Dacia lodgy

9373
31.5.18 16:35

Dacia lodgy

Mate nekdo Dacii Lodgy? Diskuze jsem prošla, o Lodgy vylozene jsem nenašla. Uvazujeme o nem jako o novém vozu do domácnosti. Mame 3deti v sedačkách 9-18, 9-36 a podsedak. Podsedak proto, ze kdyz ma kluk plnou sedačku nevidim nic vzadu. A hodne spatne se pasa (mame fiata). Chtela bych auto, kam nacpem ty 3deti dozadu. Většího psa do kufru a k tomu treba nejake věci.
Galaxy a spol jsou moc kravkoidni. Nevyuzijeme.
Pripadne doporučte. Je mi jedno, co bude mit ve znaku ( jen ne forda). Hledam mestske vozítko. Nijak extra daleko nejezdime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1661
31.5.18 16:46

@xsaleen my meli renault espace a super prostorny a ted mame dacii ale logan a taky super sousedi maji lodgy a bez problemu tam daji 3sedacky a spoustu dalsich veci do kufru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9373
31.5.18 18:13

@Lunysek espace je mali na kufr, a grand espace zas velký :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
salamio
31.5.18 18:20
@xsaleen píše:
Hledam mestske vozítko.
@xsaleen píše:
espace je mali na kufr

Seš si jistá, že hledáš městské vozítko?

• Citovat
  • Nahlásit
1661
31.5.18 18:41

@xsaleen my meli grand espsce prave kvuli tomu velkemu kufru :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9373
31.5.18 18:42

@salamio no tim jsem myslela, ze to nemusi byt super rychlý žihadlo, a taky to nemusi byt velke kvuli parkování, prujezdech a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
6.8.18 20:53

ahoj, my ji mame asi mesic a zatim je fajn, vyhled z ni je dobrý i při kombinaci Cybex Solution 15-36kg, Roemer King 9-18 kg, Roemer Kidfix XP2018, sedačky mame zatim pujcene od kamaradu, a mame problem sehnat tri autosedacky na isofixy, ktere by se nam tam opravdu vešly tak, aby na sebe netlačily. Potřebujeme do ní pořídit tři autosedačky, dvě v kategorii 15-36 kilo a jednu pro dvou a pulletou dcerku, která má nyní 12 kilo. Objeli jsme uz nekolik prodejen a nikde nam uspokojive nedovedli udelat nabidku na kombinaci tri autosedaček, ktere by se do Dacii vesly, byly konecným resením a soucasne by meli i dobre vysledky v nekterych crasch testech (ADAC, dTest). Už i uvažujeme o ustupky, že by některá ze sedaček nebyla na isofix. Mate prosim nekdo s timto zkusenost? Zatim jsem dostali doporuceni na kombinaci Cybex Solution S 15-36 kg a doprostred Reemy 9-36 kg. Na Reemy jsem ale nikde nenasla zadny crash test.
Co se vejde, ale je to reseni na maximalne 2 roky jsou 2 kusy Britax Roemer Kidfix XP 2018 a doprostřed Roemer King II bez isofixu 9-18 kg, coz znamena za dva roky rešit problem co dát pak do prostřed pro třetí dítko, což při trendu zešiřujících se autosedaček bude čím dál větší problém…

Pokud nekdo mate nejake tipy, rady na řešení, budu moc rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama