Dehydratace 16 měsíčního dítěte

117
1.4.17 20:12

Dehydratace 16ti mesicniho ditete

Ahoj chtela bych se zeptat jestli nemuze byt 16ti mesicni dite dehydrovane pokud pije jen materske mleko? Dcera je nemocna a nedostanu do ni zadny jidlo ani piti, pouze MM. Pocurane pleny ma. Ale je takova apaticka, to asi z nemoci…nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1.4.17 20:17

@Denyyy23 Pokud má pocůrané pleny, tak dehydrovaná určitě není. Moje malá, také když byla minulý rok nemocná, tak dva dny byla skoro jen u prsa a až třetí den mi začala opět pomalinku papat. Nenutit dítě k jídlu. Organismus si potřebuje odpočinout v době nemoci od trávení, aby mělo potřebnou energii na boj s nemocí.
Já kdybych byla mimčem, tak jsem také jen u maminka, u jejího prsíčka, její blízkosti a jen tutám, spinkám a to by stačilo :hug: Ať je malinká zase v pořádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
1.4.17 21:45

Myslim si, ze by MM melo stacit, ale taky bych mela obavy. Pises, ze nechce pit… zkouselas treba takovou tou strikackou, co byva u leku pro deti? Tou se mi podarilo male dat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3210
1.4.17 21:50

Pokud pije tak je to ok. Materske mleko staci. Pokud ma pocurane pleny tak pije. Pokud je nemocna tak deti odpocivaji. Neni nutne ji nutit do piti ani jidla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
1.4.17 22:12

Určitě stačí :palec: Malej je vždy, když je nemocný jen na UM. Když nechce ani to zkouším dávat sladké čaje aby mu chutnaly. Nedávno jsem musela dávat stříkačkou od nurofenu jak nechtěl vůbec pít. Jinak jíst mi taky nechce ale to ho nenutim, hlavní je pro mě aby měl dost tekutin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3886
2.4.17 10:05

Mne 14m syn vypije pravidelne za den cca 100 ml + rano MM. UM nepije, pravidelne cura.
Prijde mi to strasne, ale ocividne vic nepotrebuje.
Bojim se, co bude v lete, ale pokud nejste venku na slunicku, dehydrovany nejspis nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama