Reklama

Nevím jak dál - manželství, jsem nešťastná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:30
Nevím jak dál - manželství, jsem NEŠŤASTNÁ!!!

Ahoj,

bude to ode mne slohová práce, ale všem předem děkuji za rady, dočtení a vlastní zkušenosti…

Jsme s manželem spolu tento rok 8 let a 2,5 let svoji. Máme spolu dvouletá dvojčátka a bydlíme v jeho RD!
Není to zase tak dlouho co jsem byla ještě šíleně zaláskovaná do mého manžela, ale stalo se SPOUSTA věcí a nyní je VŠE JINAK…

Když jsme spolu začínali, manželovi umřel otec o kterém tvrdil, že ho nemá rád a že určitě na pohřbu ani brečet nebude, no opak byl pravdou a chlap z toho byl velmi špatný…A rok se s tím snažil smířit v opojení chlastu, byl to velice těžký rok, pod vlivem mě 3 krát napadl a po 3 to bylo nejhorší, byla jsem na pohotovosti a následně to bylo podáno i na PČR, ale samozřejmě já mladá kráva jsem to stáhla!

Celkově nám to moc neklapalo a těžce se všechny tyto věci odpouštěli!
Jeho opilecké chvíle sice ubývali, ale když byly měla jsem strašné nervy a bylo to strašné! Neměla jsem kam jít a samozřejmě blbka, která asi odpustí až za hrob :zed:
Do toho všeho má manžel 2 děti z prvního manželství, které jsem vždy měla a vzala jako svoje, i když začátky nebyly jednoduché a věnovala jsem se jim více než manžel! Často jsem za ně s ním bojovala, péče je o ně dá se říci střídavá…
Potom nastala doba, že i já jsem strašně chtěla rodinu a naivně si myslela, že by nás dítě mohlo stmelit…
Nikdy nebyl rodinný typ a ani skvělý manžel, ale změnil se a já si myslela, že se změní ještě víc, k lepšímu, samozřejmě :think: :zed:

A tak jsme začali pracovat na mimi, ale dá se říci, že ho chtěl a svolil na něj protože mě nechtěl ztratit a já chtěla rodinu, kterou jsem NIKDY neměla!!!
Z jednoho mimi byly přirozenou cestou dvojčátka a já měla šílenou radost, protože jsem před lety už o dvojky přišla, ale i obavy, co na to on…
Ze začátku to celkem šlo, ale pak se mu to rozleželo v hlavě a chtěl, abych šla na redukci, že se v 38-9 necítí na to mít 4 děti a blá blá, strašně jsem jeho návrh obrečela, moc mě to mrzelo a řekla jsem mu po mé úvaze, že ať se nezlobí, ale že na redukci nepůjdu a že pokud to nedokáže tedy vzít, tak, že odejdu a budu děti vychovávat sama a po něm nebudu nic chtít, že když bude chtít dávat peníze, tak může!
Samozřejmě to dopadlo tak, že jsme spolu, že…

Do svatby se nehnal a vlastně, kdybych neotěhotněla, asi by si mě nevzal dodnes, ale kvůli dětem, aby měli stejné jméno…Takže v 6 měsíci těhu jsme se brali, nebylo to na mě ještě vidět, svatební den máme každá krásně vysněný a i ten posral!

Ožral se, byla u nás policie a kdybych si v 6 měsíci nestoupla mezi něj a tchýni, respektive jeho matku, tak ji asi zabil, ne, že by si to nezasloužila, ale…
Svatební noc byla po 10 dnech…Takže opět zkažené veškeré iluze o všem…

Potom jsem proležela v nemocnici skoro 3 měsíce na udržení těhu, porodila jsem a šly jsme domů, manžel se sice snaží mi pomáhat, začátky byly těžké, jsme na vše jen sami dva, nemáme žádné babičky a nikoho na hlídání či pomoc…Ale i tak v létě jsem byla skoro sama, on na motorce, nebo v druhé práci, protože je to jeho koníček a baví ho…

NYNÍ JE SITUACE TAKOVÁ, ŽE

Na děti agresivně startuje, známému se pochlubil, že to prostě občas nezvládá, ten nápor, minulý rok na podzim mě napadl střízlivý a děti párkrát cca 2krát uhodil kvůli kravinám, naposled jsem mu řekla, že jestli to udělá ještě jednou, tak ho zabiju(co jsem měla dělat), samozřejmě bych to neudělala…
Nyní je krize opravdu VELIKÁ, je to ohnivý beran, který vidí chyb jen v druhých, on chyby nedělá, žena por něj povl a před 3 týdny ani ne mi řekl, že jsme ty děti raději mít ano neměli a to se mi HLUBOCE ublížilo!!! A hodně mě spoustou slov ranil, byla to veliká rozepře, nakonec jsem stejně měla jen oči pro pláč, jelikož ví, že nemám nikoho jen jeho a že nemám s dětmi kam jít…
Všechny peníze co jsem kdy měla jsem za ty roky dala do rekonstrukce JEHO domu a nic tudíž nemám, začala jsem ale v RD podnikat a nyní táhnu celou domácnost já, jelikož on má půjčky a nevidím z jeho platu ani korunu, takže tento měsíc stojí za to a živím nás delší dobu již!!! Je vztahovačný, nedá se s ním vůbec mluvit, nic vyřešit, na jakékoliv řešení, či požadavek slyším jen A CO TY… 8o

Podnikání je teď má veliká šance na práci po MD jelikož jsme v kraji, kde moc práce není, chtěla bych od něj odejít, ale sama to neutáhnu a když bych chtěla jít do práce, tak nemám hlídání a pokud bych si zaplatila hlídání, tak to co vydělám dám hlídačce, do azyláku s nimi jít nechci, tady je to zlé a z města pryč také nemohu, právě kvůli podnikání a vše s ním spojené…
Zavřít ho nemohu nechat, protože má půjčky nabyté v manželství a já bych se dostala do situace, že bych sice v RD byla, ale platila bych inkaso, půjčky a nás a to nemohu…
(na další alimenty stejně už nemá!!!)

Jediné východisko asi je, požádat o městský byt na který se čeká cca rok a děti by měli jít do školky v lednu 2018,což přesně za ten rok vychází, pak bych mohla odejít a chodit do práce a snad to nějak utáhla, ale já tohle rok prostě nevydržím, je to šílené, je hnusný, zlý, vztahovačný, sobecký, za vše mohu já a já hlavně nevím jak už dál…

Hlavně vím to, že kdybych odešla, tak musím na 250% vědět, že to utáhnu, protože na vše budu sama a není cesty kam si jít půjčit, či se odstěhovat!!!

Nevím jak dál, nepotřebuji zde od Vás slyšet, že jsem blbá, že jsem měla odejít už dávno, to vím, vše mi NAPROSTO DOŠLO po narození dětí, TO SE TOTIŽ NA POVRCH DOSTALO CELÉ A 100% JEHO JÁ!!!

Doufám, že jsem napsala vše, děkuji za přečtení mého příspěvku a rady, děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:42

A ještě jsem chtěla dodat, že tento týden, jsem uškudlila nějaké peníze a byly jsme pro záchranu vztahu v pondělí na koncertě a včera na zábavě, vše bylo špatně, vše mi bylo vyčteno a mě to moc mrzí. Já se snažila, ale už na to…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:44

A dnes mají děti přesně 2 roky a ani jim nepopřál!!! Prostě na to zapomněl a na naše 2 výročí svatby také!

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 04.02.17 15:46

Já nevím, co vlastně chceš slyšet za rady. To jeho já se přeci dostalo na povrch už před svatbou, ale to jsi neviděla nebo nechtěla vidět. Takže jsi počkala, až budete mít spolu děti, dluhy, aby ses rozhodla situaci řešit. Kam jít momentálně nemáš, takže ti nezbývá, než vydržet, dokud se nepostavíš na vlastní nohy.

Vemas
Kelišová 5358 příspěvků 04.02.17 15:47

Odejdi. Co cekas od takovyho blbecka? :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:50

Nemám kam jít a jinak on se velice dobře pretvaruje a vážně po narození dětí vyšlo na povrh úplně celá jeho povaha…

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 04.02.17 15:50

Víš, co já tě chápu. mému již brzo ex, taky hráblo, totál, s příchodem těhotenství. Po dvou letech jsme se brali, manželství neoficiálně skončilo ani né do roka. Taky jsem furt jen zavírala oči, snažila se, odpouštěla…ve finále opustil on mě a děkuji Bohu za to, já bych dál jak pipina měla oči pro pláč a snahu ve vztahu na 205% bez odezvy.

shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 04.02.17 15:51

Tak sama sis rekla reseni… nesla by sehnat uz red garsonka a dat deti do ms? Muze se chodit od 2 let, kdyz je volne misto

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:54

Už jsem do školky volala, nejde to, nejdříve v lednu 2018 a i když byt seženu, nemám hlídání, abych vše utahla a zivila nás z podnikání

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 04.02.17 15:54
@Anonymní píše:
Nemám kam jít a jinak on se velice dobře pretvaruje a vážně po narození dětí vyšlo na povrh úplně celá jeho povaha…

Opakovaně tě napadl, pil, celkově vám to moc neklapalo - to jsou tvoje slova. Problém není v jeho přetvařování, ale v tom, že jsi před těmito závažnými fakty zavřela oči. Nemá smysl na něj teď žalovat, co všechno udělal nezvládl, zapomněl - je jaký je a jaký byl vždycky. Dostat se z toho bude velmi těžké a nedělej si iluze, že to půjde hned. Když jsi to vydržela takhle dlouho a přesto s ním chtěl rodinu, nějakou dobu to ještě vydržíš. Pokud tedy nemáš lepší řešení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:54

Jsem ráda, že mě někdo chápe :( :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:56

Ano, dostat se z toho nebude vůbec jednoduché!! :,( :( :,( :(

Prťka4
Povídálka 40 příspěvků 04.02.17 16:01

Šla bych hned, klidně i do azylového domu, pokud na tebe vztáhl ruku a nedej bože na děti, fuuuuj…

Moniňoň
Závislačka 4465 příspěvků 04.02.17 16:05

Uja tě taky chápu. Taky jsem zdrhala od tyrana, který nas taky zadluzoval a delal prusery a problémy. Výdrž to ten rok, setri si peníze a pak jdi.

Moniňoň
Závislačka 4465 příspěvků 04.02.17 16:16
@Prťka4 píše: Šla bych hned, klidně i do azylového domu, pokud na tebe vztáhl ruku a nedej bože na děti, fuuuuj…

Tak bylo by to nejlepší, ale bez peněz a pomoci těžko

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama