Reklama

Dali byste dítě do školky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BlueFox
Kecalka 127 příspěvků 04.03.18 18:30
Dali byste dítě do školky?

Ahoj, dohadovala jsem se s tchyní o tom, zda dát zdravé dítě do školky, když já a její mladší sourozenec jsme nemocní. Tchýně tvrdí, že tam mám malou dát, že aspoň nebude tak intenzivně s náma v bacilech, ale zavést a odvést bych musela já i s mladším, což si nemyslím, že je dobrý nápad pro nás (z tepla do zimy, já jsem slabá jak moucha) ani není podle mě takto dobré chodit do školky, i když je tam člověk chvilku, tak přece…a po návratu ze školky tu stejně s náma dcera bude. Odvest a přivést mi ji nemá kdo(manžel i tchýně v práci. Mám pravdu já ne? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 04.03.18 18:32

Nevodila bych

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 04.03.18 18:34

Tady nejde o to, kdo ma pravdu, ale o to, co je pro tebe jednodussi. Takze kdyz chces nechat doma, tak klidne nech.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 04.03.18 18:35

Pokud bych toho byla schopna, dala bych do skolky- aspon bych si s mladsim mohla lehnout. Pokud bych tam v mrazu rano nedosla, tak ne, coz je logicke.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 04.03.18 18:36

A co do toho má tchýně co kecat?

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 04.03.18 18:37

Z hlediska toho kdo ma pravdu: jestli jako ze se mene pravdepodovne nakazi kdyz je s vami jen pul dne?!? To je blbost.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 04.03.18 18:39

Ne, nedala bych. Dokud byla dcera ve školce a syn nemocný a já s ním byla doma, tak jsem si nechala doma i ji ( a naopak ).

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 18:40

Pokud by pro mě byla lepší vidina dítěte dalších x dní doma, tak bych ho nedávala. Pokud by hrozilo, že strávím s nudícím se dítětem, kterému chybí kolektiv dalších x dnů zavřená doma, tak bych se asi hecla a do té školky ho odvezla autem, předala a mazala domů do postele.

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 04.03.18 18:43

Nedala bych.
Ale pokud máš třeba živé dítě, které ti bude celý den skákat po hlavě, tak je to na zvážení. Já mám dítě klidné, nechávala jsem si ho doma i když jsem třeba potřebovala víc pracovat a cesta do školky a ze školky by mi zabrala zbytečně čas.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 04.03.18 18:46

Poprosila bych tchýni, aby ti jí tam zavedla :mrgreen:

BlueFox
Kecalka 127 příspěvků 04.03.18 18:48

@Jahru No,tchýně kecá do všeho. Bydlí celkem blízko a manžel je jedináček.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 04.03.18 18:48

Nedala bych, protože jsem pohodlná a při nemoci nikde necourám. Kdo ma pravdu je fuk

Bábrdl
Generální žvanilka 20923 příspěvků 04.03.18 18:48

@BlueFox Tak je jasné, že o něco snižuješ pravděpodobnost, že se nakazí. Ale u dítěte je to celkem jedno, to se nakazí asi stejně. Jako pro ni je lepší být ve školce a ne s nemocnou mámou, pro tebe taky, že si odpočineš…

ALE jen pokud by mi tam dítě někdo vodil i vyzvedával, rozhodně bych tam dítě nevodila sama. Tím si jenom uškodíš a prodloužíš nemoc. Ochlazování dýchacích cest zase způsobí pomnožení patogenů.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 04.03.18 18:48

Stejně se asi nakazí. :nevim: Takže bych to udělala podle sebe, co je přijatelnější. Rozdivočené a znuděné dítě doma, nebo najít sílu a do školky ho odvést. Tím, že bude pár hodin mimo domov se mu imunita nezvýší a pravděpodobnost, že se nakazí je stejná.

BlueFox
Kecalka 127 příspěvků 04.03.18 18:49

@cverunka No to ona právě časově bohužel nestíhá.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama