Dámské chytré hodinky

3662
25.8.20 14:23

Dámské chytré hodinky

Ahoj, už týden hledám na netu chytré hodinky, chci hlavně kulaté a aby svítily neustále, abych na nich pořád viděla čas a aby mi počítaly kroky.Nic jiného nevyžaduji. Jenze jich je mraky a furt se nemohu rozhodnout.
Jaké máte vy prosím a s jakýma jste spokojené?
Děkuji moc za rady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
105
25.8.20 14:28

Ja mam samsung watch active 2 a naprosta spokojenost👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24814
25.8.20 14:32

A k čemu aby svítily neustále? Stejně si musíš tu ruku otočit aby jsi na ně viděla a pak se rozsvítí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3662
25.8.20 14:42
@Flora1 píše:

Jeee díky na ty jsem koukala taky. A vydrží baterka dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3662
25.8.20 14:43
@pikola píše:
A k čemu aby svítily neustále? Stejně si musíš tu ruku otočit aby jsi na ně viděla a pak se rozsvítí :nevim:

Nevím, mně se víc líbí když něco ukazují než ten černý displej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3636
25.8.20 14:48

Stále rozsvícený displej mají všechny, jde jen o nastavení, zda to tak chceš nebo ne. Dobré je se také podívat jakou značku máš telefonu, někteří výrobci maji apky pro své wearables a je lepší mít stejnou značku hodinek a telefonu. Já mám galaxy watch, vydrží dva dny, při stálém rozsvícení max den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24814
25.8.20 14:56
@SarkaNovo píše:
Nevím, mně se víc líbí když něco ukazují než ten černý displej :nevim:

Pak to ale bude hrozně žrát baterku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62800
25.8.20 15:08
@pikola píše:
Pak to ale bude hrozně žrát baterku :nevim:

Garminy „ukazují“ furt, ale nesvítí ( v noci na nich nic nevidím). Kdyby „svítili“ furt, tak to tu baterku fakt žere. A hlavně v noci by to rušilo. Ale taky bych nechtěl, aby byly uplně černé a čas chci, aby ukazovaly furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
25.8.20 15:23

Mám Garmin vivoactiv 3, přes noc mám nastavený jas 0, takže v úplné tmě čas vidět není, ale přes den mám jas jen 10% a viditelnost je i přes to krásná. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62800
25.8.20 15:26
@ŽofkaTofka píše:
Mám Garmin vivoactiv 3, přes noc mám nastavený jas 0, takže v úplné tmě čas vidět není, ale přes den mám jas jen 10% a viditelnost je i přes to krásná. :)

Tak já obráceně. V noci 10%, v klidovém režimu vidět ve tmě není, ale když na ně klepnu, tak se rozsvítí na 10 a vidm, kolik je. Ve dne stačí 0 a vidět je furt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14142
25.8.20 15:42
@Flora1 píše:

Tyhle mám taky. :mrgreen: v barvě růžového zlata. A jsem moc spokojená. Vydrží mi dva dny, když mám hodně zpráv a mailů, tak den a půl. Mě hodně vyhovuje propojení na mobil, protože jsem věčně neslyšela zvonění, když byl v kabelce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
25.8.20 15:45

Jednoznačně Garminy. Na sport bezkonkureční. A hlavně dlouhá výdrž baterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62800
25.8.20 15:58
@Maggdallena píše:
Jednoznačně Garminy. Na sport bezkonkureční. A hlavně dlouhá výdrž baterie.

Když ona je nechce na sport. Che čas, svícení furt a kroky. Mi to přijde možná zbytečně drahý, na todle stačí nějaký náramek za 1/3 ceny Garminů ( tech levnějších)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5032
25.8.20 16:09

Mám Garmin vivoaktiv a naprostá spokojenost. Přesně počítají kroky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
25.8.20 16:13
@Lama Lama píše:
Když ona je nechce na sport. Che čas, svícení furt a kroky. Mi to přijde možná zbytečně drahý, na todle stačí nějaký náramek za 1/3 ceny Garminů ( tech levnějších)

Ano stačí, ale zas chce kulaté. I když u nich úplně nevím jak je to s tím svícením. A třeba pro upozornění jsou pro mě malé (ale jenom jsme je zkoušela). Já to beru tak, že si radši připlatím za kvalitu/funkčnost a nemusím později řešit, že bych vlastně mohla mít ještě něco lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama