Dárek k šedesátinám, pošto

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
42
2.7.22 14:13

Dárek k šedesátinám, poštou

Ahoj,

potřebuji nějaký nápad, co darovat ženě (kamarádka) k šedesátinám - žije v USA, budu posílat poštou, takže nic moc těžkého, velkého nebo rozbitného. Má ráda přírodu, hory, kolo, dobré jídlo a pití…

V minulosti jsem jí obdarovala i šperkem, takže šperk už nechci.

Napadlo mě i koupit na US webu a poslat přímo jí, popřípadě nějaký poukaz, ale s tím v zahraničí nemám zkušenost.
Cenový limit tak do 2000.

Díky předem za brainstorming!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21627
2.7.22 14:51

Počkej, jeslti znáš její doručovací adresu, tak jí nemusíš nic posílat přes oceán, ale normálně ji to nech doručit domů, z čech pošli přání s nějakými aktuálními fotkami a zavolejte si. Dost ušetříš za poštovný a výrazně zvýšíš šance že to dorazí v pořádku a v čas. Supply chain - tedy doručení takových věcí - furt není v pořádku.

Normálně to řeš přes amazon.com zaplatíš vlastní kartou a nastavíš tam doručení na její adresu, recenze jsou víceméně spolehlivé.

Případně jestli vaří, tak bych našla v tom městě kde je nějakou místní biofarmu, která nabízí bedýnkový systém a předplatila jí třeba čtvrt roku čerstvé lokální produkce.

Tady třeba jsou takové farmy co to nabízí v Chicagu
https://www.timeout.com/…doors-042420

normálně do google napíš město local organic farm delivery box subscription. a pak ještě dohledej reviews na danou farmu a její služby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
2.7.22 19:24

@Ou díky, to stojí za zvážení ;) Vím, poštovné je drahé jak pes, ono i za obyčejný dopis tam člověk dá jmění… Posílala jsem třeba i krajku, to je takové skladné též 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
2.7.22 19:34

@Ou díky, to stojí za zvážení ;) Vím, poštovné je drahé jak pes, ono i za obyčejný dopis tam člověk dá jmění… Posílala jsem třeba i krajku, to je takové skladné též 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat