Vánoce - 10 letá slečna

8
28.10.20 22:27

Vánoce-10 leta slečna

Ahoj maminky,
moc prosím o radu, co koupit dceri na Vánoce. Má snad úplně všechno (hracky, mobil, tablet,…).
Nějaké hračky si napsala, ale pro nás je to vyhazování peněz, protoze uz si moc s ničím nehraje a nejradeji by trávila čas jen na mobilu. Nemáte nějaký typ na užitečný dárek, popripade, co kupujete detem v tomhle veku vy?
Moc děkuji za kazdou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
755
28.10.20 22:41

@Lorein01 knizky? papirovy? pripadne nejkou kosmetiku, jestli nema malovatka tak treba prvni malovatka, lak na nehty atd? treba i nejaky funkcni obleceni nebo treba celkove lepsi obleceni? nejaky cool svrsky, boty atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50938
28.10.20 22:42

A co si preje? My se ridime dopisem pro Jeziska.
Porad je dite a k detem hracky patri. Takze by tam nemela chybet :nevim:. Knizku. U nas potesi lak na nehty. Divci parfem. Obleceni si preje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
28.10.20 22:42

Moji dceri bude cerstvych 11 let o Vanocich, napsala si obleceni, hru ma nintendo a chce Pandoru naramek. Koupili jsme ji brusle na led, protoze ty stary uz ji jsou maly, Tasku na brusle, kufr do letadla.
A co treba nejakou kabelku, batuzek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7781
28.10.20 22:44

To je smutné když dítě v tomhle věku zajímá jediné mobil… :zed:
Určitě se nějaké praktické dárky najdou, vc. obleceni..
U nás celý rok vedou koně Schleich, hračky přes rok žádné nekupujeme, takže vždy máme čím překvapit. Naštěstí dcera i dost čte, takže tablet už neviděla ani nepamatuji a mobil víceméně taky leží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7781
28.10.20 22:46
@Leenvecka píše:
@Lorein01 knizky? papirovy? pripadne nejkou kosmetiku, jestli nema malovatka tak treba prvni malovatka, lak na nehty atd? treba i nejaky funkcni obleceni nebo treba celkove lepsi obleceni? nejaky cool svrsky, boty atp.

Malovatka??? Snad ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14012
28.10.20 22:50

Dcera 11 chce termosku, ponožky deodeles a vlastní holítko.
Hodně frčí i vyráběcí sady, oblečení, křídy na vlasy, laky na nehty, kosmetika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14012
28.10.20 22:52

@pannda tak ono v 10 je každá holka už jinak vyspělá. Některé už mají rozjeté hormony, menstruace v tomhle věku dneska není výjimka, a zajímají se o kluky a vše okolo. Jiné jsou ještě dětské a hrají si. Ale neznám moc holek co by si v tomhle věku hrály s hračkami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.10.20 22:57

U nás je problém v tom, ze ji mame ve střídavé péči (je to parnerova dcera) a je zavalena věcmi. Každý rok na vánoce dostane dohromady od vsech treba 60 věci a uz si tak nějak moc niceho ani neváží.
Oblečení ma spoustu, hracek taky.
Napsala si lol panenky, pak nějakou deskovou hru, pet shopaky, schleich kone, lego, plysaky- na jejim dopise uz bylo taky vidět, ze ani pořádně nevi, co si přát. Na Ježíška jeste veri, tak nějake hracky z dopisu dostane, ale chtela jsem uz i neco jineho, co vim, ze nebude stat na policce, jako spousta veci predtim :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
28.10.20 23:01

Koloběžku, kolo, inline brusle. Cokoliv co jí vyžene od mobilu. Desková hra, kniha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
28.10.20 23:09

Moje nevlastní dcera chtěla loni tu Poopsie panenku, tak tu jsem jí honem rychle sháněla, než ji zdraží. Prý si s ní občas ještě hraje :mrgreen: Jinak letos chce náramek od Pandory a mikinu Champion. Už mám pro ni nakoupeno. Loni ještě dostala značkový oblečení - to chtěla „jen“ Adidasový tričko, legíny a mikinu. Bude jí letos 12 let. Kosmetika, jako deodorant jí taky potěšila. V těch 9, 10 letech chtěla lego Friends a ty koníky od Schleich taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13488
28.10.20 23:10

Bez rypani, mohu se zeptat jak je mozne ze v 10ti letech veri na jeziska?
Preci jen ve skole spoluzaci, kamaradi atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2397
28.10.20 23:14

@Lorein01 Kupuju detem mimo jiné právě ty hračky a kravinky na tvoření, aby měly co dělat a nevysedavaly u mobilu. Určitě nic nezkazís legem, sadami na vyrábění třeba krystalů, slizu, fimo hmotou…mimo to budu kupovat dětem ještě kolečkové brusle a velké batohy na oddilove výpravy.

Příspěvek upraven 28.10.20 v 23:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1473
28.10.20 23:16

Má nějaký koníček? Třeba holka od kamarádky má ráda koně, tak dostane kalendář koní, jezdecké boty, nějaký kurz s koňmi atd.. Druhá 11 letá má ráda tanec, tak dostane věci k tomu určené a taky knihy, ráda čte. A společenské hry třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
28.10.20 23:36

Mě když bylo 10 tak jsem chtěla knížku.
Dostala jsem Gulliverovy cesty.
Teď jsou v oblibě nějaké ty balíčky na vyrobení slizu, pěny atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama