Darování sladkostí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanaseidl
Nováček 7 příspěvků 17.06.19 20:12
Darování sladkostí

Ahoj. Chtěla bych se poradit jestli je možné někam (např. do dětských domovů) darovat sladkosti. Naše děti toho (přes moje neustálé upozorňování) dostávají strašnou spoustu. Takže to většinou dopadne tak, že bonbony vezmu „jako na později“ a schovám je. Ne, že bych jim občas nějakou sladkost nedopřála, ale množství co toho dostanou je fakt veliké. Už se toho hodně doma nasbíralo a vyhazovat do koše se mi to nechce.

Díky moc za tipy. Hanka

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
hanka.br.
Generální žvanilka 20233 příspěvků 17.06.19 20:14

Předpokládám, že ty sladkosti nejsou nejčerstvější a tak bych dětský domov jako alternativu odpadkového koše nevolila. To je raději vyhoď.

Hanaseidl
Nováček 7 příspěvků 17.06.19 20:17

Tak rozhodne to nejsou zadne 2 roky stare kousky. Myslim, ze nekoho by balicek sladkosti kazde dva mesice mohl potesit.

P4ja
Extra třída :D 10019 příspěvků 17.06.19 20:18

Koukla bych na datum spotřeb, a pokud by to bylo nějak rozumné, tak bych to nabídla. A v okolí zkusila domluvit zdravější alternativu (ovoce, oříšky,..) Já tohle třeba posílám dál hned.

Tableta
Kelišová 5285 příspěvků 17.06.19 20:18

Vyhodit. Dětský domovy jsou přesycený nejen oblečením, elektronikou, ale i sladkostma a ostatníma kravinama.

Hanaseidl
Nováček 7 příspěvků 17.06.19 20:21

Poslat dal je dobra rada a snazim se, ale nechce se mi delat ostatnim maminkam to, co sama nemam rada.
Pokud dostanou dareme nejake zdrave dobroty, tak ty jsou samozrejme do minuty zfutrovane. :D

P4ja
Extra třída :D 10019 příspěvků 17.06.19 20:25
@Hanaseidl píše:
Poslat dal je dobra rada a snazim se, ale nechce se mi delat ostatnim maminkam to, co sama nemam rada.
Pokud dostanou dareme nejake zdrave dobroty, tak ty jsou samozrejme do minuty zfutrovane. :D

Tak to holt musis vysvetlit darujicim. A nebo zkusit davat zdrave veci. U me to na par maminek pomohlo, kdyz videly ze vozim ovoce, tak uz nam to taky tak oplaci.

Lišťičková
Stálice 61 příspěvků 15 inzerátů 17.06.19 20:26

Jestli máte FCB, tak tam je několik skupin pro maminky v nouzi, tak třeba tam.

Kalbe
Kecalka 348 příspěvků 17.06.19 20:27

@Hanaseidl uplne ti rozumim, tohle mi dela cela rodina, cpe mi strasne moc sladkosti pro dite ( fakt velky mnozstvi) nechapu to…uz jsem jim nekolikrat rikala at koupi radsi ovoce ale oni prijdou s taskou cokolady :nevim: taky nevim co s tim :zed:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 17.06.19 20:27

V děcáku mají všeho moc, až moc!!

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 17.06.19 20:28

Vysvětli darujícím, že sladkosti pro děti vybíráš a kupuješ sama. Že není nutné, aby dětem něco kupovali.

g.sandova
Kelišová 5704 příspěvků 17.06.19 20:30
@Hanaseidl píše:
Pokud dostanou dareme nejake zdrave dobroty, tak ty jsou samozrejme do minuty zfutrovane. :D

Ostatním maminka ne, ale dětem z decaku ano?
Dětské domovy jsou skutečně materiálně zabezpečeny.
Nabídku to v okolí, někomu, kdo má hluboko do kapsy a chce dát dětem občas sladkost

Hanaseidl
Nováček 7 příspěvků 17.06.19 20:33

Jako jednou za cas nikdo na lizatko neumrel. Ale obzvlaste v obdobi mikulase, velikonoc a narozenin je to opravdu des. Samozrejme jsem to vysvetlovala nescetnekrat a zacinam trochu rezignovat.

Dekuji za tip na ty maminky v nouzi. Napsala jsem tam a uvidim, co odpovi.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10335 příspěvků 17.06.19 20:35

@Hanaseidl Nevím odkud jsi, ale já nosím vždycky po Velikonocích a po Mikuláši balíček bezdomovci, co nám u kanclu prodává Nový Prostor.

hihi22
Kecalka 256 příspěvků 17.06.19 20:35
@Kaileee píše:
V děcáku mají všeho moc, až moc!!

Jo? A vy jste tam bydlela?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama