Dcera a spánek

Anonymní
27.7.21 19:43

Dcera A spánek

Ahoj. Dceři je něco málo přes rok..její táta s námi nežije.. poslední dobou špatně spí kvůli zubům.. já jsem nevyspala a každý ráno mi je zle od žaludku a nedokážu vůbec fungovat… Cítím se strašně unavená.. ani nechci jít ven a jen celý den prosedim na gauči.. když zuby nebolí, tak spí v noci dobře, ale vstává v 5 ráno… Mě jde o to, že spíš není normální, že jsem takhle celý den unavená, že nedokážu pořádně fungovat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24528
27.7.21 19:45

A kolik toho naspis? Jíš normálně? Jsi zdravá? Máš v pohodě cukr? Mě takové stavy dělá hypoglykémie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2294
27.7.21 20:08

Chod spát co nejdřív, žádný, že dítě v 8 usne a ty do 10 ziras na TV. Pak pravidelne jez, normální hodnotné jídlo. Hodně pij. A hýbej se. Čím víc se budeš válet na tom gauči, tím hůř se ti z něj bude vstávat. Ale jak jednou vstane a začneš něco pořádného dělat, bude to super. I to dítě se ti líp zabaví, víc unaví a třeba bude spánek lepší (ale to je často utopie, sama to znam). Na zuby používej gely a v nejhorším případě nurofen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17785
27.7.21 20:12

Taky mivam podobne stavy.

Na zuby dcery doporucuju pred spanim podat mensi davku nurofenu. Nemusi to byt kazdy den, ale treba ob den, dokud krize neustoupi.

Jinak jak rikaly holky prede mnou, musis se premoct. Znam z vlastni zkusenosti, ze to posedavani na gauci to jenom horsi. Ja tohle nemam od rana, ale odpoledne mezi 15-18h a to jsem uplne mrtva. Nepomaha nic, ani svecena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
29.7.21 03:26

Zkus si s ní zdřímnout po obědě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu