Stezka v oblacích Dolní Morava

546
20.11.20 22:17

Stezka v oblacích Dolní Morava

Ahoj ženy, chtěli bysme na výlet na stezku v oblacích na Dolní Moravě. Jde mi o to, že máme psy a kočárek. Takže otázka zní, zda-li se dá dostat od Visty pohodlně s kočárkem po asfaltce až pod stezku v oblacích? Je to reálné? Děkuju za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1480
20.11.20 22:55

Pokud myslíte Hotel Vista, tak ke Stezce v oblacích žádná asfaltka nevede. Buď terénem přímo do kopce, což s kočárkem tedy nevím, asi by to byl docela záběr, anebo lanovkou, kde kočárek i psa samozřejmě svezou. Co se týká psa: Psi a ostatní zvířata mají vstup na Stezku zakázán. Jsou pro ně připravené kotce u pokladen při vstupu, kde na své páníčky mohou počkat. Kotce jsou uzamykatelné oproti záloze 10 Kč. S kočárkem pohodlně vyjdete až na vrchol Stezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
21.11.20 05:32

Asfaltka možná bude v budoucnu. Mají vykopanou novou cestu, ale je to polní cesta s kamením, ale šli po ní i kočárky. Kdy ji budou asfaltovat nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
21.11.20 07:58

@Taara69 máme 3 psy a babičku, která se bojí výšek 😄 takže lanovka ani stezka pro ni není.. proto se ptám, jestli se ke stezce dá dostat s kočárkem tak, abychom nevyklepali nějde cestou malou 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
21.11.20 07:59

@krajta super, moc děkuji za odpověď, kterou jsem potřebovala :palec: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1480
21.11.20 09:26

I tady je to docela pěkně popsané: https://www.dolnimorava.cz/kudy-na-stezku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17040
21.11.20 17:48

@Gaforia tak to babičku a psy raději nechejte doma, psi v kotcích asi moc nadšení nebudou, a co z toho bude mít babička, která se bojí výšek? právě na Stezce je úchvatný ten výhled, čím jsi výš, ale babička se vám tam zblázní :nevim:
a s kočárkem to teda bude hodně sportovní výkon, ten kopec je dost strmý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1480
21.11.20 22:55

@stinga - přesně, byly jsme tam v létě na týden a žádné připravované asfaltky do Visty ke Stezce jsem si tedy nevšimla. Jedině ten krpál terénem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama