Nepohoda doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunna11
Závislačka 2956 příspěvků 01.02.17 16:28
nepohoda doma

Ahoj holky, chci se poradit. Mám doma vzteklouna manžela. Pořád nadává, že tohle a tohle nemám hotový, když vezme vysavač, začne nadávat, že jsem neluxovala snad sto let a nadává, jak jsem neschopná, že jestli jsem takhle neschopná i v práci, musej ze mě mít radost… Máme spolu 4 a 8 leté syny, ty si uklidí, ale asi si umíte představit, že dokonalý to není. Nejsem určitě žádná šmudla, uklízím denně, peru, vařím, učím se s dětma a starám se o ně, do toho máme zahradu a zvířata, o který se taky starám… Teď přes zimu do práce nechodím, protože dělám jen sezónně, takže mám na domácnost i víc času, ale nechci se věnovat jen tomu. Dneska jsme s manželem dopoledne koukali na film, bylo to skvělý, pak najednou začal šílet, že tohle a tohle není, a přitom mi říkal, že to mám nechat na odpoledne, že on mi vyluxuje abych si mohla udělat nádobí a vyprat. Tohle se u nás opakuje několikrát do týdne. I když mám prostě uklizeno a všichni říkají, že mám čisto- třeba tchýně, tak se diví jak to stíhám- vždycky si manžel něco najde. Už jsme se bavili i o rozvodu, ale pořád říká, že musí našetřit, protože rozvod není zadarmo atd atd. Ty, co to měli nebo mají doma podobné, jak jste to řešili? Budu ráda za každou radu. :kytka: nechce se mi manželství jen tak zahazovat kvůli jeho vzteklosti, ale dál už v tom bejt nemůžu. Když se mu postavím, začne mě znovu šíleně urážet. I odchody s dětma na procházky jsou k ničemu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

dedrichov
Závislačka 2875 příspěvků 01.02.17 16:37
@Verunna11 píše:
On TI vyluxuje, aby sis mohla udělat nádobí a vyprat? 8o

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 01.02.17 16:38

A je vzteklý, nebo jen pedant na čistotu? Čili- rozčílí ho i jiné věci než tady popisovaný úklid? Jako rada mě napadá pouze rodinná poradna nebo psycholog, ale nevím jestli manžela někam dostaneš.
Jinak reakce na rozvod, že musí našetřit je docela zvláštní. :think:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 01.02.17 16:39

@Verunna11
Asi by byla škoda se rozvádět. Jestli je to všechno, co je u vás problém, to by se snad dalo nějak řešit. Mám pocit, že si stejně vždycky něco najde i kdyby jsi se rozkrájela. Řekla bych, že se snažím dělat všechno co nejlépe a jinak už to neumím. Tak ať bere to, co je a nebo ať se na mě vykašle. Nikdy se mu nezavděčíš a tak už s tím přestaň. Jestli je pak na tebe sprostý a hrubý, tak to je vážnější. Takhle se k sobě lidé, kteří se mají rádí, prostě nechovají. Nevím, kolik stojí rozvod, ale šetřit se na něj určitě nemusí. Jemu vyhovuje vaše žití v poloze pán a služka, on to jen tak měnit nebude. Něco ho někde žere a on si to vybíjí na tobě. :zed:

Paoloska
Echt Kelišová 8088 příspěvků 01.02.17 16:42

@Verunna11 No, chudáci děti, v tomhle dusným prostředí žít…S takovým kre..nem bych vážně nebyla, už kvůli těm dětem. Toho nezměníš.

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 01.02.17 16:52

No, rozvod stoji asi litr, mozna dva, tak nevim na co chce setrit.
Mela by sis uvedomit, ze ty si neluxujes a nemejes svoje nadobi, ale i jeho a neni to tvoje domacnost ale vase. Pokud se mu neco nelibi, muze prilozit ruku k dilu.

Ja nevim, to vam to zenskym jako nedojde na zacatku, nebo vas maminky vychovaly, ze musite zvldadat vsechno sama? Chlap za nejakych xy let jako doma nic nedela a jen buzeruje co neni?

arada
Extra třída :D 13801 příspěvků 01.02.17 16:56

Jak ti vylixuje? On tam nebydlí? Co tak se pokusit se ho na to zeptat.Nic není jen tvoje ani tto nádobí. Máte společnou domácnost, tak i péčeo ni by měla být společná.

Sany80s
Kelišová 6557 příspěvků 01.02.17 16:57

Chudáci děti.
Vážně ti přijde, že má smysl snažit se něco udělat s chlapem, který na návrh rozvodu řekne: " Jo, rozvod je dobrý nápad, ale musím si ještě našetřit peníze". Řešení je jedno, člověk musí změnit sebe. Musíš se mu postavit a pokud to nezabere, jako že u tohoto tupce asi těžko, tak to buď vydrž a nebo se rozveď.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 01.02.17 17:10

No já nechci rýpat zakladatelko, ale on luxuje aby jsi mohla umýt nádobí? Přece pokud uklízíš každý den, tak nemůže vidět nepořádek… :nevim: Pokud denně luxuješ a stíráš podlahy, tak se z nich dá jíst, ne? Nádobí je umyté za deset minut, pračka pere sama, prádlo je pověšené za deset minut… Nějak tomu nerozumím. Pochopila bych kdyby jsi napsala že chodíš do práce (vy oba), ty jsi na všechny prace sama a on vyčte že něco není. Pak bych Tě chápala. Ale takhle? :nevim:

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 01.02.17 17:12

A nemuze to byt tim, ze pul roku pracuje jen on a dostal pocit, ze ty vlastne nic nedelas a tak musis skakat jak on piska. Ze vlastne mas na starosti jen domacnost, tak nemas mit co nevyluxovano :think: ja myslim, ze todle je castej problem zen v domacnosti, ze je ti chlapi takhle zadupou :think:

FemmeFatale007
Stálice 74 příspěvků 01.02.17 17:13

Přestala bych mu dělat hromosvod a služku. Na netu našla uklízecí službu s ceníkem a odjela s kamarádkou na prodloužený víkend. Ať se pan „Chytrý“ postará o domácnost a o děti. Ámen.

Verunna11
Závislačka 2956 příspěvků 01.02.17 17:14

V pohode. Ano, luxuju denne a vsechno delam denne, ale jakmile je nekde drobek, tak je zle. Tohle mi dela i kdyz chodim do prace. Nejvic kdyz jsem mela bez jedinyho dne volna 20 nocnich. Prej se stara o deti, ro dalsi musim ja. Uklidil, ale slysela jsem to pak pekne dlouho.

Verunna11
Závislačka 2956 příspěvků 01.02.17 17:19

Před pár dny nám doma přestalo topit topení. on odjel, že se na to může vy.rat, tak jsem na to zůstala sama. volala jsem tátovi co a jak a po telefonu mi radil, jak odvzdušnit topení, jak nastavit kotel a podobně. přijel domů a nadával, že mám bordel v ložnici, ale že jsem tu půl dne lítala se šroubovákem a mísou kolem radiátorů jako omluvu nebral. přijde mi jako malej kluk. pořád slyším jak se musí poradit o rozvodu s kámošem v práci, jak se ho kámoš ptal, proč nemáme v bance společnej účet atd atd… pak za mnou přijde a je naštvanej, že nechci sex. jako já nevim. jako táta je skvělej, když je v pohodě, je skvělej manžel, ale to je fakt málokdy. většinou dostanu po.jeb. nedávno mě projel v googlu a zjistil, že mám něco jako badoo. už ani nevím, co to bylo. kdysi jsem na to asi klikla, a zůstalo tam všechno vyplněný v přednastavení. začal na mě ječet, co to jako mám a co to znamená a nenechal mě mu vysvětlit, že to bylo asi nedopatření. když jsem mu ukázala, že nezadaná jsem tam nedávala, a založila si to z jinýho účtu tak viděl, že je to opravdu tak přednastavený a že vědomě mám leda tak fb.
:roll: občas šíleně žárlí, pak mě posílá, ať si najdu jinýho chlapa a podobný řeči. pak se zase snaží bejt v pohodě, udobřit se, a za pár dní je to stejný.

Příspěvek upraven 01.02.17 v 17:26

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 01.02.17 17:26
@Verunna11 píše:
Před pár dny nám doma přestalo topit topení. on odjel, že se na to může vy.rat, tak jsem na to zůstala sama. volala jsem tátovi co a jak a po telefonu mi radil, jak odvzdušnit topení, jak nastavit kotel a podobně. přijel domů a nadával, že mám bordel v ložnici, ale že jsem tu půl dne lítala se šroubovákem a mísou kolem radiátorů jako omluvu nebral. přijde mi jako malej kluk. pořád slyším jak se musí poradit o rozvodu s kámošem v práci, jak se ho kámoš ptal, proč nemáme v bance společnej účet atd atd… pak za mnou přijde a je naštvanej, že nechci sex. jako já nevim. jako táta je skvělej, když je v pohodě, je skvělej manžel, ale to je fakt málokdy. většinou dostanu po.jeb.

A co vlastně řešíš…když se takhle chová vlastně odjakživa, což potvrzuješ výšše, tak se s ním rozveď. Majetek napůl, dohoda o dětech a tečka. A že šetří na rozvod? I kdyby stál 5tis, ty nemáš žádné úspory? Nebo si půjčit od rodičů? Jsi doma sama, děti ve škole, nic mu neříkej a požádej sama o rozvod. Pak mu řekni že byl dost neaktivní, že dokola jen okecávat umíš taky a tak jsi se rozhodla mu pomoci ve splnění snu.
Vlastně nechápu, že mu ještě podržíš, když tě šikanuje.

Verunna11
Závislačka 2956 příspěvků 01.02.17 17:29

@Borůvka1990 právě že už nepodržím. majetek si rozdělit nemůžeme, úspory nějaký mám, ale šetřím si na byt, kdyby náhodou. dům patří tchýni, letos ho chce přepsat. jde mi o to, že k dětem se chová moc hezky a šíleli, když jsem jednou odjela k našim i s nima bez něj. jsou na něj hodně vázaný, protože vždycky když je na mě hnusnej, věnuje se dětem víc než normálně.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >