Reklama

Tak chce mě nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papoušek9
Nováček 5 příspěvků 03.02.17 15:01
Tak chce mě nebo ne?!

Dobrý den,
svůj příspěvek píšu, protože se potřebuji svěřit. Třeba se najde někdo, kdo zažil něco podobného.
Nedávno se semnou rozešel přítel, byli jsme spolu 3 roky. Hodně jsme se poslední dobou hádali, ale to bylo tím, že já ještě dělám školu a zrovna jsem měla zkouškové období, kdy jsem byla fakt nervozní a všechno mě štvalo. On ví, že taková občas při zkouškovém bývám a pak jak to skončí, jsme zase v pohodě. Ale teď to nevydržel a rozešel se semnou. To rozejití bylo takové, že mi spíše psal, že nám to neklape, ale že by zatím nechtěl nic měnit a když jsem přišla pak k němu domů a začali jsme o tom mluvit, řekl mi, že náš vztah nemá už smysl, že ho nemiluji. To jsem mu samozřejmě vyvrátila a ujistila ho, že to tak není, ale on stejně trval na svém. Když jsem se ho zeptala jestli mě také miluje, odpověděl mi, že se na to nemám ptát, jinak se nerozejdeme, řekl mi, že u něho můžu zůstat než pojedu do školy (to bylo tak 2 dny) a já jsem souhlasila, myslela jsem si, že si třeba o tom ještě promluvíme, nebo se něco změní, na svém názoru o rozchodu trvá pořád, ale co mě dostalo bylo to, že když jsme spolu leželi v jedné posteli (nic nebylo) každý jsme usli na jiné straně postele, ale když jsem se probudila pokaždé byl ke mně přitulený a pod mojí peřinou. Když šel ráno do práce a večer se vrátil tak mi oznámil, že se na mě těšil a několikrát se mě taky snažil políbit, ale pořád tvrdí, že budeme přátelé, že můžeme občas zajít na kávu, že kdykoliv budu chtít můžu mu napsat a někde zajdeme, že klidně u něho můžu bývat, že je rád, když tam jsem. A jako poslední podotkl, že když budeme přátelé a mezi náma se to změní a bude to jako dřív, že se k sobě možná vrátíme. Já jsem z toho samozřejmě všeho byla smutná a on mi řekl, že si mám začít s někým spát, ať na to nemyslím. Nechápu tohle chování. Co si o tom myslíte?..budu ráda, za každý příspěvek a vyjádření, děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3659 příspěvků 03.02.17 15:05
@Papoušek9 píše:
Dobrý den,
svůj příspěvek píšu, protože se potřebuji svěřit. Třeba se najde někdo, kdo zažil něco podobného.
Nedávno se semnou rozešel přítel, byli jsme spolu 3 roky. Hodně jsme se poslední dobou hádali, ale to bylo tím, že já ještě dělám školu a zrovna jsem měla zkouškové období, kdy jsem byla fakt nervozní a všechno mě štvalo. On ví, že taková občas při zkouškovém bývám a pak jak to skončí, jsme zase v pohodě. Ale teď to nevydržel a rozešel se semnou. To rozejití bylo takové, že mi spíše psal, že nám to neklape, ale že by zatím nechtěl nic měnit a když jsem přišla pak k němu domů a začali jsme o tom mluvit, řekl mi, že náš vztah nemá už smysl, že ho nemiluji. To jsem mu samozřejmě vyvrátila a ujistila ho, že to tak není, ale on stejně trval na svém. Když jsem se ho zeptala jestli mě také miluje, odpověděl mi, že se na to nemám ptát, jinak se nerozejdeme, řekl mi, že u něho můžu zůstat než pojedu do školy (to bylo tak 2 dny) a já jsem souhlasila, myslela jsem si, že si třeba o tom ještě promluvíme, nebo se něco změní, na svém názoru o rozchodu trvá pořád, ale co mě dostalo bylo to, že když jsme spolu leželi v jedné posteli (nic nebylo) každý jsme usli na jiné straně postele, ale když jsem se probudila pokaždé byl ke mně přitulený a pod mojí peřinou. Když šel ráno do práce a večer se vrátil tak mi oznámil, že se na mě těšil a několikrát se mě taky snažil políbit, ale pořád tvrdí, že budeme přátelé, že můžeme občas zajít na kávu, že kdykoliv budu chtít můžu mu napsat a někde zajdeme, že klidně u něho můžu bývat, že je rád, když tam jsem. A jako poslední podotkl, že když budeme přátelé a mezi náma se to změní a bude to jako dřív, že se k sobě možná vrátíme. Já jsem z toho samozřejmě všeho byla smutná a on mi řekl, že si mám začít s někým spát, ať na to nemyslím. Nechápu tohle chování. Co si o tom myslíte?..budu ráda, za každý příspěvek a vyjádření, děkuji.

Spíš mi přijde, že si asi někoho našel. A že se k tobě tulil, to může být proto, že na to byl tři roky zvyklý. Nevím, byla bych z téhle situace asi na prášky. Nejistota je hrozná :hug:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 03.02.17 15:05

Ztráta času - šla bych o dům dal. Na světě je plno prima chlapů

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 15:09

Ahoj! Mam z tveho psani dojem, ze sam ted nevi, co chce.. možná by bylo nejlepsi se prestat stykat, aby jste si oba udelali jasno a popremysleli o tom druhem.. :nevim: trošku mam pocit, ze by mu mohlo jit casem jen o to mit te u sebe jako „jistotu sexu“.. :/ ale mozna mam hloupe názory.. a to by asi nedelalo dobre.. neni dobre doufat a mit naději v neco, co neni jiste.. je dost mužů, co maji zajem o přátelství s výhodami, ale o vztah uz stat neumeji.. :( snad me neodsoudis ty ani jine.. jen muj názor.. každopádně ať je to jakkoliv, drzim ti moc palečky, aby to dopadlo nejlepe jak muze! Neni vsemu konec a stastna lze i diky jinym vecem :)

Eemii
Neúnavná pisatelka 16924 příspěvků 03.02.17 15:11

Stahni se, nekontaktuj ho, kdyz chce rozchod, at ho ma. Jestli te chce, tak to vyjde najevo.

Malaga
Generální žvanilka 24403 příspěvků 03.02.17 15:14

Chce mít volnost a kámošku s výhodami, aby zkusil nový vztah s nějakou novou slečnou…je na tobě, jak s tím naložíš…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.02.17 15:16

Myslím že on pořádně neví co chce :roll:
Když se chce rozejít tak ať to má, ty to zvládneš a určitě si najdeš nějakého fajn chlapa :kytka:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 16:06

Mne to prijde jako pubertacka reakce na to, ze na nej ted nemas cas. Uz ten duvod rozchodu, ze ho pry nemilujes. Podle me chce videt, ze budes zlomena a tak se dost hloupe ujistit, ze je v centru tve pozornosti. Jak male dite. Ja bych mu rekla, at se chova jako dospely a narovinu mi rekne, o co jde. Ze ja bych z nej taky nedelala vola a ze ho sice milujes, ale tim, co dela, si zdaleka nejsi jista jeho city a charakterem. No a pak by se videlo. On se dle meho rozejit nechce, jen si s tebou hraje, aby uspokojil sve ego :?

páájaa2
Kecalka 410 příspěvků 03.02.17 16:18

Klasická citová vydiračka. Dělej co jak to chci já, nebo konec. Možná konec. Ty ty ty! Ty mě nemiluješ. A tak dále a tak dále. Rozhodně netrpět!

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 03.02.17 16:48

Já si spíš myslím, že tě sice má rád a dokonce, že by s tebou i chtěl být, ale už má dost tvého chování, které omlouváš zkouškami. Zkoušky jsou stres, ale život není bezstresová zóna a on si možná není jistý, kdy tě tvé stavy zase popadnou, tak se chce od tebe trochu odstřihnout a protože tě má rád, tak zároveň tě neztratit.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 03.02.17 16:51
@Myssicka píše:
Mne to prijde jako pubertacka reakce na to, ze na nej ted nemas cas. Uz ten duvod rozchodu, ze ho pry nemilujes. Podle me chce videt, ze budes zlomena a tak se dost hloupe ujistit, ze je v centru tve pozornosti. Jak male dite. Ja bych mu rekla, at se chova jako dospely a narovinu mi rekne, o co jde. Ze ja bych z nej taky nedelala vola a ze ho sice milujes, ale tim, co dela, si zdaleka nejsi jista jeho city a charakterem. No a pak by se videlo. On se dle meho rozejit nechce, jen si s tebou hraje, aby uspokojil sve ego :?

Za to zakladatelka diskuze se chová nadmíru dospěle. Já bych její hysterické ámoky také nechtěla snášet. A jestli je na něj hnusná, tak se nedivím, že si myslí, že ho nemá ráda.

frame
Kecalka 364 příspěvků 03.02.17 17:20

Mozna te chce jen vytrestat za to protivne chovani, i kdyz taky bych nechtela aby na me byl nekdo porad protivny, zkouskove obdobi naprosto chapu a taky jsem to nekolikrat zazila, ale clovek proste musi na chvilku vypnout, jinak se z toho zblazni, rekla bych, ze s tebou porad chce byt, kdyz te chce mit na blizku.

Malina7
Závislačka 2631 příspěvků 03.02.17 18:26

Já bych se stáhla se slovy,, až budeš vědět co chceš, ozvi se, dřív to ale nedělej,, něco v tom smyslu… Buď mu budeš chybět nebo né. Ale čekat jako hladový pejsek, to vážně nedělej. Jasně a stručně bez zbytečných řečí. Máš také nějakou hrdost a bylo by od věci mladýmu ukázat, že nejsi plyšák na hraní…

nostress
Extra třída :D 12902 příspěvků 03.02.17 18:41

I když chápu, že zkouškové období je náročné na psychiku, měla by jsi se více ovládat. V životě je hodně náročných období, a pokud to budeš řešit tím, že budeš protivná a nepříjemná, může se stát, že ti to už zůstane, a kdo by chtěl žít s protivnou ženskou? :) Tvůj přítel už toho měl asi dost, a buď tě chce takto vytrestat, nebo potkal někoho jiného, a nedokáže to s tebou utnout ze dne na den.
Osobně bych si s ním v klidu o všem promluvila.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 11:05
@Enmamma píše:
Za to zakladatelka diskuze se chová nadmíru dospěle. Já bych její hysterické ámoky také nechtěla snášet. A jestli je na něj hnusná, tak se nedivím, že si myslí, že ho nemá ráda.

To je pravda. Muze to byt ale i tak, ze pokud se ve zkouskovem hadali, ze ji to taky neprida. Kdyz chlap zacne vy.irat, do toho stres a uz je potom treba na dne. Netvrdim, ze byt hystericka je to prave, v nekterych ojedinelych situacich se to da ale pochopit

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama