahve vina k veceri. muj muz par cideru a jako alkoholik jsem si nepripadala. Nemela jsem problem prestat ze dne na den, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna. Ma dcera taky v obchode obcas rekne vezmem tatovi sajdr :-))) ale me to spis prijde vtipny…proste je to pohledem na zivot. Chapu, ze kdyz je toho hodne, tak se pozitivnejsi pohled hleda tezko…

anonymnimamka
Povídálka 13 příspěvků 04.02.17 18:35

Asi jsem to celé předtím špatně napsala, protože určitě chci to nějak vyřešit a chci nějak pomoct, nejsem ve fázi, že bych stagnovala a jen nadávala. Mateřské centrum tady ani nic podobného není, když je prcek pořád nemocný, tak vlastně ani nikam nemůžeme. Jen lítám po doktorech.

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 04.02.17 18:37

Jejda, holka, potřebuješ se dát dokopy… Myslím, že muž nepije až tak strašně, za normálního chodu by to třeba až tak nehrotila…ALe leze Ti to hodně na mozek..Ano, být doma na RD je někdy psychicky těžké. Chápu Tě. Musíš si najít kámošku, koníčky, dostat se z toho. Kolik je mladšímu dítěti?
Já jsem např. začala chodit do práce a najednou si toho času doma s dětma tak moc vážím…Jsou mi vzácné.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 04.02.17 18:37

@anonymnimamka tak to spadne, se to zase postaví. Ono se to fakt za hodinu a půl, co bys šla cvičit, nepotento. A chlap jako nechce hlídat nebo jak?

kotyk
Echt Kelišová 7851 příspěvků 04.02.17 18:37

Ty máš normální depku. A není divu, totálně si změnila život na něco, co ti zjevně nevyhovuje, finanční nouze dokáže člověka udolat i bez dalších serepetiček, a ještě si zavřená s dětma doma. Co takhle domluvit večer jen pro sebe třeba i s tím, že přespíš u kamarádky? A taky někoho, kdo poskytne psychickou pomoc.

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 04.02.17 18:39

Odkud přibližně jsi?
A nejhorší pro mámu psychicky jsou nemoci…To jsem si zkusila. Byla jsem úplně na dně. VYDRŽ! přejde to.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama