Dárek k Vánocům pro přítele

295
17.11.19 10:58

Dárek k Vánocům pro přítele

Dobrý den, prosila bych zkušené o radu. Vybrala jsem dárek pro přítele… Jde o půllitr a na něj chci nechat vyrýt, Pink Floyd,. Ale nevím, zda tam dát o jméno, jeho nebo me… Kromě toho mám další dárky, ale s těma nemám problém… Jde o knihy, set vína a pak kolínská.

Je fanoušek téhle skupiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17964
17.11.19 11:07

Dala bych jen ten PF :think: nebo z druhý strany vaše jména :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1983
17.11.19 11:22

Dej tam jen jeho jméno, ať ho může v Klidu používat, i kdyby jste se rozešli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
17.11.19 12:04
@Beckyttine5 píše:
Dej tam jen jeho jméno, ať ho může v Klidu používat, i kdyby jste se rozešli.

Tak to je potreba vedet jak dlouho spolu jsou, jestli spolu uz bydli a planuji budoucnost atd. Pokud jsou spolu x let a nekolik let spolu bydli, dala bych klidne obe jmena. Pokud spolu chodi jen par mesicu tak bych dala jen PF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 23:52

Dárek pro přítele

Zdravím,
chtěla bych se tady poradit, co dát příteli k Vánocům. Jsme spolu pár let, bydlíme spolu. Na vánoce si vždy dáme jeden větší dárek, který si ten druhý přeje a normálně by si ho nekoupil. Nemáme žádné závazky, takže finančně nestrádáme a můžeme si dopřát. Jen já mám teď takové dilema, jelikož nestíhám. Mám toho v práci moc a dárky budu shánět na poslední chvíli. Vybírám mezi dvěma dárky. Chytrýma hodinkama a obrazovkou k pc. Co byste muži/kluci více ocenili? Přítel je na elektroniku. Po obou věcech tak nějak touží, co jsem vypozorovala. Hodinky by využil hned, počítač má v opravně, takže by obrazovku stejně hned nevyužil a čekal na dodání opraveného pc. Jinak hodinky má normální a obrazovku k pc už starší.
A ano, mohla bych mu koupit obě věci a neřešit, ale jsme domluvení na jednom dárku, tak to nechci porušit a přítele postavit do nepříjemné pozice. Děkuji za váš názor :)

• Citovat
  • Nahlásit
11566
17.12.19 00:01

Za mě hodinky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
17.12.19 00:04

Hodinky mi přijdou osobnější, za mě ty :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2456
17.12.19 00:05

Dala bych hodinky, je to takove hezci a mne blizsi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
17.12.19 00:16

Ja davala vloni od applu a nadsenost, ma je propojene s mobilem, musi si hlidat tep, tlak, ma tam hudbu tak pri sportu nemusi tahat telefon, ale ja bych ocenila spise pc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Waterfall
17.12.19 00:16

Já volila mezi koloběžkou a dokynou a zvolila jsem dokovací stanici. Využije ji častěji, stejně jako monitor :) za mě je přínosnější kvalitní obraz.

• Citovat
  • Nahlásit
5622
17.12.19 00:55

Děravé kondomy. To bude překvapení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
17.12.19 03:49

Ja bych si toto nedovolila vybrat, leda ze bych mela od chlapa napsany konkretni typ, elektroniku si zasadne kupuje sam. On teda i obleceni, boty i sportovni vybaveni. Pokud jsi si jista vyberem, tak hlasuju pro hodinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
17.12.19 06:37

Asi taky hodinky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
17.12.19 07:15

Hodinky. Mě monitor pride jako takový blbý dárek, zvlášť kdyz ho ani hned nebude moct zkusit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5622
17.12.19 07:21

Doporučuji Samsung Galaxy 46 mm. Neskutečný hodinky, láska na první pohled

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu