Proč matka odešla od dětí?

Anonymní
17.11.19 08:37

Proč matka odešla od dětí?

Ahoj chtěl bych znat váš nazor na situaci protože ji něak nemohu pochopit. Vezmu to od začátku přítelkyně s kterou jsem byl 13 let z toho 10 let sme žili spolu začala po druhe mateřské v březnu pracovat kdy jsem také koupil byt který sme spolecně předělali u zařídili hlavně podle jí a do ktereho sme se v květnu přestěhovali. Od června už se něak vykašlala na rodinu žádné společné výlety všude semjeydil s dětmi sám vždy se ji nechtělo nebo že je unavená, bohužel sem ji to věřil ale vždy jak jsem s dětmi přijel nikdy nebyla doma a zas byla tichá domacnost.Tak to trvalo až do začátku září kdy mi z ničeho nic oznámila že mě už nemiluje a že už tak žít nebude že nebude brát ohled na děti že je ještě dost mladá(33) a krásná na to aby takhle žila. Týden sem byl z toho hotový a snažil se ji to rozmluvit že pujdem do něaké poradný a že k sobě zas cestu najdem ale vždy byla odpověd kde nic neni ani smrt nebere a na otázku jestli je v tom někdo jiný tak řekla že ne že žádného chlapa nechce že chce byt sama.Za týden sem zjistil že v tom je jiný chlap zprace tak dostala na výběr at to ukončí a zustane nebo at se zbalí a jde tak mi řekla že se zbalí sama a s usměvem se zbalila a odešla k rodicum a na deti si ani nevzpoměla, odchazela se slovy ted konecně budu štastná. Ted sem už 2 měsice s detmi sám a matka si je sem tam vezme na 3 hodiny. Chtěl bych znát váš nazor jak muže matka dat přednost sama sobě před dětmi když celou dobu delala hlavně všechno pro děti a i ten byt si vybrala sama a měla z něho neskutěčnou radost.Je pravda že sem byl malo doma, měl sem dvě práce protože sem všechno vždycky platil ja od bytu zařízení výletu oblečení atd ale často sem se ji ptal jestli mam s druhou prací skončit tak mi řekla ne prosím chci se stěhovat chci nové vybaveni chci to a to.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35974
17.11.19 08:48

Nechápu matku, co odejde od dětí, ale ty můžeš udělat jediné- odstřihnout se od ní. Vždyť i my, chlapi, umíme vychovávat. Já sám jsem se svou dcerou od jejich dvou let- jí ale, bohužel, máma zemřela… Jak máš staré děti? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11260
17.11.19 08:52

Bohužel i já znám dvě takový… Dokážu pochopit, že ženskou začne pálit dobrý bydlo, dokážu pochopit, že se zamiluje jinde, ale nikdy nepochopím, že obětuje děti své spokojenosti… Mateřská láska evidentně nepostihne každou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
912
17.11.19 08:54

Odesla no. Udela to kazdy desaty muz, ale kdyz to udela zena, tak je to jaderna katastrofa. Nepocitej s ni, nespolehej na ni, zarid si vlastni zivot. To je jedina rada, kterou potrebujes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
17.11.19 08:57
@Anonymní píše:
Ahoj chtěl bych znat váš nazor na situaci protože ji něak nemohu pochopit. Vezmu to od začátku přítelkyně s kterou jsem byl 13 let z toho 10 let sme žili spolu začala po druhe mateřské v březnu pracovat kdy jsem také koupil byt který sme spolecně předělali u zařídili hlavně podle jí a do ktereho sme se v květnu přestěhovali. Od června už se něak vykašlala na rodinu žádné společné výlety všude semjeydil s dětmi sám vždy se ji nechtělo nebo že je unavená, bohužel sem ji to věřil ale vždy jak jsem s dětmi přijel nikdy nebyla doma a zas byla tichá domacnost.Tak to trvalo až do začátku září kdy mi z ničeho nic oznámila že mě už nemiluje a že už tak žít nebude že nebude brát ohled na děti že je ještě dost mladá(33) a krásná na to aby takhle žila. Týden sem byl z toho hotový a snažil se ji to rozmluvit že pujdem do něaké poradný a že k sobě zas cestu najdem ale vždy byla odpověd kde nic neni ani smrt nebere a na otázku jestli je v tom někdo jiný tak řekla že ne že žádného chlapa nechce že chce byt sama.Za týden sem zjistil že v tom je jiný chlap zprace tak dostala na výběr at to ukončí a zustane nebo at se zbalí a jde tak mi řekla že se zbalí sama a s usměvem se zbalila a odešla k rodicum a na deti si ani nevzpoměla, odchazela se slovy ted konecně budu štastná. Ted sem už 2 měsice s detmi sám a matka si je sem tam vezme na 3 hodiny. Chtěl bych znát váš nazor jak muže matka dat přednost sama sobě před dětmi když celou dobu delala hlavně všechno pro děti a i ten byt si vybrala sama a měla z něho neskutěčnou radost.Je pravda že sem byl malo doma, měl sem dvě práce protože sem všechno vždycky platil ja od bytu zařízení výletu oblečení atd ale často sem se ji ptal jestli mam s druhou prací skončit tak mi řekla ne prosím chci se stěhovat chci nové vybaveni chci to a to.

Znala jsem jednu, co kvůli chlapovi obětovala děti. Karma jí dostihla, už je po smrti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
17.11.19 08:58

A ja chlapa co odejde od deti. Rodice jste oba. No tak se budes starat o deti, ona ti bude davat alimenty a jednou za 14 dnu si je vezme. Jako v kazde druhe rozvedene rodine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 08:58

No, to není vina ani tvoje ani dětí. Prostě odešla. S tím už nic neuděláš a pitvat se v tom nemá smysl. Sama jsem dítě takové matky, ta mě 15 let psychicky a fyzicky týrala a nakonec mě vyhodila z domu, protože jsem jí stála hodně peněz a hodně jsem jedla (ten den to byly tři bochníky chleba s marmeládou, to jediný co v lednici bylo protože nevařila). Ale měli jsme dva obrovský psi a máma novýho nabíječe.
Vyčítala jsem si to dlouho, dokud mi nedošlo že moje vina to nebyla.
Zvedni se a odprosti se od ní, jak ti napsal mrav.

• Nahlásit
  • Citovat
30926
17.11.19 08:59

No, ja to nechapu ani u chlapa. zazadej o svereni do pece a zacnete s detma zit sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.11.19 09:00

Děti sou 3 a 9 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
17.11.19 09:00

@Enmamma no kez by ta karma dostihla i vsechny ty chlapy, kteri kvuli jine odesli od rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13584
17.11.19 09:01

Já to pochopit nedokážu, taková se nemůže nazývat matkou. Ale taky jednu takovou znám, ta teda neodesla ke chlapovi, ale zblbla ji kamarádka s nějakou sektou a ona se zbalila a šla bydlet k nim a na děti si ani nevzpomela :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 09:03

Ty jsi ve vašem vztahu převzal sám zodpovědnost úplně za všechno, tak se nediv, že to tak skončilo. Věnuj se dětem a připrav se na to, že až se „nabaží svobody a štěstí“ bude děti chtít zpátky. Než se pustíš do dalšího vztahu, doporučuji ti přečíst si knihu Rádce pravého muže (Robert Glover), třeba se v ní najdeš a poučíš se.

• Nahlásit
  • Citovat
2050
17.11.19 09:04

Zaridil bych se hnedka podle toho a kdyz mam deti, at ona pekne plati alimenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69032
17.11.19 09:05
@VitaminC píše:
Odesla no. Udela to kazdy desaty muz, ale kdyz to udela zena, tak je to jaderna katastrofa. Nepocitej s ni, nespolehej na ni, zarid si vlastni zivot. To je jedina rada, kterou potrebujes.

Jo, viděla bych to stejně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 09:11

No ted už to je lepší ale zacátky bez ni byly těžké pořad někdo chybel nastěstí sem nikdy nemel problém uvařit uklidit vyprát vyžehlit…ale pořát tomu nemužu uvěřit je to jak špatný sen

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama