Dárek pro holčičku 1 rok

172
21.11.20 09:18

Dárek pro holčičku 1 rok

Ahoj, nemáte nějaké tipy na dárek pro roční holčičku? Nějak mě nic nenapadá, tak hledám inspiraci tady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
777
21.11.20 09:29

Nějaké dřevěné vkladacky nebo takové ty kužely, jak se na ně na dávají různé velké barevné kroužky. Nějakou hezkou „tvrdou knížku“ nebo třeba hračky do vany (z těch třeba můj syn měl největší radost).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
21.11.20 09:31

A cenova relace? Co uz mate? Ja davala v roce treba odrazedlo, to ma uspech o obou synu. Duplo, tim člověk nic nemůže zkazit. Nas pak dostal takove to elektrické auto na dálkové ovladani (muze v nem sedet a my to řídíme na dalku, nebo si tam sedne s nim starsi syn a prepnou na manualni rizeni a jezdi si sami), to ma mega uspech u vsech deti v okoli, ale sranda je to drazsi no. Jinak treba s hračkami od fisher price clovek taky netrefí vedle, my mame treba toho mluvícího pejska a bavi syna tak od pul roku a bavi i predkolaka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
21.11.20 09:35

Neco, co vydava zvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
21.11.20 09:52

Dětský telefon, pes od Fisher price, odrážedlo, knížku se zvuky, pianko, dřevěné kostky. Na vkladacky a lego mi přijde dost malá, ale sama musíš vědět jak na tom tvoje dítě je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
21.11.20 11:22

Koupili jsme pejska od Fisher Price a nemůžeme si vynachválit. Teď budou dceři 2 a pořád si s ní hraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
21.11.20 11:42

Roční holčičce je šumafuk, co dostane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
21.11.20 11:51

@evulinda79 promiňte, ale na to jsem se neptala, tak si myslím, že komentář je zbytečný :)

Nejde mi o to, jak ona to bude vnímat, ale využít té situace (narozenin) a obměnit hračky. Ty co má už jí začínají nudit :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
25.11.20 20:51

Naše malá “ocenila”;) stabilní kočárek na tlačení od roka - Smoby - https://m.heureka.cz/…etle-ruzove/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
4.12.20 14:52

Knížka! Náš 13 měsíční miluje knížky. Nejlépe kup nějakou s tvrdou vazbou a obrázky, aby si v ní mohla listovat sama. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat