Dárek pro holčičku ve 2. třídě?

22242
26.10.20 15:14

Dárek pro holčičku ve 2. třídě?

Dobrý den,
vůbec mne nenapadá, co koupit dcerce, která je ve 2. třídě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1964
26.10.20 15:19

Tak at napíše dopis Jeziskovi, a vubec nevadi, ze uz na nej treba nevěří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52201
26.10.20 15:37

To si snad řekne co chce ne? zrovna v tomhle věku je to jednoduché. Zeptám se a dcera řekne hned 10 věcí co nutně potřebuje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2592
26.10.20 16:30

To máš těžké. Mojí dceři v první třídě by udělal radost prak a bouchací kuličky, ale taky nová panenka. Zkus si s dceru promluvit, zamysli se nad tím, co ji baví, o co se zajímá. Nebo třeba vezmi leták z nějaké hračkárny a proberte ho spolu. Nemá nějakou vysněnou věc po které touží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2418
26.10.20 16:40

U nás píšeme seznam přání a samozřejmě se vyplní jen některá. Není nad to, koupit něco, co si dítě opravdu přeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2700
26.10.20 16:53

Moje dcera v druhé třídě si už napsala Ježíškovi o Hatchimals (i když už má jednoho z loňska), převlek Harry Potter a hůlku, mobil, pennyboard. Ale určitě by jí radost udělaly i nové brusle (kolečkové+lední), značkové oblečení, boty. U ní je ještě horší, že má týden před vánoci narozeniny, pořád něco vymýšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4436
26.10.20 16:57

Dcera je ve druhé třídě. Teď slavila osmé narozeniny a příští měsíc bude ještě mít svátek. Už asi třetím rokem si k svátku, narozeninám i pod stromeček vždycky přeje hlavně nějaké překvapení a k tomu pod ten stromeček pár malých konkrétních věcí. Prý častokrát sama neví, co by si měla přát. :nevim:
K svátku jsme letos měli v plánu zajet do vedlejšího města a mít odpoledne pro sebe - bazén, kino, dojít si k Mekáčovi. Teď vymýšlíme náhradní dárek, přeje si překvapení. :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4436
26.10.20 16:59

@PapeJ Tak naše značkové/neznačkové věci zatím neřeší, zatím věci dělí na líbí/nelíbí se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2700
26.10.20 17:01
@Samy píše:
@PapeJ Tak naše značkové/neznačkové věci zatím neřeší, zatím věci dělí na líbí/nelíbí se.

Nojo, dcera jede podle starší ségry, ta chtěla loni černý adidasový oblečení, tak letos to chce taky. Ale v osmi letech mi k ní černá moc nejde. Tak to pořešíme jinak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8762
26.10.20 17:20

Tak moje osmiletá druhačka si přeje velkou česací panenku, plyšového tygra, k narozkám si přala hrací set kočičkami a domečky a šaty jako Elsa. Nepohrdne hatchimals v jakémkoli množství (dávali jsme třeba za medaili ze závodů 1 malé vajíčko jako motivaci). Pokud jde o společenské hry, vloni dostala hru Kočičí klub a naprosto ji miluje, teď ji hrajeme třikrát denně :lol: A nepohrdla by ani oblečením s kočičkami nebo převracecími flitry. Nebo blikajícíma botama ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22242
26.10.20 18:57

Moc moc děkuji za všechny zprávy, budu čerpat…jsem bezradná, ona ani nic moc nechce, nebo když jí něco nabídnu, tak řekne, že ano…teď z ní vypadlo auto na ovládání…, takže budu své holčičce kupovat auto na ovládání, mě klepne…ještě bude prý psát, nebo vymýšlet, ale když s ní zajdu do hračkárny, tak to je"jé, tohle chci a tohle a tohle, vlastně vše…ale jak jsme venku, tak už neví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2700
26.10.20 19:08

@Káčulaa Auto na ovládání budem kupovat čtyřletýmu synovi. TAk to se o něj asi poperou :mrgreen: Jinak Hatchimals budu kupovat dvojčata, asi kočičky, protože syn chce Hatchimals taky, tak to budou mít dárek dohromady. Jinak blikající boty, to by se dceři taky určitě líbilo, a trička a mikiny s flitrama u nás jelo už loni. Momentálně je v oblibě cokoliv s jednorožcema. Jo a taky chce ploutev a oblečení mořská panna. Už jednu má, ale chce novou. Syn se toho hned chytl a chce taky, modrou, pro kluky :mrgreen: Jinak ji celkem bere tanec - moderní, takže chce elasťáky a krátký tričko, nebo sportovní podprsenku. Což ona je žížala, takže ráda vyhovím, jí to sluší :mrgreen: A taky by chtěla duhovou paruku. To nevím, jestli jí koupím. Bohužel na tyhle výmysly jsem sama, protože tatínek i jeho máti (babička) hračky jako dárky neuznávají, považují je za pí..oviny. TAkže většinou nakupuju sama. Oni by dávali jen měkké dárky. Já jsem pro, aby dítko dostalo alespoň jednu hračku/ptákovinu ze seznamu přání. Ale většinou toho koupím víc, pokud na seznamu nejsou věci za tisíce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4436
26.10.20 20:09

Jinak u nás si ještě jako dárek říká pokaždé o hru, my jsme hrací rodina. :palec: A za sebe ještě doplním knížky. :palec: Čekala jsem, že přijde s nějakou inspirací ze školy, ale to díky covidu jaksi letos nevychází. Jednu dobu ji docela bavily knížky k Albi tužce, ještě loni si přála další lego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22242
26.10.20 20:28

Albi tužku s knihami teď prodávám na aukru, už to nechce…čte si už knihy, tak jsem ráda, jinak my jsme také hrací rodina, co se týče deskovek, hraji s ní Osadníky, Logika, Uno, tak jsem přemýšlela nad další hrou, po tom se také juknu.
Ještě partner přišel s „sphero mini“, nikdy dřív jsem o tom nešlyšela, ještě věří na Ježíška, to se jí líbilo…tak uvidím, ještě jsem koukala na "Destrukční deník…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2418
27.10.20 09:09
@Káčulaa píše:
Moc moc děkuji za všechny zprávy, budu čerpat…jsem bezradná, ona ani nic moc nechce, nebo když jí něco nabídnu, tak řekne, že ano…teď z ní vypadlo auto na ovládání…, takže budu své holčičce kupovat auto na ovládání, mě klepne…ještě bude prý psát, nebo vymýšlet, ale když s ní zajdu do hračkárny, tak to je"jé, tohle chci a tohle a tohle, vlastně vše…ale jak jsme venku, tak už neví…
@Káčulaa píše:
Moc moc děkuji za všechny zprávy, budu čerpat…jsem bezradná, ona ani nic moc nechce, nebo když jí něco nabídnu, tak řekne, že ano…teď z ní vypadlo auto na ovládání…, takže budu své holčičce kupovat auto na ovládání, mě klepne…ještě bude prý psát, nebo vymýšlet, ale když s ní zajdu do hračkárny, tak to je"jé, tohle chci a tohle a tohle, vlastně vše…ale jak jsme venku, tak už neví…

Proč by tě mělo klepnout? Moje dcera taky chtěla auto na dálkové ovádání a hodně si s ním vyhrála. Dala bych jí to, co ona chce a ne to co si rodiče představují, že by měla chtít. Tohle mi dělala moje matka, vždycky věděla nejlíp, jaký potřebuju dárek. Mohla jsem Ježíškovi psát celé dlouhé seznamy a stejně mi koupila dárky podle sebe. Vůbec jsem nechápala, co jsem udělala špatného, že ostatní děti dostanou, co si přejí a já vždycky něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama