Reklama

Stříbrná svatba - oslava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 02.02.17 15:30
Stříbrná svatba - oslava

Tento rok oslaví moji rodiče společně 25let. Chtěla bych jim udělat tajnou oslavu, protože oni to nikdy neslaví z toho důvodu, že by to vyšlo na hodně peněz a moc je s tím práce.
Tak jsem se rozhodla, že bych jim chtěla udělat oslavu. A tak teď k hlavnímu.
Nemám vůbec žádnou zkušenost s takovou oslavou. Prostor bych měla krásný i v jejich místě bydliště a pronajímatel ten by to jistě nevyzradil - malá vesnička na šíření informací o překvapení jak dělaná. Tak to bych řekla, že je nejdůležitější prostor.
Dohromady by bylo tak 15-20lidí. A já vůbec nevím kolik toho mám připravit, hlavně co mám připravit. Myslela jsem, že by jsme se mohli sejít tak kolem třetí hodiny a potom si posedět a třeba i zatančit nebo ňákou zábavu na večer. Prosím poraďte. Kolik čeho mám mít co vše zařídit atd.. Předem děkuji

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 02.02.17 15:37

Tak to asi záleží, co rádi jíte. Já bych nasmažila malé řízečky, udělala tak dvě obložené mísy, my máme rádi ještě tatarák, nivové koule. Klidně se dají upéct kuřecí paličky, nebo třeba sekaná, udělat jednohubky. K tomu určitě něco sladkého, když je to svatba, klidně bych upekla dort nebo třeba koláčky. Kafe, víno, pivo, nějaké nealko. Pokud to bude v létě, tak nějakou zmrzlinu nebo třeba chlazený meloun a u nás by měly úspěch míchané koktejly. Nebo to pojmout jako grilovačku. A buď pozvat kapelu nebo z počítače a nějakých repráků pouštět hudbu.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 15:38

Ahoj, já byla na zlaté svatbě manželových prarodičů. Měli formální obřad v kostele, kde se kdysi brali, pravnoučata jim šla za družičky, poté měli odvoz koňmi na zámeček, kde byl oběd a poté přišel harmonikář a hrál jim oblíbené písničky. Bylo nás tam asi 50.

Vše to zařizovala tchýně se sestrou, bylo to hezký a oni taky nevěděli, že něco bude. Jen se měli nachystat a vše ostatní bylo už zařízeno. A jak byl děda, tohoto odpůrce, nadšený :-) :pankac:

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 02.02.17 16:54

Babička s dědou také měli zlatou svatbu, vše jsem zajišťovala se sestrou. Obřad na radnici, oběd v restauraci a večer raut a kapela. Nechala jsem babičce udělat kytici co měla na svatbě před těma 50lety. Byl dort i koláčky a sestra nechala udělat i oznámení. Prostě jako svatba.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 16:56

@rozmaryna1234

:palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama