Dárek dceři k 15

19
11.4.21 09:11

Dárek k 15

Ahoj, moje dcera bude mít v červnu 15 narozeniny a mně nenapadá co bych ji koupila. Má vše mobil, počítač, tablet…
Když jsem se jí zeptala co by chtěla řekla mi,,mamo dárky mají být překvapení a ne, že o tom vím”, ale já opravdu nevím co ji koupit. Nevíte o něčem? Nemáte dítě v podobné věkové kategorii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1318
11.4.21 09:15

Oblečení, boty, pouzdro na mobil, hodinky, bezdrátové sluchátka, atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25139
11.4.21 09:19

Nějaký šperk? Poukázku do nějaké hadrárny? Novou peněženku, kam se jí vejde občanka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14793
11.4.21 09:22

My možná pořídíme kotě. Už máme vybranou rasu i předběžně domluvenou chovatelskou stanici. Jen musíme ověřit, zda nebude manžel a dcera alergicky reagovat. V záloze mám prodloužený víkend v Římě. Patnácté narozeniny vnímám jako dost důležitý mezník a chceme pořídit větší dárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4857
11.4.21 09:22

Já bych ji koupila hodinky (podle toho jak se obléká, buď elegantní a nebo sportovní). I když teď se to dá relativně nakombinovat. A nebo nějaký šperk.
Prostě něco takového, co vydrží x let. A řekne si, to jsem dostala k 15. :)
Já už ani nevím, co jsem dostala k 15. :) Vím maturu a 18. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53388
11.4.21 09:23

Dala bych peníze. Ne do obálky. Ale pohrát si s tím.
Na Pinterestu je inspirace dost. Ať si koupí co chce.
Případně kosmetiku, knížku nějakou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53388
11.4.21 09:23

@nozu Briťáka? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2988
11.4.21 09:25

Jaké má zájmy, koníčky, co ji baví, má oblíbené herce, zpěváky, o čem často mluví…? Od toho bych se odrazila. Počítačového nadšence asi nepotěší kniha básní, že jo :D
Pokud „všechno má“, tak co nějaký zážitek?
Mají se začít otevírat obchody, tak co ji dát teď poukázku na společný nákup v budoucnu? Prostě si uděláte holčičí den - nákupy, kadeřnice, restaurace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
11.4.21 09:41

Těžké radit, když o dotyčné nic nevíme. Některá by ocenila balíček kondomů (tím se odbudou i ty zážitky), jiná by raději plyšáka… Dívky v tomto věku jsou od sebe hodně odlišné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14793
11.4.21 09:42

@Kelsey Ruskou modrou. Měla by mít ve slinách méně alergenů. A taky méně línat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53388
11.4.21 09:56
@nozu píše:
@Kelsey Ruskou modrou. Měla by mít ve slinách méně alergenů. A taky méně línat.
👍
My máme malinko podobného Britského modrého. Je to pan Božský. K němu máme od podzimu obyč. kotě. Nalezenec. Taky je pan Božský :mrgreen: :mrgreen:.
Ať kotě vyjde :).
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
11.4.21 10:05

@Ufonek444 Něco na památku třeba prstýnek, retizek.. Nebo poukaz na profi focení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1413
11.4.21 10:23

U nás mamka kupovala dcerám zlatý prstýnek, synovi hodinky :) Dodnes ho mám a je to pěkná památka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
11.4.21 10:36

Parfém a šperk. Prstýnek ne, ten by jí byl později malý. Vhodnější je řetízek s iniciálou, z toho nevyroste - třeba na alove. Nebo značkovou kabelku, co upotřebí do tanečních. Obrovské číselné balonky nafouklé heliem. Plus jestli má oblíbenou restauraci, tak na jídlo tam nebo nechat dovézt domu - záleží, co covid dovolí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49421
11.4.21 16:56

V 15 jsem dostala poznávací zájezd s mamkou (dostala jsem na výběr 3 destinace). A byl to jeden z nejlepších dárků, co jsem dostala. Ale záleží na zájmech dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat