Helma pro batole

240
26.7.21 23:12

Helma pro batole

Ahoj. Nemate nekdo tip na nejakou funkční ochrannou helmu pro batole? Jasný, vím, kde sehnat, ale zajímá mě, zdali i helmy mají nějaké atesty ochrany atd?? Máme 19 mesicniho syna a uz řádí na odstrkávadlech a občas zkrátka ještě havaruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19842
26.7.21 23:30

Woom, giro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3778
26.7.21 23:31

Na odrážedlo i kolo má dcera od cca dvou let Abus, už si v ní párkrát dala na kokos docela slušně a ok, helma přežila a dceři se nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
26.7.21 23:43

Taky jsem nedávno sháněla pro dvouleťáka. V jednom sportu mi po odzkoušení 3 druhů řekli, že mi s čistým svědomím nic neprodají, protože mi už nemají co nabídnout, že ostatní nemá cenu zkoušet (ze jsou málo hluboké). Ve druhém obchodě mi řekli, že helmy většinou sedí dětem až od 3 let. Nakonec jsme koupili od Head, ale že by byla přesně jak má, to zase ne. Nejde stáhnout tak, aby mu držela i na pásek a čelo mu kryje méně než by měla. :zed: nicméně už jsem neměla sílu zkoušet něco dalšího, protože to vždy slušně prořval. Na druhou stranu jsme předtím měli obyčejnou ze sportissima asi za 300 a ta mu jednou zachránila kebuli.
Každopádně doporučuju fakt odzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
27.7.21 00:17

V Decathlonu, ma ji cca od 2 let, stala par stovek, vzadu se reguluje koleckem a nastavovaci pasky pod bradou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19982
27.7.21 00:20

@pomme abus mají speciálně vedený pásek tak, že se dají skutečně dobře stáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19982
27.7.21 00:21

@tothova abus youn. Jde dobře stáhnout pásek a vzadu má blikacku. Super pro podzimní a zimní měsíce, kdy se brzy stmívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54014
27.7.21 00:34

Starší dítko mělo velkou hlavu a od začátku mu dobře sedla KED, mladší má teď Uvex, dělají i na opravdu malé hlavičky. Chce to ale zkusit, ideálně ve specializovaném obchodě, co sedne jednomu, nemusí druhému. Ona ta helma pak vydrží pěkných pár dalších let, takže asi nemá úplně smysl snažit se ušetřit pár stovek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
27.7.21 02:52

Mame temer dvouletou, a poridili jsme Uvex helmu. Kvalitni, krasne sedi, ma stelovaci kolecko…za nas spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34431
27.7.21 06:14

Jinde než ve specializovamém obchodě nekupuji. Syn si jich vyzkoušel asi 6, než byla ta pravá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14646
27.7.21 06:34

KED. Skvele sedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25839
27.7.21 07:00

Samozřejmě, že jsou přilby pro malé děti. Moje v ní jezdily v cyklisedacce cca od roku.
Přilba se musí ozkouset! Každému sedne něco jineho.
Zavírej do nejbližší cykloprodejny nebo sportu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25839
27.7.21 07:06

@pomme Ale prdku od tří let. Jen to chce prostě zkoušet modely. I když chápu, že obchod bere tři značky a kolikrát ty malé velikosti ani nemá. Já na sobe na veletrhu ozkousela všechno, co tam měli a vyhovovaly mi dva modely.
Dětem jako prtatum seděl Uvex, teď mají Giro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
27.7.21 12:49

@Svistice hele, my jich vyzkoušeli fakt dost. U nás Giro tragédie, je hodně mělká, Uvex byl lepší, ale stejně mu koukalo celé čelo a po stranách ji měl volnější… Spíš je to tím jak má náš mladší tvarovanou kebuli. :nevim: Oni v tom prvním obchodě měli těch helem dost, ten prodavač cíleně vybral ty 3 a když mu žádná neseděla, tak řekl, ze zbytek nemá cenu zkoušet, protože když mu neseděla žádná z těch 3, tak už mu nebude sedět žádná z toho zbytku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
27.7.21 21:06

Tak my máme pro 2,5 letaka Nut Case a spokojenost velka. Ted s ni bude jezdit i na koníkovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat