Silvester vs Rodiče

Anonymní
29.12.20 14:35

Silvester vs Rodiče

Dobrý den.
Je mi 16 a už pár měsíců jsem se svým přítelem (19) a protože se blíží Silvester, tak nás napadlo, že bychom ho slavili spolu. Můj taťka mě bere jako jeho malou holčičku, takže nikdy neměl rád všechny kluky, kteří se okolo mě motali, ale mého přítele má velmi rád, až mě to někdy dost překvapuje. Dokonce se spolu už jeli dívat na auta, které se jim oboum líbí a občas mám pocit, že se o něj zajímá víc, jak o mě a tak.. vážně ho má velmi rád. Mám ještě starší sestru (18), která má taky přítele a chce s ním taky trávit Silvestr a očekávám, že to mojí sestře to dovolí k ohledu k jejímu věku. Jenomže mně by to taky dovolili, i když mi je 16, protože mého přítele mají fakt velmi rádi. Před pár dny taťka řekl:,, holky budete doma na Silvestr, že jo"? A řekl to tím stylem, že se nás vubec ptal, jestli budeme doma a normálně by se ani neptal a bral to automaticky tak, že doma určitě budeme. Ale problém je v tom, že když segra doma určitě nebude, tak se bojím, že mně to nedovolí jen kvuli tomu, aby na Silvestr nebyli sami doma.. Co myslíte vy, kteří máte děti? Dovolili by jste mi to? Nebo nemáte nějaký tipy, jak na to, aby mi to dovolili? Předem moc děkuji ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25424
29.12.20 14:40

Tak záleží, co máte v plánu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 14:41

@pikola Byli bychom u něj doma a byli by tam i jeho rodiče

• Citovat
  • Nahlásit
1298
29.12.20 15:09

A nemuzete slavit spolecne s pritelem u tvych rodicu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12901
29.12.20 15:10
@Anonymní píše:
@pikola Byli bychom u něj doma a byli by tam i jeho rodiče

To je fuk, co si myslime my. Rodice o tvem puvodnim planu vedi? Anebo muzete byt spolecne u vas :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4201
29.12.20 15:11

Děvče, je zákaz vycházení. Ty i tvoje sestra máte sedět na prdeli u rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 15:15

Vy jste teda chytra.. nevim co se mění na tom, jestli budu doma a nebo doma u přítele :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2063
29.12.20 15:25
@Anonymní píše:
Vy jste teda chytra.. nevim co se mění na tom, jestli budu doma a nebo doma u přítele :roll:

Dost a ty jsi pěkně otravná, ptáš se a hned reaguješ, jak napruzenej ježek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
29.12.20 15:28
@Čičorečka píše:
Děvče, je zákaz vycházení. Ty i tvoje sestra máte sedět na prdeli u rodičů.

Andy Babišojc řekl, že pokud se sloučí dvě domácnosti, tak to povoleno je. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20834
29.12.20 15:32

Já nevím, mě rodiče nikdy nedrželi doma z důvodu „abysme tu nezůstali sami“. Spíš měli asi trošku obavy, aby se mi nic nestalo, ale v tomhle věku už mě s kamarádama opatrně pustili. V tomhle případě bych možná opravdu zvážila přesunout se s oslavou k vašim rodičům - nějaké rodiče tam budete mít tak jako tak, sami nebudete a ani s tím nepočítáte a rodiče 19letého kluka to snad zkousnou líp, že se jim syn někde „toulá“ :)

Zákaz vycházení bych do toho netahala - stejně se holky s klukama určitě vídaj, tak už je celkem fuk, jestli jen do devíti večer, nebo i „po večerce“. Spíš asi počítat s přespáním, aby nikdo nemusel trajdat v noci venku, když se to nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4201
29.12.20 16:08
@Uiii píše:
Andy Babišojc řekl, že pokud se sloučí dvě domácnosti, tak to povoleno je. ;)

Sloučení domácností v šestnácti letech? Tak to asi myšleno nebylo. Brát si ho nebude. V této situaci má prostě být doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
29.12.20 16:11
@Čičorečka píše:
Sloučení domácností v šestnácti letech? Tak to asi myšleno nebylo. Brát si ho nebude. V této situaci má prostě být doma.

To si rozhodnou její rodiče, sotva tak někdo na emimču.
A propos, když si domů pozveš šest lidí, určitě to bude každýmu fíkus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 16:12

@Čičorečka sloučení domácností je myšleno to, že on bude u nás nebo já u něj. Nechápu, co tady některé určité osoby dokážou vymyslet za nesmysly, když se stejně všechny páry běžně navštěvují a spí u sebe.. to je vážně k smíchu. A to, jestli je nebo není Silvestr nic nemění a žádný zákon se tímto neporušuje..

• Citovat
  • Nahlásit
5194
29.12.20 16:12
@Anonymní píše:
Vy jste teda chytra.. nevim co se mění na tom, jestli budu doma a nebo doma u přítele :roll:

Z tvého pohledu nic budete spolu. Z pohledu rodičů ty budeš doma. Co je lepšího na tom být u něj než u vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 16:13

@Náměsíčná jen to takhle máme domluvené. A to jestli budeme u nas nebo u něj je jedno. Jen šlo o to, že máme být na chatě.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat