Nesnáším svého muže

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 10:05
nesnáším svého muže

Ahoj holky, už dlouho se to ve mě pere a musí to ven. Asi od vás nečekám žádnou zázračnou radu ale zajímá mě, jestli to některá z Vás zažila a vztah dopadl dobře. S manželem jsem spolu několik let, vždy jsme byli hodně akční, chodili sportovat, cestovali, jezdili na prodloužené víkendy do ciziny, chodili se bavit, setkávali se s rodinou a přáteli…potom jsem zatoužili po miminku, po roce se nám zadařilo a tím se celý náš život změnil. Nevím jak to správně popsat, ale z muže se stal prudič, co nikoho nepotřebuje, nikam nepotřebuje chodit, nic zažívat. Začal žít jen prací. Co se netýká jeho práce, to ho nezajímá. Najednou je pro něj vše zbytečné, proč bychom měli jet za tvojí rodinou? proč bychom měli jít s kamarády na oběd? Když seženu hlídání pro prcka, s tím že si s mužem uděláme pěkný víkend, tak je to přece zbytečné ať mu radši pomůžu v práci…Nic není tak jak jsme si slibovali a já ho za to začínám nesnášet. Nesnáším ho za to, že jsem si udělali miminko a veškerá starost a péče je jen na mě, neexistuje, že by ho pohlídal a já si šla třeba někam s kámoškou, nebo ke kadeřnici, nebo nakoupit. Před otěhotněním mi sliboval, jak bude pomáhat, že budu mít čas i sama na sebe a na své zájmy. Babičku máme hodně daleko, takže hlídání téměř nulové. Kdyby aspoň přišel z práce domů a byl milý, ale neustále mě za něco kritizuje. Proč jsi tohle udělala takhle a ne takhle? proč jsi uvařila tohle a ne tohle? a tak je to neustále, neumí pochválit jen kritizovat. Když příjde z práce, tak se zeptá co jsme celý den dělali, já mu to řeknu (např. vařili, uklízeli, byli na hřišti, se psem v lese, co umí prcek nového…) a on mi večer řekne, že mluvím samé p***** a že ho to nezajímá. Co čekal, že mu na jeho otázku řeknu? bydlíme na samotě, lidi skoro nepotkávám, do práce nechodím, takže vše co jsem zažila se týká jen mě a dítěte a to jsou podle něj p*******. Když příjde teď domů a zpetá se, tak neodpovídám. Vlastně se s ním už ani moc nebavím, nechci se totiž hádat. Takže kdykoliv s něčím začne, tak se na něj usměju a myslím si svoje. Jak je mi dobře, když není doma. jakmile příjde, tak moje nálada klesne a já jen čekám co zase vymyslí, že dělám špatně… Nesnáším ho za to, že mi nasliboval hory doly, jaké to bude s dítětem a vše, uplně vše je 100% jinak. Přišla jsem o celý svůj život a zájmy. Své dítě miluju, čas s ním si užívám, ale pořád si říkám, že kdybychom měli jiného tatínka, tak by to bylo lepší.

edit admin - vulgarismy

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

folii
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 01.02.17 10:10

Noo klobouk dolu, ja bych se zbalila nakopala ho do patricnych mist a odjela. Mas svoje. ditatko spustu starosti kolem. A takoveho prudice nepptrebujes ne? :mrgreen:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 01.02.17 10:14

Tak to je to nejmutnejsi co jsem tady cetla 8o uplne z toho kape depka.. neustali jste dite no. kdyz spolu budete mluvit takovym stylem, muzete se hned rozejit usetrite cas. on ma treba pocit, ze mas jen decko. ponorka. ty odrizla nekde na samote. to musi byt tezky.

AnastazieB
Echt Kelišová 8370 příspěvků 01.02.17 10:15

Obvykle takové věci nepíšu, ale nenašel si milenku? Že je najednou pořád v práci a doma je protivný?

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 01.02.17 10:16

Ahoj, no je to rozhodně vážná věc, těžké období vztahu, ale dá se topřeklenout.
Nepíšeš, jak u něj ta změna nastala. Zda náhle, nebo postupně. Nepíšeš, zda třeba práci nevyměnil, co jste spolu, a tam se nestala ta změna.
Rozhodně ale on hodně riskuje když vše v životě podřizuje práci. Vděku se za to nikdy nedočká. Přitom vděk, radost, společné zážitky s partnerem nebo dítětem mají tu úžasnou hodnotu, že je nikdo nikdy člověku nemůže vzít. Zážitek, vzpomínka, myšlenka, znalost je prostě jen toho člověka.
Myslím ale, že i ty by ses měla zamyslet nad sebou, pokud formuluješ: nesnáším ho za to, že jsme si udělali miminko. Sorry, ale to je hodně na zamyšlení.
A co stím? Nevěřím, že ho kromě práce nebaví vůbec nic. Prostě to chce trpělivě, laskavě, bez výčitek ho postupně bracet i kjiným radostem života, než je práce. Bude to náročné, protože to musí být přes věci, které baví jeho. Ne přes tvé koníčky. Připomeň mu prožitkem, proč tě miluje nebo miloval, proč chtěl mít dítě s tebou, proč si vybral tebe.
Moc ti přeju, ať se podaří váš vztah napravit, zachráníte rodinu a žijete spokojený život. Oba. Vlastně všichni tři.

adeeelia
Kelišová 7246 příspěvků 01.02.17 10:17

Jako taky občas nesnáším svého muže :mrgreen:

ale on se dětem věnuje, to je zásadní rozdíl. Jako že je strašně chytrý a kritizuje mě, to je bohužel asi hodně chlapů. Můj je navíc profesionální teoretik, kdybych mu hodila všechny tři na hrb, asi by ho ty jeho chytrý řeši přešly :lol: a asi to časem udělám..

ale to je asi klasika, celkem jsem si na to zvykla, ale jinak vím, že nás miluje všechny, dělá pro nás dost, jen je prostě horká hlava a někdy dříve mluví než myslí :roll:

ale u tebe to teda zní uplně jinak…jako říct mi, že mluvím píčoviny, tak by viděl to tóčo…jak si to může dovolit?

Dala bych s ním řeč, ale naprosto na rovinu, jak to cítíš a že uvažuješ i o radikálním řešení, že nejsi šťastná a jestli je ochotný s tím něco dělat. Ale z toho co píšeš mám pocit, že moc „tvrdá“ být neumíš, nebo to děláš abys předešla hádkám..to ale není moc dobře :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63350 příspěvků 3 inzeráty 01.02.17 10:17
@AnastazieB píše:
Obvykle takové věci nepíšu, ale nenašel si milenku? Že je najednou pořád v práci a doma je protivný?

Nebo druhá varianta, problémy v práci a problém s penězi…

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 01.02.17 10:19

A co by se stalo, kdybys mu dítě na chvíli na hlídání nechala? jak je dítě staré, je šance, že sama půjdeš brzy do práce?
asi to bude chtít nějakou změnu, takhle to míří jen k rozkladu

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 10:19

Řekni mu co píšeš tady. A to v klidu, ale razantně. Neptej se, nevyčítej, pouze oznamuj. Pokud se k tobě vyjadřuje ve stylu: meleš pičoviny, tak se s ním nebav. Je to hnus. :hug: :hug: A až přijde z práce, oblékni se a oznam mu: jdu ven. A jdi si třeba zaběhat nebo co já vím co kde máš na samotě k dispozici. Máš právo na svůj život tak se podle toho chovej a nečekej, až ti „někdo něco“ dovolí sakra. :zed:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 01.02.17 10:19

Sebrala bych se klido i s dítětem a jela i s ním, myslím že je hodně hotelu orientovaných na děti, kde jsou koutky a případně i hlídání pro prcky, aby mohly mamky třeba na cvico, masáž a tak. Třeba se chytne za nos. Nebo líp, já bych mu to dítě na víkend nechala a jela sama. :mrgreen: a za rodinou můžeš jet taky sama s dítětem ne?

Ou
Kelišová 5170 příspěvků 01.02.17 10:25

Jste hluboce rozčarovaná z toho, že vaše očekávání nebyla naplněna. To je vcelku pochopitelné a je dobré, že víte že je to kvůli tomu.

Je téměř jisté, že váš muž to bude mít podobně, jen tedy v něčem jiném, v jiných očekáváních.

Úplně se vám nepodařilo dostat se přes proměnu z páru v rodinu, vy jste nešťastná doma a on se utápí v práci - je docela dobře možné, že kvůli tomu, že má strach že vás nedokáže zabezpečit.

A pak se dva unavení a vyčerpaní, každý ze svých poviností, potkáte večer doma a vidíte jak ten druhý je nespokojený a přidá to další balvan k nesení a nebo ke konfliktu.

Jestli se přes to chcete dostat, tak je potřeba abyste oba dva měli jasno v tom, že oba děláte co můžete, oba se cítíte pod psa a oba společně z toho chcete najít cestu ven, bez toho aby se hledalo kdo za to může a kdo má větší podíl viny. A oba se pak budete potřebovat nějak přizpůsobit tomu druhému a dítěti.

Jde to, ale není to jednoduché. Další varianty je jen vršení vzájenmné frustrace až do tiché, leč vytrvalé nenávisti a nebo rozchod.

http://obchod.portal.cz/…-ti-co-rict/

Daniela PB
Kecalka 221 příspěvků 93 inzerátů 01.02.17 10:28

Jako bych se v tom viděla. Taky jsme měli tatínka co si žil jen pro sebe a myslel, že ho doma budu obskakovat jako třetí dítě, které ty dvě děti doma ani nevidí. Furt se jen mračil a vše bylo špatně a k ničemu. Úplně se to ve mě svíralo když přišel domů. Teď jsme rozvedení, odstěhovala jsem se o 300km dál a je mi ejchuchu, už se to ve mě nesvírá. A zase žiju. Najednou jde spousta věcí, s kamarádkou na kafe, sqouash, kino… Jen nového tatínka zatím bohužel nemáme, ale je nám už fajn :-)

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 01.02.17 10:36

Páni. 8o To je síla. Chce to jediné. Promluvit si s ním na rovinu. Důrazně naznačit, že není jediný chlap na světě. Pokud se nevzpamatuje - nazdar. :nevim: Nenič život sobě a hlavně dítěti. Držím palce.

žanetka.am
Nováček 3 příspěvky 01.02.17 10:37

To jsme na tom stejně. Jsem na konci osmého. měs a já jak blbec se odstěhovala za ním přes celou republ. sliboval hory doly jak nebude chodit do hospody jak bude pomáhat a nakonec chodí opilej v noci domů a hned to začně urážky(ty kun..pí..atd)jak nereaguju začne dělat naschvály vypíná mě konev schazuje ze mě peřinu nedávno mě i zavřel v zimě na balkoně a pořád něco. A to k Nám chodí ještě jeho matka a aby toho nebylo málo tak přespává u Nás jen pár metrů od postele. Momentálně spím v koupelně na matraci a jen si říkám tak to jsem ještě nezažila. Samozřejmě je na jeho straně a věří jen jemu. Teď jen čekám až se malá narodí a zpátky do rodného města. ;)

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 01.02.17 10:47

@žanetka.am prosím tě odstěhuj se hned, jen to čtu, je mi těžko :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >