Tchýně, pes a dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 21:53
Tchýně,pes a dítě.

Ahoj holky, pisu sem, protoze chci slyset nazory i ostatnich.Mam tchyni, ktera od nas bydli kousek.Vse bylo v poradku, az na nekolik vyjimek.Ty jsem ale brala jako nesmysly. Jenze pak to zaclo.Mame chlapecka,1,5 roku a nez se narodil, setkavala jsem se uztehdy z urcitymi narazkami. Abych upresnila, mame fenku, byla zvykla na gauce, postel…Vsak to znate :mrgreen: jenze desne linala, tak jsme ji dle rad kinologu 3 mesice pred porodem odnaucovali.Je zlatucka, hned se naucila, spinka v pelisku. Milujeme ji porad stejne, ale dite je dite. Tolik casu uz ted neni.No a v tom tehotenstvi jsem se dozvidala, ze o me mluvi, jakoze nemam psa rada, ze chuderka nesmi na sedacku ani na postelm, ze je porad doma(mame vybeh ven hned z bytu, jje venku i 15× denne) a me to strasne mrzelo, myslela jsem, ze se tesi na miminko, jenze ona me takhle pomlouvala. Malej se narodil, tak to zaclo vypadat vse idealnemjenze postupem casu jsem si vsimala zakladnich veci, ktere se nedely. Neumivani rukou, klidne mu i sahali do pusenky bez umytych rukou, neustale se baveni o psech a nevim, co vsechno. Brala jsem to jakoze v klidu,.Ikdyz me to trapilo.Ona ma taky pejska, maleho, ale spi v posteli, vali se po sedackach, vylizuje talire a je nauceni na totalni nadstandart.Coz respektuji, ja to tak nikdy nevedla a nepovedu. Jenze kdyz dosla k nam, ona nerespektovala, psa si klidne posadila na gauc(ten muj chudacek se jen koukal) :( tak se ji to muselo rict, urazila se.Kdyz malemu spadne na gauc plny chlupu piskot, dudel, neumyje se a hned se mu to da. Dokonce tomu svemu psovi dala i deku, ktera byla pro naseho maleho, kdyz jsme tam obcas byly.To nic ale neni, doslo to tak, ze ten jeji pes pochopitelne desne zarli, a vyjizdi po malem.Ja maleho ucim, ze ke zviratkum musi vzdycky pekne a taky ho upozornuji a placnu, pokud umyslne bacne jakehokli pesana. Jenze psum se nereklo nic.To se mi nelibilo.Je to zcela normalni? Kdyz jsem tam jednou nebyla(rekla mi to znama)strasne po nem vystartovala a tchyne odpovedela opovrzenim ze se jen brani. Hlida mi psa, chodi mi pro nej dost casto, jakobych si ja neumela poradit a dokonce me odsuzuje, ze nejsem schopna ho vzit ven. Vezmu, pokud jdu jen na prochazku, tak vezmu. Jenze jsem skoro kazdy den doma sama, manzel maka takze na vse sama.Nez oblecu maleho a oblitam obchody, tak holt proste nemam cas ji brat denne ven. Podle ni ji mam brat asi i na detske hriste..Lidi na ni tehdy koukali jak na blazna.neni to prijemne.Deti si hraji a pes jim to tam ocura. Bomba, takze ji proste denne ssebou neberu. Hlavne je divoky, neposloucha a ja mam co delat s malym, ne tak s nim. Prave proto, ze ma pristup xkrat denne kolem baraku, tak vim, ze ani denne nemusim.Pak mi pro nej zacla chodit, ja ji jednou rekla ze ji ho nedam, ze jdeme ven spolu, ona ze at se snim netaham, kdyz jdu sama, tak jsem kyvla, a pak me pred lidma pomlouvala, ze ji ani nevezmu.dyz jsem ji rekla, ze nesnesu ze se pes neokrikne kdyz startuje po malym, rozbrecela se.Ze ji to zabolelo..Prosim, rozumite tomu nekdo? Co mam delat? Jak rict, ze nekomu to nevadi a ja to respektuji, ale me to vadi a chci respekt z jeji strany??Pomozte mi. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 21:54

A teda jako kdyz jsme na to vyjizdeni upozornili s manzelem, odpovedela, ze pozna jak vrci.. :pocitac: :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 21:56

A jeste teda jedna vec, jelikoz bydlime kousicek od sebe, kazdy den jde s nimi ven, maleho mi nevezme ani jednou.Je to normalni?

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 15.11.14 22:06

@Verca1990 Radím nekompromisně si vytyčit mantinely. Jako tohle a tohle dělat nebudete, tohle u mě doma vidět nechci, když budete s malým, tak nestrpím tohle a tohle.
Jestli na normální promluvu neslyší, pak bych opravdu byla takhle nekompromisní. Tvoje domácnost a dítě, tvoje pravidla.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17275 příspěvků 15.11.14 22:08

Ze necha psa vyjizdet na dite je divne, ze ho ma jako mimino taky, ale proste to tak nekteri mají. Me zas neprijde normalni, nebrat psa na vycházky a zdůvodňovat to zahradou kolem domu. :nevim:

Verca1990
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 22:09

Strasne se bojim to rict natvrdo.Po dobrym to neuspelo xkrat.Za nedlouho mame navstevu a chci to probrat. Desne se toho bojim.To je opravvdu strasne, moc me to boli..Proste pes na prvnim miste, pak malej.. :,( :,(

Verca1990
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 22:10

No moment femii..Já ji beru, nerekla jsem ze ne..Rikam, ze ji neberu denne..

Eemii
Neúnavná pisatelka 17275 příspěvků 15.11.14 22:10
@Verca1990 píše:
Strasne se bojim to rict natvrdo.Po dobrym to neuspelo xkrat.Za nedlouho mame navstevu a chci to probrat. Desne se toho bojim.To je opravvdu strasne, moc me to boli..Proste pes na prvnim miste, pak malej.. :,( :,(

A ceho se bojis, max se urazi.Rict to naprosto slusne, ale jasne.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20224 příspěvků 15.11.14 22:12

Hele na druhou stranu bud rada ze pomlouva starani o psa a ne o dite :mrgreen:

Verca1990
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 22:12

Teda Eemii..Preklik­..Prave toho, ze me zase bude pomlouvat.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 15.11.14 22:13
@Verca1990 píše:
Strasne se bojim to rict natvrdo.Po dobrym to neuspelo xkrat.Za nedlouho mame navstevu a chci to probrat. Desne se toho bojim.To je opravvdu strasne, moc me to boli..Proste pes na prvnim miste, pak malej.. :,( :,(

Holka stejně si jednou budeš muset udělat pořádek. Jestli chceš respekt z její strany, tak ho nezískáš tím, že si budeš stěžovat na netu a s ní pak budeš jednat v rukavičkách. Prostě si stůj za svým. :kytka:

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 15.11.14 22:14

Mě vždy zajímá:
Co na to Tvůj manžel?
Vidí to stejně, řeší to s Tebou?

Eemii
Neúnavná pisatelka 17275 příspěvků 15.11.14 22:15

@Verca1990 tak bude no :nevim:..proste v klidu rict ze vam to vadi a ze napr vas pes na gauc kvůli diteti nesmí, tak nevidíš důvod, proc by jeji mel. A ze u ni doma taky respektujes jeji pravidla.

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 15.11.14 22:16

Mame dva psy, jsou teda venku na zahrade a presto jsou venku na prochazce minimalne sest dni v tydnu, ve vsedni dny 2-3×, protoze je beru, kdyz jdu s kocarem, na nakup atd…
Ona by mela u tebe doma respektovat tvoje pravidla a pokud se tobe nelibi, ze ti chodi pro psa a ne pro vnuka, tak ji rekni, ze se ti to nelibi. Jestli te pomlouva, tak na tvem miste bych si s ni o tom promluvila. Pokud by to nepomohlo, omezila bych kontakt. Jejiho psa bych po synovi rozhodne nenechala vyjizdet.

Verca1990
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 22:17

Manzel se vsim souhlasi, nekolikrat jsme ji to rekli, oba ale asi jemne.Bude se muset razneji. Jakjsem psala, jdeme tam zanedlouho, je toho vic, to sem ale psat nebudu, tohle je pro ni ta nejdulezitejsi vec, tak sbiram nazory, a zkusenosti.Je to tezke. cokoli reknem, place..Tak holt si uz nejsem vedoma jak na to..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >