Podvádění mi dělá dobře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 12:04
Podvádění mi dělá dobře

Holky, chci se svěřit a poprosit o názor, co s tím. Uvědomuji si, jak obrovskou chybu dělám. Ale nevím, jak dál.
Mám bezproblémovou rodinu, jsem už 15 let vdaná, máme dvě děti. Můj chlap je v pohodě, má mě rád a já jeho taky. Ale… V práci mi můj šéf vyjádřil náklonnost. A já ztratila hlavu. Nejdřív jsem se tam zdržela při papírování, dali jsme si skleničku, pohladit mě a já byla neskutečně vzrušená. To zakázané ovoce mi opravdu chutnalo. Sešli jsme se znovu, nebylo jen pohlazení, přišlo vášnivé líbání. A takhle se vztah vyvíjel, až jsme se začali milovat. Nádherně, vášnivě. Ale… Ale oba máme rodinu, o kterou nechceme přijít. Ani jeden z nás nechce nic měnit. Zkrátka spolu vstoupíme do jiného, zakázaného světa, neskutečně si to užíváme, ale v okamžiku, kdy místo činu opustíme, se oba vracíme do reality. A žijeme si normálně svým životem. Už se takhle scházíme tak 2× do měsíce, skoro 3roky. A já ani on to nedokážeme utnout, neskutečně to mezi námi jiskří. Ale doma přepnu, a vnímám, jak miluji svoji rodinu. Jsem fakt polygamní cvok? Žiju dva paralelní životy a neumím s tím nic dělat. Zažila jste to taky některá? Jaký je váš názor? Říkejte mi prosím Nelo, omlouvám se za anonym, ale…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Talitha
Extra třída :D 13368 příspěvků 02.02.17 12:06

Ja bych se dala na víru a denně se modlila, at to nepraskne.

truelly
Závislačka 2836 příspěvků 02.02.17 12:10
@Talitha píše:
Ja bych se dala na víru a denně se modlila, at to nepraskne.

no asi tak, protože to by byl průůůůser jako prase…myslím, že nedomýšlíš - nechceš myslet na následky.

dedrichov
Závislačka 2991 příspěvků 02.02.17 12:12

No, představovala sis, jak by se Ti líbilo, kdyby něco takového prožíval Tvůj manžel?

freeport
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 02.02.17 12:14

Věř, že..Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

dadulam
Kecalka 401 příspěvků 02.02.17 12:15

Nevážíš si toho, co máš, abys pak nelitovala. :nevim:

badela
Echt Kelišová 8927 příspěvků 02.02.17 12:17

Nelo, slyšela jsem o takovém případu z mého okolí. Trvalo to roky, rozešli se až k stáru, on jí byl oporou. V podstatě ta nevěra držela její rodinu při životě, jinak by se asi rozvedli. Všechno špatné může být k něčemu dobré, ale ne že bych to schvalovala. Nevím co ti poradit :think:. Sama bych na to asi neměla „koule“ a ještě před začátkem to utla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 12:19

@dedrichov v tom máš pravdu, ale teď jsem ve fázi, že kdybych to u něj zjistila, asi bych na to koukala jinak. Protože to sama prožívám. Jasně, že by mi to vadilo. Ale. Ale zároveň bych i trochu chápala, že podlehl vábení někoho jiného. Vlastně nechápala. Jsem blbá, uvědomuji si to. Ale ten pocit toho neskutečného vzrušení, to mě hrozně táhne, jsem na tom jak závislák. Jsem debil…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 12:22

@badela díky za tvůj názor, já mám totiž taky pocit, že s pocitem viny víc podporuji rodinu. Protože vím, že o ní nechci přijít, ale vím, že riskují. A tak to splácím větší péčí, nejen o děti, ale i o manžela. Opravdu.

nostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 02.02.17 12:23
@Anonymní píše:
Holky, chci se svěřit a poprosit o názor, co s tím. Uvědomuji si, jak obrovskou chybu dělám. Ale nevím, jak dál.
Mám bezproblémovou rodinu, jsem už 15 let vdaná, máme dvě děti. Můj chlap je v pohodě, má mě rád a já jeho taky. Ale… V práci mi můj šéf vyjádřil náklonnost. A já ztratila hlavu. Nejdřív jsem se tam zdržela při papírování, dali jsme si skleničku, pohladit mě a já byla neskutečně vzrušená. To zakázané ovoce mi opravdu chutnalo. Sešli jsme se znovu, nebylo jen pohlazení, přišlo vášnivé líbání. A takhle se vztah vyvíjel, až jsme se začali milovat. Nádherně, vášnivě. Ale… Ale oba máme rodinu, o kterou nechceme přijít. Ani jeden z nás nechce nic měnit. Zkrátka spolu vstoupíme do jiného, zakázaného světa, neskutečně si to užíváme, ale v okamžiku, kdy místo činu opustíme, se oba vracíme do reality. A žijeme si normálně svým životem. Už se takhle scházíme tak 2× do měsíce, skoro 3roky. A já ani on to nedokážeme utnout, neskutečně to mezi námi jiskří. Ale doma přepnu, a vnímám, jak miluji svoji rodinu. Jsem fakt polygamní cvok? Žiju dva paralelní životy a neumím s tím nic dělat. Zažila jste to taky některá? Jaký je váš názor? Říkejte mi prosím Nelo, omlouvám se za anonym, ale…

Nechci moralizovat, ale měla by jsi začít přemýšlet, co budeš dělat, až to jednou praskne.Je to jenom otázka času.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 02.02.17 12:25

Pokud to vam obema vyhovuje a doma se umis soustredit na svuj druhy zivot, proc ne? Ja v tom nic spatnyho nevidim, tvuj manzel ti treba taky zahyba ani o tom nevis:) ale klape to vsem? Jo! Tak bych nic nemenila

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 02.02.17 12:27
@Anonymní píše:
Mám bezproblémovou rodinu, jsem už 15 let vdaná, máme dvě děti. Můj chlap je v pohodě, má mě rád a já jeho taky. Ale… V práci mi můj šéf vyjádřil náklonnost. A já ztratila hlavu. Nejdřív jsem se tam zdržela při papírování, dali jsme si skleničku, pohladit mě a já byla neskutečně vzrušená. To zakázané ovoce mi opravdu chutnalo. Sešli jsme se znovu, nebylo jen pohlazení, přišlo vášnivé líbání. A takhle se vztah vyvíjel, až jsme se začali milovat. Nádherně, vášnivě. Ale… Ale oba máme rodinu, o kterou nechceme přijít. Ani jeden z nás nechce nic měnit. Zkrátka spolu vstoupíme do jiného, zakázaného světa, neskutečně si to užíváme, ale v okamžiku, kdy místo činu opustíme, se oba vracíme do reality. A žijeme si normálně svým životem. Už se takhle scházíme tak 2× do měsíce, skoro 3roky. A já ani on to nedokážeme utnout, neskutečně to mezi námi jiskří. Ale doma přepnu, a vnímám, jak miluji svoji rodinu. Jsem fakt polygamní cvok? Žiju dva paralelní životy a neumím s tím nic dělat. Zažila jste to taky některá? Jaký je váš názor? Říkejte mi prosím Nelo, omlouvám se za anonym, ale…

Už teď se dej do přemýšlení, co uděláš, až to praskne. Musíš být připravená, protože se to jednou jistě stane. Tvůj chlap si tohle nezaslouží (alespoň podle toho, co jsi o něm napsala). Nedělej mu to. :mrgreen: Kdyby to byl nějaký ožrala, despota, či jinak vadný kus… to bych dokázala pochopit. Ale tohle je - promiň - svinstvo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 12:29

Takže za mne, ano, proč ne, pokud to umíš rozdělit a bereš to, jak to je… :D :lol: Hele, řeči typu, co kdyby Tvůj muž apod.., a ty žiješ v nevědomosti, proč ne :mrgreen: Šla si s kůží na trh tady, ale je to jen Tvůj život a užij si ho plnými doušky, jinej už nezažiješ.
 Lucka

Mango_Lassi
Extra třída :D 14159 příspěvků 02.02.17 12:32

Tak pokud to dokážeš utajit…

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 02.02.17 12:32
@Anonymní píše:

Že na to máš žaludek 8o dvě děti, hodnej chlap, ale ty přemýšlíš rozkrokem :nevim: a jediný výsledek je, že si po třech letech vyliješ srdce tady na emiminu?

Kdybys byla moje kamarádka, tak ti poradím okamžitě změnit práci a utnout veškerý kontakt

Nevím, co tě v současném vztahu dohnalo k nevěře, to už si nerozumíte v posteli? Proč s manželem potom zůstáváš? Chceš být s manželem něco jako přátelé s papírem a hypotékou? Nebo je tvoje peněženka?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >