Dávat spát po obědě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iny
Povídálka 31 příspěvků 29.09.14 08:32
dávat spát po obědě ?

Ahoj maminy dáváte ještě spinkat po obědě 3-letý děti? já právě nevím, dávam jí spinkat, ale pak večer chodí spát dlouho, když jí spát nedam, tak vytuhne brzo, ale zase je celý odpoledne protivná.. takže si nevyberu asi :-D někdy se s ní nedá vydržet, když nespí, tak je protivná hrozně.. ale zas prostě potom v půl 8 max. spí jako dudek, když spí po obědě, tak ještě v 11 má energie za tři…jak to máte s tím spaním vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
anti17
Kecalka 467 příspěvků 29.09.14 08:36

Mojí malá je jsou 2roky. vstává jak kdy někdy v 8 někdy v 9 a chodí spát v půl 8 po obědě chodí málokdy

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 29.09.14 08:36

@Iny
to zalezi na diteti ne na veku :nevim: kazde je jine nektere spat potrebuje jine zase ne…
Syn by spal i dneska a je mu 5 a pul proste by usnul, spat nechodi, ale byl spaci dlouho, vecer bez problemu. Vcera nam usnul kolem 16H v aute a vecer po 20h chrupal, proste nevim, sama musis poznat jestli to zvladne bez a nebude cely den „na ranu“
urcite spanek neuskodi, ba naopak :lol:

Příspěvek upraven 29.09.14 v 08:37

SIINA
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 29.09.14 08:36

U nas naprosto stejne jako u vás…odpo uz nedávám a pak spí krasne od 20ti do 7:30…přes týden je stejne cd skolce tam taky nespí a o víkend většinou někde vyletujem tak ani neni kdy spinkat:-)

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 29.09.14 08:36

@Iny malímu je 3,5 a po o chodí stále spát.. spát chodí kolem 9, usíná do půl 10.. ale když nespí, tak se relativně nic neděje.. a usíná v 8h po pohádkách

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 29.09.14 08:37

@Iny 3 roky byly malemu v srpnu, po obede spi az na male vyjimky nejakych oslav. Nastupem do skolky si odpoledni spani zkratil. Vyzvedavam po obede a pak doma spi uz maximalne 2 hodiny. Vecer do 21hodiny vetsinou uz spi a to i kdyz vstane kolem 17:30. Nas je vylozene hodne protivny, kdyz ten den nespi. Pokud je ten den akcni az do vecera (zminene oslavy), tak to jde, ale stejne je pak protivny druhy den.

Jenda33
Závislačka 2777 příspěvků 29.09.14 08:38

@Iny Ahoj, tak syn mi po obědě nespí už od 18-ti měsíců. Dávám ho sice po obědě pořád odpočívat i teď (3,5), většinou koukne na pohádku a u toho leží. Jinak očividně ten tvůj ten odpočinek potřebuje. A jak dlouho po obědě spí? Co mu tu dobu zkrátit?

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 29.09.14 08:39

Já syna spát dávám. Spí od 12 - 15 hod. a to ho musím budit, jinak by spal snad do večera. Večer usíná mezi 20 - 21 hod., ale zato vstává ráno v 5. :roll:
Jenže on tak vstává i kdyby spát nešel, takže u nás je to v podstatě jedno a aspoň mám přes den 3 hodinky klid. :mrgreen:

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 29.09.14 08:41

@lovesmile
to byl i nas kluk kdyz chodil spat :mrgreen: klido 3 hodky po obede dal :D a musela jsem budit :mrgreen:

Iny
Povídálka 31 příspěvků 29.09.14 08:42
@Jenda33 píše:
@Iny Ahoj, tak syn mi po obědě nespí už od 18-ti měsíců. Dávám ho sice po obědě pořád odpočívat i teď (3,5), většinou koukne na pohádku a u toho leží. Jinak očividně ten tvůj ten odpočinek potřebuje. A jak dlouho po obědě spí? Co mu tu dobu zkrátit?

to je různá, někdy hodku, nqkdy i tři.. ale to už jí budim, protože to by šla večer spát o půlnoci…

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 29.09.14 08:42

@Lana222 No jo a v kolik ti vstával ráno? :think: :mrgreen:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 29.09.14 08:43

Já mám skoro šestileté dítě, ve školce chodí spát vždycky, když je doma, tak ho pošlu podle toho, jak na tom je. Ale i když jde doma spát odpoledne a spí klidně i tři hodiny, tak večer jde do postele v osm. Někdy usne hned, jindy si třeba ještě půl hodiny prohlíží knížku, ale že bych ho nechala řádit, to ne.

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 29.09.14 08:45

@lovesmile
normal tak kolem 7-8 v 5h urcite ne :mrgreen: on je spaci po tatinkovi :hug: :D

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 29.09.14 08:49
@Lana222 píše:
@lovesmile
normal tak kolem 7-8 v 5h urcite ne :mrgreen: on je spaci po tatinkovi :hug: :D
:cert: :cert: :cert: :mrgreen:
Ale tak já s ním tak brzy taky nevstávám. On si pustí pohádku nebo si hraje s autíčkama a já ho z polospánku kontroluju. :lol: :lol:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 29.09.14 08:49

Dávám.. Ona by to zvládla i bez a chodila by spát v sedm, ale kvůli školce dávám. A chodí spát tak v devět.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >