Dárek k Vánocům čivava - jméno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marion84
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 16.11.14 06:06
Dárek k Vánocům čivava - jméno

Jak je v nazvu, tak dostanu k Vánocům čivavu… To je pro mě splnený sen :-) ted porad přemýšlím o jménu… Povodně to měla byt Trixie, ale čím víc si říkám to jméno, tak se mi nelíbí… A další věc, nevím jestli to bude fenka nebo pes…Jinak já už mám dve fenky Agatha ( rotvajler ) Meggi ( dobrmann ). Ale ty žijou venku na zahradě. Mají svůj kotec, velký prostor a do domu nikdy nechodí.

Takže jaké jméno? Fenka / pes

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martina 25
Kecalka 369 příspěvků 16.11.14 06:25

No kámoš má dvě čivavy jedna se jmenuje Rufus a druhá Clea, ale on je trošku trhlej, měl i dogu a ta se jmenovala Hitchcok :-D

kam2
Závislačka 3519 příspěvků 16.11.14 06:34

No tak se zeptej chovatele, jména jim většinou dávají oni podle vrhu :kytka:

Samy
Závislačka 3609 příspěvků 16.11.14 06:47

Pokud nemáš vymyšlená konkrétní jména, tak bych vycházela z toho jména, co bude mít čivava od chovatele. Nechat buď to jméno, případně z toho udělat trochu pozměněný tvar. :pankac: Kombinace RTW, dobrmaa a čivavy mi na tváři vyvolává úsměv. :) Známí měli jorkšírku a pořídili si k ní fenku RTW.

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 16.11.14 07:15

U čivavy bych rozhodně sáhla po štěněti s PP, je to populární plemeno… Plno lidí to množí, pustí na sebe cokoliv, co je dostatečně pidi…

A pak můžeš vycházet ze jména v PP.
Jinak co třeba Rambo :lol: a fenečka Květoslava - Květinka!
Ale my máme pro zvířata divná jména.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 16.11.14 07:21

Nechávali jsme čubě jméno od chovatelky. Vybírali jsme si jako první, tekže jsme si vybrali i jedno ze tří jmen, co měla pro fenky. A měli jsme po starostech. Sice to není úplně můj šálek kávy, ale dětem se líbí a už jsem si zvykla

toxik
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 16.11.14 07:23

Známí mají fenky i pejska, pes je Amarek, fenky Jasmínka a Beila :-) nebo možná je to Beyla, prostě Bejlinka :lol:

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 16.11.14 07:34

Kdybych mela mini psa jako je civava nebo krysarik,, tak kluk by byl 100% Rambo nebo Rocky.

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 16.11.14 07:38

A pro holku bych asi vybirala az podle vzhledu a pripadne podle toho, jake bude mit jmeno v papirech. Pokud bych si stene zamlouvala dopredu jeste pred pojmenovanim vrhu, tak samozrejme musis vychazet z pismene, jakym budou jmena vrhu zacinat.
A stejne jako @Pipet bych urcite vzala stene s prukazem puvodu od FCI.

Bomer
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 16.11.14 07:40

Ja mam Australskeho ovcaka Barneyho, je to jmeno pro psa, ale spousta lidi si mysli, ze je to fena :-D mozna je to taky tim, ze stale cura na holcicku :-D Fence bych dala Grace :-)

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 16.11.14 08:06

My máme Noisinku.

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 16.11.14 08:22
@boball píše:
My máme Noisinku.

A urcite desne steka, co? :lol: :mrgreen: ;)

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 16.11.14 08:22

@Katchi jako blázen :lol:

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 08:27

Pokud opravdu touzis po civave, tak jedine s PP. Pokud nebude mit PP, tak si sen nesplnis, jelikoz budes mit voriska. A jmeno bych vybrala podle sebe… Urcite bych si nenechala radit na netu ;)

Eemii
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 16.11.14 08:29

No ja nevim, me prijde docela trapny, davat civavce Rambo a podobny jmena.To uz tu bylo tolikrat..Je to radoby vtipny, ohrany..no ale proti gustu ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >