Dcera o sebe přestává pečovat

Anonymní
29.12.20 17:14

Dcera o sebe přestává pečovat

Dobrý den mám dceru 14 let a hygiena do nedávna byla v pořádku ovšem za poslední 1-2 měsíce na to kašle.. Vysvětluju stále a nezabírá..
Zuby si vyčistí občas, sprchuje se tak 2× týdně, obličej neoplachuje, nečisti si nehty, má neustále dredy ve vlasech, neprevlika se.. Fakt už nevím jak na ni… prosím maminky poraďte mi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.12.20 17:18

No, však on jí časem nějaký frajer řekne, že nemytou a nečesanou nechce, a děvče pofičí do koupelny rychlostí blesku. Jinak si myslím, že jde o nějaký asi rebelský postoj vůči autoritám, a nátlakem s tím nic stejně nezmůžeš. Chce to vydržet a na tajňačku ty propocený hadry prát, aby časem neodešly samy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 17:19
@Pruhovaný_mýval píše:
No, však on jí časem nějaký frajer řekne, že nemytou a nečesanou nechce, a děvče pofičí do koupelny rychlostí blesku. Jinak si myslím, že jde o nějaký asi rebelský postoj vůči autoritám, a nátlakem s tím nic stejně nezmůžeš. Chce to vydržet a na tajňačku ty propocený hadry prát, aby časem neodešly samy

Prostě nejde aby si nečistila zuby a chodila ve z rozcuchanyma vlasama a smrdela..

• Citovat
  • Nahlásit
19295
29.12.20 17:21

A velkou vykonává na zahradě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
29.12.20 17:26

Pubertální deprese :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
29.12.20 17:28

A jak se jinak chová? Nezájem o osobní hygienu může být projev deprese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2916
29.12.20 17:30

Jestli máš v okolí nějakého hezkého staršího kluka (třeba syna známých), tak je pozvi na večeři a před dcerou se zmiň, že přijdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2916
29.12.20 17:31

Doplnění: pak bys měla vidět, jestli jde jen o nějakou rebelii nebo depresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
29.12.20 17:31
@Anonymní píše:
Dobrý den mám dceru 14 let a hygiena do nedávna byla v pořádku ovšem za poslední 1-2 měsíce na to kašle.. Vysvětluju stále a nezabírá..
Zuby si vyčistí občas, sprchuje se tak 2× týdně, obličej neoplachuje, nečisti si nehty, má neustále dredy ve vlasech, neprevlika se.. Fakt už nevím jak na ni… prosím maminky poraďte mi

Holt jak s malym ditetem:
Jdi se myt. Vycisti si zuby (budík na 3min), atd

• Citovat
  • Nahlásit
29.12.20 17:33

Bohužel za tenhle stav může lockdown. To bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23592
29.12.20 17:56
@Královna Kosmíru píše:
Bohužel za tenhle stav může lockdown. To bude ok.

Taky myslím. Ztráta jistot, běžných sociálních interakcí a „musím věcí“, pracovních a hygienických návyků. Děvče má našlápnuto někam k depresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6201
29.12.20 17:57
@Anonymní píše:
Prostě nejde aby si nečistila zuby a chodila ve z rozcuchanyma vlasama a smrdela..

Ale jde. Proc by to jako neslo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
29.12.20 18:05

Já si myslím že než taková ta klasická deprese je to spíš celková nechuť ke všemu a asi za to může i tohle divné koronavirové období. Zkusila bych s dcerou hodit nějak neinvazivně řeč. Jinak až se zase všechno vrátí do normálu věřte že to přestane dělat a nebude chodit jako bezdomovec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
29.12.20 18:05
@jahuhudka píše:
A velkou vykonává na zahradě :roll:

Dneska to je samy hegeš co?? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19295
29.12.20 18:10

@misulinka27 https://www.emimino.cz/…ankovani/12/#…
Asi o hygienické návyky říkala půlka republiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat