6 dní horečka, kašel a rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mischulka5
Povídálka 12 příspěvků 01.03.18 20:24
6 dní horečka,kašel a rýma

Maminky, chci se zeptat. Syn 5 let ma od soboty horečky 38-39.5.,od pondělí kašel slabou rýmu. Za celou tu dobu nic nejí, no úplně vyřízený u doktorky jsme byli v pondělí řekla ze je to chřipka, ze do středy se mu má ulevit, ale je to spis na opak řekla bych ze dnes mu je ješte hůř. Už jsme prodělali dvakrát zápal plic a spalu..Bojím se aby to nebylo něco horšího než. Chřipka, co myslíte měla bych k ni opět jet že se mi kluk nezdá?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 01.03.18 20:26

Já bych šla už dneska ráno, určitě jděte hned zítra ráno k doktorce.

vokishka
Extra třída :D 11896 příspěvků 01.03.18 20:26

Zítra bych rozhodně zašla k dětské znovu. Ale slyšela jsem, že letos je ten virus nějaký odolný, teploty trvají dlouho.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 01.03.18 20:27

Pokud horečkuje i teď já bych možná zvážila i pohotovost dneska večer, je to už dlouho s horečkama.

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 01.03.18 20:27

Já bych jela buď na pohotovst nebo zítra ráno k doktorce :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 27 inzerátů 01.03.18 20:28

Určitě, třeba je to k té chřipce, třeba se něco přidalo, sama ti řekla, že do středy se to má zlepšit, navíc je před víkendem, neváhala bych.

mischulka5
Povídálka 12 příspěvků 01.03.18 20:36

Ráno tam vyrazíme, tak sem na to zvědavá kluk už se mi ani nezvedne z postele..mladší syn měl to sem ale po třech dnech vyskočila z postele a je jak rybičky, tak budu doufat ze to je jen nejaka ošklivá chřipka

novakova.t
Závislačka 3167 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 20:37
@mischulka5 píše:
Ráno tam vyrazíme, tak sem na to zvědavá kluk už se mi ani nezvedne z postele..mladší syn měl to sem ale po třech dnech vyskočila z postele a je jak rybičky, tak budu doufat ze to je jen nejaka ošklivá chřipka

Já bych jela hned. Ta horečka je vysoká a už moc dlouho :?

Strecha
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 01.03.18 20:40

Ono to tak je, syn mel horecky cely tyden a taky nic nejedl 8o Ale zitra bach zasla na poslech, jestli to neslo na plice :nevim:

novakova.t
Závislačka 3167 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 20:56

Ono u těch deti je to rychle.. Me ve čt holka si stěžovala na bolest hlavy…za hodinu mela 40st jeli jsme do nemocnice stim ze chřipka ale nic ji nebylo a crp nízké. V patek ráno jsem byla u dětské a mela spalovou anginu a dostala atb ze to je jasné vidět na těch madlich. Víkend byl sileny…horecky nesli srazit mela 40,8st to už jsem chtěla volat sanitku protože po cipku to kleslo na 40,2 po dvou hodinách. Tak jsem volala do nemocnice a oni ze s nama stejnak nic neudelaji ze srazet jakkoliv ze atb zaberou až za 72h a v pondělí naposled mela horečku v utery uz ok. No sileny…tak ze u těch dětí je to sakra rychle. Holka nikdy předtím prez 38,5 nemela. Tak držím palce a dej vědět co to nakonec bylo

Taciras
Extra třída :D 10667 příspěvků 01.03.18 21:06

Je to chřipka, ta letošní je taková. Děcka horečkovali 7 dní v kuse, do toho slabá rýma a kašel. Pak to polevilo na den a pak další jim to ještě vylítlo a pak už konečně dobrý. Popisovala to stejně i známá. Dej tomu ještě dva dny a uvidíš.

mischulka5
Povídálka 12 příspěvků 01.03.18 21:14

Uvidím jaké bude ráno, popřípadě zavolám doktorce a domluvim se jestli ma cenu jezdit, kluk už ma svůj svět a je i chvilemA mimo a to ma jen 39.ale dobře se mu srazej horečky

blumen
Hvězda diskuse 43012 příspěvků 01.03.18 21:16

@mischulka5 uz bych tam byla ve stredu, mohla se splest nebo mu na to nasedla bakterialni infekce, zapal plic a podobne. Nevolala bych a sla tam zizra po ranu hned.

blumen
Hvězda diskuse 43012 příspěvků 01.03.18 21:17
@Taciras píše:
Je to chřipka, ta letošní je taková. Děcka horečkovali 7 dní v kuse, do toho slabá rýma a kašel. Pak to polevilo na den a pak další jim to ještě vylítlo a pak už konečně dobrý. Popisovala to stejně i známá. Dej tomu ještě dva dny a uvidíš.

To jo, ale poslech by si zaslouzil.

Tardulka
Závislačka 3588 příspěvků 01.03.18 21:36

Roční syn měl před 3 týdny taky chřipku. Týden horečky 38,5-40,5, hrůza. 5. den horeček začal sýpat. Hned jsme jeli k doktorce a těžký zánět průdušek. Prý to bývá po chřipce často. Nasazena antibiotika a až za 2 dny po nasazení konečně úleva. Týden skoro nic nesnědl. Naštěstí hodně pil. Pak si to teda vynahradil :) Po 2 dnech 40 horeček jsem volala v noci na pohotovost. Poslali k nám sanitu. Poslech ok, nechali ho doma. 2 dny na to už měl ten sýpot a průdušky. Určitě ho zítra vemte na poslech. Je před víkendem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama