Rada ohledně kamaráda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RiaCanoti
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 21:35
Rada ohledně kamaráda

Ahoj holky emimino mi dalo spoustu odpovědí. Ale na tuto složitou záležitost jsem krátká. Mám kamaráda je mu 38, má problém najít partnerku. Je to velice příjemný mladý muž, sexy tělo i hlas až jsem tomu co slyším nemohla uvěřit. Potkávám ho na bazéně a vetšinou mne pozve na rychlý kafe. Snažila jsem se z něj dostat jaké měl dětství a co dělal ty roky a proč to nejde. V rychlosti to tady popíšu. Jedináček, táta alkoholik, máma ze začátku normální kolem jeho 14 let zdravoní problémy matky, hospitalizace, otcův alkoholizmus se horšil. Hádky doma napadal matku atd. Rodiče se nerozvedli zůstali spolu. V jeho 23 letech máma spáchala sebevraždu. Měla podle nej deprese ale neléčila se. Jak mi kamarád pověděl od cca 15 let doma dělal za mámu, prani vaření, i tak nejak pro sebe aby mel v čem jít do školy měl co jíst atd. Neměl tehdy přátele, protože pracoval doma a styděl se o tom s někým mluvit. V 18 letech měl asi 3 sexuální partnerky stejného věku. V 25 letech starší vdanou ženu. Odešel z toho vztahu proto že mu to prišlo bez budoucnosti. Podle něj chtěla kamaráda jen na sex. On by rád víc. Našel si pak přes seznamku holku stejného věku cca 26 let. Již tehdy nemocnou. Rakovina kůže. Cca rok za ní jezdil návštevy v nemocnici. Ptala jsem se ho proč takový vztah začal. Pověděl mi na to že, to byl jediný člověk co ho měl v životě rád. Poprvé pocítil dotek pohlazení. Ta holka zemřela. Po její smrti se odstěhoval od otce bydlel sám. Vztah už ale nenašel. Nehledal chtel zkusit být čas sám. Začal sportovat, je aktivní sportovec doted. Na mou otázku jestli usiloval o nějakou ženu, dvořil se jí řekl ano několikrát. Jen jsem druhé rande pak zrušil. Měl jsem obavu z toho jestli to dokážu. Nikdy jsem ženu nelíbal. A ten pocit že to pozná že jsem nezkušený. Že to prostě nepřekonám. Má pocit že se od něj v jeho věku čeká že je to zkušený muž což ve vztazích on říká není. Dál váhá s tím jestli to budoucí partnerce říct nebo neříct. Co bylo v rodině a tak. Jeho táta na alkoholismus zemřel cca 8 let po mámě. Takže je sám. Komunikuje normálně je to pozitivní člověk. Usmívá se. Dělá srandu. Co za tím vším u něj může být?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 03.02.17 21:55

@RiaCanoti
Možná má strach se vázat. Dost si toho prožil. Potřeboval by hodnou holku, ne nějakou dračici. Možná i nějakou terapii. Je fajn, že sportuje a nesedí doma a nelituje se. Nemáš nějakou kamarádku, co je sama a troufla by si jít s ním do vztahu?
A ta nezkušenost, mně by asi míň vadil nezkušený než suverén, co ví a zná vše.

RiaCanoti
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 22:03

V mém okolí všechno vdané. Mluvila jsem o něm s kamarádkou a ona vidí jako jediné řešení aby s tím někam šel. Podle ní je tam mnoho problémů naráz.

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 03.02.17 22:03

Je mi ho líto, neměl to lehké. Myslím, že by potřeboval pomoc odborníka.
Měl by zapracovat na svém sebevědomí.

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 03.02.17 22:14

@RiaCanoti
Tak určitě by měl jít do vztahu, když je v pohodě. Ale nebojí se, aby mu zas neumřela?! A je zvláštní, že se nikdy nelíbal. Ani s těmi prvními :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 03.02.17 22:18

Prožil útrapy a to že to nedává znát neznamená, že to nezanechalo následky. Měl by najít hodně dobrého psychologa a určitě najde řešení. Bohužel jak píšeš, už je ve věku kdy by měl mít jasno. Myslím že bez pomoci zůstane nakonec na ocet.

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 03.02.17 22:20

A ještě mě napadá - maminka ho měla ráda? Jestli to tam bylo celkově na prdlačku, tak je jasné, že neumí pořádně projevit city.

Tarinka
Echt Kelišová 8210 příspěvků 03.02.17 22:20

A neni to nejaka balici technika? Jako spoustu zenskejch by se ujalo takovyho nezkusenyho, zlomenyho, svalnatyho, vysportovanyho frajera :think:

RiaCanoti
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 22:21

Já co jsem s ním seděla tak ženský po něm koukají. Tak mne samotnou překvapuje že ho nějaká nečapla. Jenže je otázka. Ona ho třeba sbalila a on ucuknul. Vymluvil se… Protože to tam někde je. Ten strach. Tak to vidím já.

RiaCanoti
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 22:25

To napadne asi každou jak to bylo s mámou. Sama jsem to z něho nevypáčila.

Procházející
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 03.02.17 22:32

Vždyť on jasně popsal, kde je problém… něco si prožil a není schopný navázat zdravý partnerský ani přátelský vztah. Ty seš jeho údajná kamarádka, potkáváš ho na bazéně, pořádně se ani neznáte a ty jeho život rozebíráš na emiminu…

On si nedokáže vybrat vhodnou partnerku, ta vdaná žena i ta nemocná dívka (na seznamce je ženskéch!!!) toho mají společného více, vztah bez budoucnosti, žádné závazky a všude měl na vrh. Když potká normální ženskou, tak na druhý rande nepřijde… on nemá problém si najít rovnocennou partnerku, ale vybrat si ji a ten vztah udržet. Problém je on.

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 03.02.17 22:35

@RiaCanoti
Tak v tom bude jádro pudla. Když o tom nechce mluvit.
A nemyslí si třeba tak trochu na tebe? Ptám se proto, že já s chlapama běžně soukromý život neprobírám, nemám potřebu je poznat nějak do hloubky. Stačí mi ten můj. Ani já se zas tak moc nesvěřuju.

RiaCanoti
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 22:41

Se mnou to nebude. Mám 3 děti spokojeně vdaná. Já jsem naopak ráda že když se párkrát usmál že se odvážil se bavit. Mluvit. Necivěl jen jako všichni. Ale ono je to u chlapů normální. :pankac:
Kterej nekouká když je na co.

RiaCanoti
Nováček 10 příspěvků 03.02.17 22:50
@Russet píše:
A ještě mě napadá - maminka ho měla ráda? Jestli to tam bylo celkově na prdlačku, tak je jasné, že neumí pořádně projevit city.

Přijde mi to jako domácnost ze špatnýho filmu. Já bych od takovýho chlapa utekla hned.

Procházející
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 03.02.17 23:18

Další ženská se kterou nemá budoucnost. Kdyby ses mu nelíbila, tak s tebou ten čas netráví a nesvěřuje se ti.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mlčení, tlak, výčitky. Manipulace je plevel komunikace, říká psycholožka

Ženy a muži komunikují jinak. Zatímco dvě ženy si v postěžování na cokoli... číst dále >