Rozpad manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 21:30
Rozpad manželství

Ahoj, začátkem říkám, nejsem žádnej spam a nemám tu x diskuzí, hodně si vás pročítám, ale až dneska mě napadlo že se tu s Vámi poradím a třeba budu mít drobet nadhled..
Abych uvedla, jsme manžele vice nez 10let, máme dvě děti, psa, a byt. V případě rozvodu bych já s dětmi zůstávala, víc bych to nerozpytvávala.
Já jsem na RD a podnikám, manžel už rok jezdí kamionem do Gruzie.
Finančně vše v pořádku, dluhy nemáme, kvůli penězům se nehádáme. Toť úvodem.
A teď k jádru pudla.

Předtím manžel klasicky pracoval 8h tady ve městě, po práci býval doma, a byli jsme doma všichni. Dostal tuhle nabídku práce a vzal ji, báli jsme se jak to zvládneme ale šlo to celkem.
Hodně mi trvalo se naučit být sama s dvěmi dětmi, starší a tenkrát kojencem, a psem. Musela jsem vše plánovat, přemýšlet, mít navařeno dopředu, venčení, na vše sama, ale dalo se to vše naučit, i když jsem si zprvu nedovedla ani představit.
Začátkem volal, psal, videohovory, hodně jsme si zvykli denně být spolu.

Momentální situace po cca roce jezdění PO-PÁ je to zajímavé celkem. Nikdo, opakuji nikdo v mém okolí mě skoro nechápe, nerozumí.
Odjíždí v PO ráno a vrací se v PÁ odpoledne. Víkend je doma.
Ale doma stylem, že umeje se, nají se, sedne si k noťasovi, nebo velkému PC a chce klid. Na jednu stranu chápu, beru je unavený, spí v autě, dobře, ale dop*dele, já nejsem unavená po nonstop péči? Jediná možnost, kdy k dětem vstane někdo jiný než já, je víkend a to je unavený..
Jsou dny, kdy opravdu okolo dětí běhá, jde s námi ven, šlape jak hodinky.
Spíš.. po takové době života v roli mámy i táty, jsem se naučila, že co si neudělám, to nemám. Za celou dobu jsem vymalovala celý byt, vyštukovala koupelnu, přivrtala si veškeré obrázky (máme panel, nejde ani háček :D), položila si lino do kuchyně, přidělala šňůry na balkon a další a další..
Něco si vymyslím, že potřebuji, ale o víkendu si jede odpočinout, ne aby tu makal.. takže počkám po neděli, otevřu internet, najdu si co je třeba a dám se do toho..
Po večerech dělám účto firmám, ale celé dny mám s mladší volno, starší ve škole, tak společně budujeme.
Možná píši zmateně, ale píši jak mi zrovna v hlavě šrotuje.. :D
Manžel měsíčně na kuchyňskou linku položí 30.000,– z čehož já platím nájem, poplatky co máme, běžnou hygienu apod. Co zbývá dávám stranou, dovolená, něco si koupit, apod.
Každý pátek velký nákup, aby když přijel plná lednice a vařeno, celý víkend vlastně vyvařuji, a peru. Veškerou hygienu vč. oblečení nakupuji já. V neděli nákup na celý týden společně.

Momentálně máme nějak rozbitou TV v obýváku, vypíná se obraz, najednou černo. A manžel? Tak ji tam můžeš odvézt, když máš tolik času.. :zed:
Samozřejmě, že má odpověď je zlá, že si dělá jako legraci, že budu tahat TV??? Má asi 2m :D pro upřesnění.
A jeho odpověď je, že to byl jen návrh…
Ale já vím, že nebyl, zkusil to.. jako to zkouší se vším, aby v pátek přijel a vše měl hotový a mohl si jen sednout. :roll:

Ani nevím, co s tím dál. Leckdo by si řekl, na co si holka stěžuje, ale prachy nejsou všechno.. Jo, můžu se sebrat a jet, jít, koupit si, ale sama.
Zjistila jsem, že vážně jsem sama na obě děti, celý byt, všechno.

Nějak to na mě asi padlo a musela jsem se vypsat :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24701 příspěvků 31.01.17 21:34

A co city? Nejsou? Zvládla bys to bez něj?

ka2ka
Extra třída :D 12987 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 21:36

Až bude mít dovolenou tak na týden odjeď ty at si to zkusí ;)

IvaX
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 31.01.17 21:41

Nedivim se ti, tenhle styl zivota by mi těžce nevyhovoval. Asi byste si měli promluvit driv než pujde manželství do kopru. Jemu to takto vyhovuje? Nenašel by jinou praci?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 21:46
@Anonymní píše:
Ahoj, začátkem říkám, nejsem žádnej spam a nemám tu x diskuzí, hodně si vás pročítám, ale až dneska mě napadlo že se tu s Vámi poradím a třeba budu mít drobet nadhled..
Abych uvedla, jsme manžele vice nez 10let, máme dvě děti, psa, a byt. V případě rozvodu bych já s dětmi zůstávala, víc bych to nerozpytvávala.
Finančně vše v pořádku, dluhy nemáme, kvůli penězům se nehádáme. Toť úvodem.
A teď k jádru pudla.

Předtím manžel klasicky pracoval 8h tady ve městě, po práci býval doma, a byli jsme doma všichni. Dostal tuhle nabídku práce a vzal ji, báli jsme se jak to zvládneme ale šlo to celkem.
Hodně mi trvalo se naučit být sama s dvěmi dětmi, starší a tenkrát kojencem, a psem. Musela jsem vše plánovat, přemýšlet, mít navařeno dopředu, venčení, na vše sama, ale dalo se to vše naučit, i když jsem si zprvu nedovedla ani představit.
Začátkem volal, psal, videohovory, hodně jsme si zvykli denně být spolu.

Momentální situace po cca roce jezdění PO-PÁ je to zajímavé celkem. Nikdo, opakuji nikdo v mém okolí mě skoro nechápe, nerozumí.
Odjíždí v PO ráno a vrací se v PÁ odpoledne. Víkend je doma.
Ale doma stylem, že umeje se, nají se, sedne si k noťasovi, nebo velkému PC a chce klid. Na jednu stranu chápu, beru je unavený, spí v autě, dobře, ale dop*dele, já nejsem unavená po nonstop péči? Jediná možnost, kdy k dětem vstane někdo jiný než já, je víkend a to je unavený..
Jsou dny, kdy opravdu okolo dětí běhá, jde s námi ven, šlape jak hodinky.
Spíš.. po takové době života v roli mámy i táty, jsem se naučila, že co si neudělám, to nemám. Za celou dobu jsem vymalovala celý byt, vyštukovala koupelnu, přivrtala si veškeré obrázky (máme panel, nejde ani háček :D), položila si lino do kuchyně, přidělala šňůry na balkon a další a další..
Něco si vymyslím, že potřebuji, ale o víkendu si jede odpočinout, ne aby tu makal.. takže počkám po neděli, otevřu internet, najdu si co je třeba a dám se do toho..
Po večerech dělám účto firmám, ale celé dny mám s mladší volno, starší ve škole, tak společně budujeme.
Možná píši zmateně, ale píši jak mi zrovna v hlavě šrotuje.. :D
Manžel měsíčně na kuchyňskou linku položí 30.000,– z čehož já platím nájem, poplatky co máme, běžnou hygienu apod. Co zbývá dávám stranou, dovolená, něco si koupit, apod.
Každý pátek velký nákup, aby když přijel plná lednice a vařeno, celý víkend vlastně vyvařuji, a peru. Veškerou hygienu vč. oblečení nakupuji já. V neděli nákup na celý týden společně.

Momentálně máme nějak rozbitou TV v obýváku, vypíná se obraz, najednou černo. A manžel? Tak ji tam můžeš odvézt, když máš tolik času.. :zed:
Samozřejmě, že má odpověď je zlá, že si dělá jako legraci, že budu tahat TV??? Má asi 2m :D pro upřesnění.
A jeho odpověď je, že to byl jen návrh…
Ale já vím, že nebyl, zkusil to.. jako to zkouší se vším, aby v pátek přijel a vše měl hotový a mohl si jen sednout. :roll:

Ani nevím, co s tím dál. Leckdo by si řekl, na co si holka stěžuje, ale prachy nejsou všechno.. Jo, můžu se sebrat a jet, jít, koupit si, ale sama.
Zjistila jsem, že vážně jsem sama na obě děti, celý byt, všechno.

Nějak to na mě asi padlo a musela jsem se vypsat :(

úplně tě chápu, měla jsem něco podobného a pak manžel přišel, že se chce rozvést. Nemá jinou. Prostě už mě jen nemá rád. :(

Procházející
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 31.01.17 21:50

At si najde jinou práci…
Já jsem svobodná a bezdětná, mám náročnou a zodpovědnou práci. Ted mám taky volno a nemůžu se zvednout z postele. Kddybych mohla práci změním/upravím, ale ted to prostě nejde. Já mu věřím, že je vyřízený, spí v autě, na silnici samý stres atd. Ale on si musí uvědomit, že on má taky rodinu, a peníze nejsou vše. At změní práci… :srdce: :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 21:51

Nemá jinou, nemyslím si ani, že by nás neměl rád. Kolikrát mi i řekne, jak se mu nechce od nás, atd.
Což práci by si asi našel i tady, řidiči jsou všude, ale nevydělal by si tolik ani omylem.
Je to buď a nebo no.
Když přijede, sex klape, vše, ale je to hodně o tom, že se nezeptá, co jsem dělala celý týden, kde jsme byli třeba, a takový to tlachání o ničem. Chce si sednout, hrát hru a mít klid.

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 21:58

No, bohužel to vypadá na klasický příklad toho, že když ukážeš, jak jsi schopná, a že si spoustu věcí umíš (v Tvém případě teda hlavně musíš umět) zařídit sama… :roll: Přijde mi, že pan manžel si na to velice rychle zvykl, zpohodlněl a teď ho v podstatě nic a nikdo nenutí se nějak v domácnosti a celkově v rodině angažovat… :,(
Můj manžel má časově, a také psychicky hodně náročnou práci, snažím se ho nezatěžovat určitými,,zby­tečnostmi", ale zase na druhou stranu nebudu obstarávat,,mužskou část agendy" v domácnosti :nevim: Možná jsem v tomto staromodní, ale já navařím, napeču, vyperu, vyžehlím, ale přece nebudu pokládat lino, dělat obklady a nevím, co ještě… Chlapa, který by se domů přišel věčně jen válet a vegetit, bych opravdu nevydýchala… :zed: Copak žena, když po rodičovské nastoupí do práce (a v mnoha případech má fyzicky, psychicky, časově náročnou práci, stejně jako muži) si dává každý víkend voraz a práci v domácnosti ať za ni udělá někdo druhý, třetí…? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 22:11
@Monísek12 píše:
No, bohužel to vypadá na klasický příklad toho, že když ukážeš, jak jsi schopná, a že si spoustu věcí umíš (v Tvém případě teda hlavně musíš umět) zařídit sama… :roll: Přijde mi, že pan manžel si na to velice rychle zvykl, zpohodlněl a teď ho v podstatě nic a nikdo nenutí se nějak v domácnosti a celkově v rodině angažovat… :,(
Můj manžel má časově, a také psychicky hodně náročnou práci, snažím se ho nezatěžovat určitými,,zby­tečnostmi", ale zase na druhou stranu nebudu obstarávat,,mužskou část agendy" v domácnosti :nevim: Možná jsem v tomto staromodní, ale já navařím, napeču, vyperu, vyžehlím, ale přece nebudu pokládat lino, dělat obklady a nevím, co ještě… Chlapa, který by se domů přišel věčně jen válet a vegetit, bych opravdu nevydýchala… :zed: Copak žena, když po rodičovské nastoupí do práce (a v mnoha případech má fyzicky, psychicky, časově náročnou práci, stejně jako muži) si dává každý víkend voraz a práci v domácnosti ať za ni udělá někdo druhý, třetí…? :nevim:

Má slova…
Já drobet zjistila, že fyzicky pracovat mi jde a hodně mě to baví, vidět ten výsledek. :potlesk:
Zkoušela jsem i to, že budu „hloupá“ ženská, aby se cítil chlapácky a sám udělal, vybral, poučil mě apod. ale evidentně o to moc nestojí..

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 31.01.17 22:11

Zakladatelko, dle toho jak to zvladas si superzena :-) ale podle me takove zatizeni nejde dlouhodobe vydrzet. Mas nekdy cas na sebe, aby sis odpocinula?
Myslim, ze pokud nezmeni praci, tak to pujde do kopru. Ono je totiz i pochopitelne, ze po tydnu jizdy v aute chce taky nekdy vypnout, a udela to protoze vi, ze to utahnes sama.

Jana525
Závislačka 4874 příspěvků 31.01.17 22:19

Proste bych ze sebe nedelala super zenu. Klidne bych na vikend obcas neuvarila. Radsi bych udelala studene oblozene talire, do toho ho muzes zapojit, otevrela vinecko a povidala si s nim nebo koukala na film s nim a nebo, proc se obcas nevyparis, kdyz prijdede, treba s kamoskou na kaficko a nenechas ho doma s detmi? Proc se takhle honis?

mgdln
Závislačka 4648 příspěvků 31.01.17 22:26

cituji, moje pozn v bodech:

1) zaujalo mě, proč to tak zdůrazňuješ :think:, asi jen nějaký nezbytný úvod

Momentální situace po cca roce jezdění PO-PÁ je to zajímavé celkem…
Odjíždí v PO ráno a vrací se v PÁ odpoledne. Víkend je doma.

2) nepíšeš nic o jeho kolegovi se kterým se střídá v řízení - není to náhodou kolegyně? x

_… po takové době života v roli mámy i táty, jsem se naučila, že co si neudělám, to nemám. Za celou dobu jsem vymalovala celý byt, vyštukovala koupelnu, přivrtala si veškeré obrázky(máme panel, nejde ani háček :D), položila si lino do kuchyně, přidělala šňůry na balkon a další a další
Každý pátek velký nákup, aby když přijel plná lednice a vařeno, celý víkend vlastně vyvařuji, a peru. Veškerou hygienu vč. oblečení nakupuji já. V neděli nákup na celý týden společně…

3) teda, tohle všechno zmáknout s kojencem, to je heroický výkon - ty jo, vystěhovat a pak zase nastěhovat celou kuchyň kvůli pokládce lina a přestěhovat sem a tam celý byt kvůli malování, ty jo a to štukování celé koupelny, to čumim - a hlavně obdivuji, že to všechno zvládneš od Po do Pá, aby měl pak manžel svoji víkendovou pohodu :palec: a do toho po večerech účetnictví - ty jsi superžena a sen každého muže, protože jak píšeš i ten sexík klape

Příspěvek upraven 31.01.17 v 22:29

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 22:29

Ale to on mě třeba nechal minulý víkend spát přes den 4h, protože jsem prostě normálně vytuhla. Jsem se divila..
Vše se snažím zvládat ani ne tak kvůli němu, pche, ale spíš kvůli dětem. Mám ráda, když je vše připravené, hotové, v pořádku. :oops:
A kdybych na víkend neuvařila, přijde mi to takové zvláštní..mám pak ze sebe pocit..na prd. Si říkám, že mi tu nechává hodně peněz a jsou to jenom dva dny zase :mrgreen:
To zase já si vínko otevřu… osmá děti do pelechů a máma na gauč :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 22:30
@mgdln píše:
cituji, moje pozn v bodech:

1) zaujalo mě, proč to tak zdůrazňuješ :think:, asi jen nějaký nezbytný úvod

Momentální situace po cca roce jezdění PO-PÁ je to zajímavé celkem…
Odjíždí v PO ráno a vrací se v PÁ odpoledne. Víkend je doma.

2) nepíšeš nic o jeho kolegovi se kterým se střídá v řízení - není to náhodou kolegyně? x

_… po takové době života v roli mámy i táty, jsem se naučila, že co si neudělám, to nemám. Za celou dobu jsem vymalovala celý byt, vyštukovala koupelnu, přivrtala si veškeré obrázky(máme panel, nejde ani háček :D), položila si lino do kuchyně, přidělala šňůry na balkon a další a další
Každý pátek velký nákup, aby když přijel plná lednice a vařeno, celý víkend vlastně vyvařuji, a peru. Veškerou hygienu vč. oblečení nakupuji já. V neděli nákup na celý týden společně…

3) teda, tohle všechno zmáknout s kojencem, to je heroický výkon - ty jo, vystěhovat a pak zase nastěhovat celou kuchyň kvůli pokládce lina a přestěhovat sem a tam celý byt kvůli malování, ty jo a to štukování celé koupelny, to čumim - a hlavně obdivuji, že to všechno zvládneš od Po do Pá, aby měl pak manžel svoji víkendovou pohodu :palec: a do toho po večerech účetnictví - ty jsi superžena a sen každého muže, protože jak píšeš i ten sexík klape

Příspěvek upraven 31.01.17 v 22:29

Tohle bylo nutné?? 8o
Jakého kolegu? Nejezdí dvoják 8)

Necítím z Tebe, že máš zájem diskutovat „slušně“.. :-)

mgdln
Závislačka 4648 příspěvků 31.01.17 22:47
@Anonymní píše:
Tohle bylo nutné?? 8o
Jakého kolegu? Nejezdí dvoják 8)Necítím z Tebe, že máš zájem diskutovat „slušně“.. :-)

Pakliže jezdí sám, do Gruzie, v po vyjede a v pátek se vrací, tak je fakticky nemožné dodržovat nařízené pauzy v řízení, tak bych se vůbec nedivila, že padá na hubu. O to je to horší, pakliže ho do toho nutí jeho zaměstnavatel za 30tis čistého.

A to jako jezdí přes Ukrajinu? Já se vůbec divím, že to do té Gruzie a zpět stihne. Když si vyjedu Praha - Tbilisy, cesta tam osobákem trvá 38 hodin, tam a zpět to hodí 76 hodin, a to je bez čekání na hranicích (a specielně Ukarajinských), bez problémů cestou, bez povinných pauz řidičů, bez vykládky nebo nakládky nákladu.

Prostě ta Gruzie od pondělí do pátku mi nějak nesedí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >