Dcera a můj přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 12:56
Dcera a můj přítel

Dobrý den. Mám sedmnáctiletou dceru a půl roku bydlíme u mého přítele. S dcerou si sedli a rozumí si, z toho jsem měla radost. Do včera. Mám strach, možná je to blbost, ale bojím se, že mezi nimi něco je. Včera jsem skončila v práci o dost dřív, protože jsem si potřebovala něco zařídit a když jsem byla v obchodním centru tak jsem si jich všimla jak spolu sedí v restauraci. Povídali si, smáli se. Mně by to samozřejmě nevadilo, ale když jsem pak přišla domů a ptala se jich jak se dneska měli (čekala jsem, že mi budou vyprávět, že byli spolu) tak mi o tom nic neřekli, navíc mi oba řekli, že dělali něco úplně jiného. Já teď nevím co si o tom mám myslet. Třeba jsem paranoidní, ale prostě mi to přijde divný a už z toho asi začínám vidět bůhví co, protože mi přijde, že se k sobě nějak mají. Co byste si myslely o tom, kdyby jste je takhle viděly a oni vám o tom pak neřekli a lhali vám?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 473 příspěvků 25.05.19 12:58

A nemáš teď narozeniny nebo něco? Nemůžou pro tebe chystat překvapení?
Jinak by to bylo jak z filmu :nevim:

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 25.05.19 12:59
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám sedmnáctiletou dceru a půl roku bydlíme u mého přítele. S dcerou si sedli a rozumí si, z toho jsem měla radost. Do včera. Mám strach, možná je to blbost, ale bojím se, že mezi nimi něco je. Včera jsem skončila v práci o dost dřív, protože jsem si potřebovala něco zařídit a když jsem byla v obchodním centru tak jsem si jich všimla jak spolu sedí v restauraci. Povídali si, smáli se. Mně by to samozřejmě nevadilo, ale když jsem pak přišla domů a ptala se jich jak se dneska měli (čekala jsem, že mi budou vyprávět, že byli spolu) tak mi o tom nic neřekli, navíc mi oba řekli, že dělali něco úplně jiného. Já teď nevím co si o tom mám myslet. Třeba jsem paranoidní, ale prostě mi to přijde divný a už z toho asi začínám vidět bůhví co, protože mi přijde, že se k sobě nějak mají. Co byste si myslely o tom, kdyby jste je takhle viděly a oni vám o tom pak neřekli a lhali vám?

No to bych si myslela, že spolu něco mají. Kolik je proboha příteli. 8o

Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 25.05.19 12:59

Kolik je priteli? Asi bych nic neřekla, ale byla bych obezřetná. A spíš směrem k příteli. Mladá holka se nechá lehce zblbnout, ale on by měl znát hranice.
Ještě mě napadlo, nemáš teď někdy třeba narozky?

Tejule
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 25.05.19 12:59

No podle toho co píšeš, myslím, že to je víc než jasne, podle mě spolu něco mají…

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 25.05.19 13:01

No jo to se stává… furt mám na to lepší pohled, než když matka přebere přítele dceři :mrgreen:

Meredithx
Kecalka 279 příspěvků 25.05.19 13:01

Chvíli bych pozorovala jak to mezi nimi opravdu je a pak bych se napřímo zeptala obou 2 jak to teda bylo, že jsi je viděla. Jinak myslím, že zjistíš něco, co nechceš :(

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 25.05.19 13:04

@Kaileee no tak já to mám teda obráceně, dcera je pěkná zmije teda, pokud to tak je. V 17 si může vybírat, matka má už omezenější možnosti. Navíc teda vychovat takovou potvoru, to je teda radost. :poblion: ale třeba je to jinak, ale i kdyby měla narozeniny a oni něco chystali, tak můžou říct, že byli na obědě ne. :nevim:

Uživatel je onlineMichelle_M
Závislačka 2649 příspěvků 25.05.19 13:05

Nevydržela bych nezeptat se, proč mi o tom lžou.

TopSecret
Závislačka 4354 příspěvků 25.05.19 13:05
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám sedmnáctiletou dceru a půl roku bydlíme u mého přítele. S dcerou si sedli a rozumí si, z toho jsem měla radost. Do včera. Mám strach, možná je to blbost, ale bojím se, že mezi nimi něco je. Včera jsem skončila v práci o dost dřív, protože jsem si potřebovala něco zařídit a když jsem byla v obchodním centru tak jsem si jich všimla jak spolu sedí v restauraci. Povídali si, smáli se. Mně by to samozřejmě nevadilo, ale když jsem pak přišla domů a ptala se jich jak se dneska měli (čekala jsem, že mi budou vyprávět, že byli spolu) tak mi o tom nic neřekli, navíc mi oba řekli, že dělali něco úplně jiného. Já teď nevím co si o tom mám myslet. Třeba jsem paranoidní, ale prostě mi to přijde divný a už z toho asi začínám vidět bůhví co, protože mi přijde, že se k sobě nějak mají. Co byste si myslely o tom, kdyby jste je takhle viděly a oni vám o tom pak neřekli a lhali vám?

Kolik je priteli? No to bych si myslela taky. Asi bych si vypujcila neci telefon… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 13:05
@Netopýr1 píše:
No to bych si myslela, že spolu něco mají. Kolik je proboha příteli. 8o

Příteli je 39.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 25.05.19 13:05
@Netopýr1 píše:
@Kaileee no tak já to mám teda obráceně, dcera je pěkná zmije teda, pokud to tak je. V 17 si může vybírat, matka má už omezenější možnosti. Navíc teda vychovat takovou potvoru, to je teda radost. :poblion: ale třeba je to jinak, ale i kdyby měla narozeniny a oni něco chystali, tak můžou říct, že byli na obědě ne. :nevim:
:mrgreen: lásce neporučíš… bůhví co jí nakecal, mladá holka je snadno ovlivnitelná
Tejule
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 25.05.19 13:06
@Anonymní píše:
Příteli je 39.

No tak žádný paprda, v produktivním věku, to se nabízí no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 13:06
@Halamka píše:
Kolik je priteli? Asi bych nic neřekla, ale byla bych obezřetná. A spíš směrem k příteli. Mladá holka se nechá lehce zblbnout, ale on by měl znát hranice.
Ještě mě napadlo, nemáš teď někdy třeba narozky?

Narozeniny mám v září, to si nemyslím, že by chystali něco tolik dopředu.

Jeanny21
Kecalka 429 příspěvků 25.05.19 13:07

Zeptala bych se, co spolu pečou, ale až po odpozorování

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama