Dárky děti 9 let

Anonymní
30.10.20 15:04

Dárky děti 9 let

Poradíte? Mám pocit, že děti mají vše. Dárkům typu telefon, tablet, hry na pc se zatím vyhýbáme. Co budete kupovat vy své 9leté dceři a 9letému synovi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
181
30.10.20 15:10
@Anonymní píše:
Poradíte? Mám pocit, že děti mají vše. Dárkům typu telefon, tablet, hry na pc se zatím vyhýbáme. Co budete kupovat vy své 9leté dceři a 9letému synovi?

Hele, mám akorát o rok mladší a milujeme kreativní sety z Agátina světa, mají je tříděné dle věku, pohlaví, zájmů. Pak všude doporučuji Think Creative, kde beru komponenty k různému tvoření. My jsme ale celkově hodně tvůrčí domácnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
30.10.20 15:14

Mám o rok mladšího syna a opět bude lego star wars, deskovka Minecraft, nějaké knížky a vidím to i na balíčky pokémonu, které teď moc prožívá. Tablet dostanou děti společný ať neberou náš a ráda se nechám inspirovat nápady ostatních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
30.10.20 15:14

Máme kluky 8 a 10 let, dostanou samozřejmě nějaké ty hry na konzole a další tyhle blbiny. Potom společenské hry, knihy, ale i oblečení, u kterého vím, že jim to udělá radost. Když je zrovna potřeba, dostanou nové kolo, brusle, lyže, skaty, a tak. No a potom vycházíme hlavně z dopisu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46218
30.10.20 15:18

Klukovi bylo 9 vloni a dostal: kuličkovou dráhu, lego (větrnou elektrárnu, Minecraft, robota), oblečení s oblíbeným youtuberem, stolní hru Ticket to ride, knížky, plyšáka, karetní hru Bang!, Peněženku, stolní hru Íčka, kartičky Pokémonů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
30.10.20 16:01

Tablety :mrgreen: ale co je dobrý je kuličková dráha gravitrax, dostala loni v osmi. Holka krom toho, co nechceš slyšet dostane L. O.L duhovou panenku, po té touží, kabelku, nějaké další lego friends, stolní hru minecraft, dělám jí tvořící box, má tam nějakou fimo hmotu, barvy, bavlnky, háček, fixy na textil, dostane omalovánky a tvořící sešity, přemýšlím, že jí koupím takovou tu dětskou sadu na výrobu krativních účesů, dostane šaty. Brýle na virtuální realitu a aktivni stylus, ale to je asi to, co nechcete. Kluka nevím, nemám, gravitrax by se mu ale mohl líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
30.10.20 16:10

Kluk.9 let lego jursky svět, deskova hra jumanji, kniha, dcera 10.let elektrický bord, kniha a víc toho nechce, ještě uvidím jestli něco vymyslím, ale nechci to moc přehánět s množstvím dárků, pak nevědí s čím si hrát a akorát se to všude valí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
30.10.20 16:26

@gulas.medovy super ten Think Creaitive děkuju. Prosím tě, chci se zeptat, kupila jsem takovou to modelovací hmotu, co na vzduchu uschne a ztvrdne. Prosím, když doma tvoříte, jaké barvy by byly nejlepší na následné barvení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.20 16:36

Dcera dostane skateboard ( největší přání, nic jiného prý nechce), pak nějaký sliz, oblečení a boty na koně, náušnice ( bižuterii za stovku :) ) a kosmetiku. Má pak ještě narozeniny, to dostane sedací vak a holčičí makeup na hraní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7021
30.10.20 17:16

U nás bude puzzle ve tvaru koule, ted nevím co to bylo za motiv, na tvoření výroba slizu :mrgreen: Minecraft desková hra,
Co měl starší v té době si pamatuji, hra lodě, Tik tak bum, Voltíka, eletrické zapojování,
A společn Dostihy a zázky

Příspěvek upraven 30.10.20 v 17:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
30.10.20 17:18

Moje dcera skoro 9 let dostane logo friends, sedací vak, mobil, lol Panenku.
Minulý rok toho měla až až, tak to zkusíme ubrat a doufám, že si toho bude víc vážit.
Pak dostane ještě nějaký dárek od dvou babiček, myslím, že to bude Akorad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64845
30.10.20 17:38
@Anonymní píše:

deskovky, knížky. Loni se hodně chytly věci na cvičení. trampolínka, závěsná hrazda, duchna, hrazda na zahradu a kladina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 18:58

Kupuj věci užitečné a potřebné(oblečení, hygienu a tak)

• Citovat
  • Nahlásit
100
30.10.20 19:10
@Anonymní píše:
Kupuj věci užitečné a potřebné(oblečení, hygienu a tak)

proč? To se snad kupuje přes rok běžně, ne? Vánoce jsou o dárcích, které si děti přejí a nejsou potřebné. A nejen děti. Hygienu na Vánoce :roll: no nedivím se, že takovou blbost píšeš jako anonym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.10.20 19:37

Lego

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu