Daniel, Davídek, Honzík, nebo.....?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 20:04
Daniel, Davídek, Honzík, nebo.....?

Ahoj,

hledáme jméno pro chlapečka. Požadavky jsou, aby to bylo klasické/běžné jméno. A aby to jméno bylo jednoduché (bez háčků, bez R,…). Příjmení je Heřman. Co vám k tomu ladí? =)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ceblma
Stálice 73 příspěvků 27.02.17 20:08

Mě se k tomu líbí ten David :)

Kotatko03
Echt Kelišová 8107 příspěvků 27.02.17 20:13

David…hezké jméno 8)

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5420 příspěvků 27.02.17 20:14

Napadl mě Adam, Dominik. Z uvedeného se mi k tomu nejvíc líbí David.

Saffiraa
Závislačka 3765 příspěvků 10 inzerátů 27.02.17 20:20

Já hlasuju pro Daniela, krásné jméno! :-)
P. S. Nemáš už náhodou doma téměř dvouletou holčičku?

Klopotkova
Echt Kelišová 7954 příspěvků 27.02.17 20:29

Z vašich zmiňovaných Jan, Daniel a já navrhuji Jáchym :srdce: nebo vlastně ne, ať jich není moc :jazyk: :lol:

Příspěvek upraven 27.02.17 v 20:40

kaja00
Extra třída :D 13488 příspěvků 27.02.17 20:38

Ze zmiňovaných se mi líbí David.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 27.02.17 20:47

Tak jednoznačně mě jako první jméno napadl IVO HEŘMAN :-) Ivoš(ek) je krásné a nejsou jich mraky :-) Danielů jsou teď mraky… Ale tak pokud vám to nevadí… Každopádně pěkné je i Jan.. Pak mě napadají Filip Heřman, Jakub Heřman,
Hynek Heřman, Pavel Heřman, Kamil Heřman, Milan Heřman To jsou jména, která splňují vaše kritéria… Z modernějších Kevin Heřman, Denis Heřman…
Ještě Václav Heřman, Vincent Heřman, Vít(ek) Heřman, Ivan Heřman…
S příjmením vypadají všechny pěkně, takže můžete vybírat :-)

Příspěvek upraven 27.02.17 v 21:04

terien
Echt Kelišová 8115 příspěvků 27.02.17 20:59

Z vašich se mi líbí Daniel nebo Jan. A moc hezký je ten Vítek co tu padl :palec:

Lukana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 20:59

Honzík, jednoznačně 8)

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 27.02.17 21:01

Mně se k tomu líbí Filip :palec:

Monty1505
Kecalka 162 příspěvků 27.02.17 21:20

David :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 22:54

@Saffiraa Mně taky ladí ten Daniel, tak hezky to zjemní. Ale zase si nejsem jistá těmi tvary, jako Daník, Daneček, no uvidíme. Koukám, že každý tu stejně hlasuje pro něco jiného :D

Jinak tohle je prvňátko, tedy moje biologické. Z předchozího vztahu má manžel dcerku, ale je jí už 6 =).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 23:01

@Sova Klára Děkuji za návrhy. Určitě promyslíme - já si právě říkám, že když se nemůžeme rozhodnout, možná jsme ještě nenarazili na to pravé. Nebo nám teprve časem některé ze jmen přiroste. Určitě chceme něco klasického, jednoduchého, ideálně bez háčků a čárek =)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 23:04

@eriika89 toho jsme měli taky ve výběru (jako snad všechna běžněji dávaná jména), ale nakonec jsme ho vyškrtli.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >